درب آشیانه هواپیما

درب آشیانه هواپیما

درب آشیانه هواپیما به طور معمول در فرودگاه ‌ها و کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. آشیانه‌ های هواپیما و هلیکوپتر برای تردد و ورود و خروج آسان و انجام تعمیرات و سرویس ‌ها نیاز به استفاده از درب آشیانه هواپیما می باشد. این درب ها باید ویژگی‌ هایی مانند امنیت و سرعت بالا، تردد نامحدود و صرفه جویی در انرژی را دارا باشند.
تیر 25, 1399 0 نظرات
درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی این امکان را به شما می ‌دهد که بتوانید برای پارکینگ، انبار و ... خود یک درب اتوماتیک کارآمد داشته باشید. کارکرد درب های اتوماتیک ریلی در عین سادگی بسیار موثر و کارآمد می باشد. درب بازکن اتوماتیک ریلی با حرکت کشویی به سمت چپ یا راست فضای ورودی پارکینگ شما را به صورت کامل پوشش می ‌دهد.
تیر 23, 1399 0 نظرات
جک بازویی ریگی

جک بازویی ریگی


همانطور که می دانید سیستم های هوشمند و اتوماتیک برای راحتی افراد طراحی شده اند. سیستم ها با پیشرفت تکنولوژی به روزرسانی می شوند تا فضای زندگی را برای ما ساده تر کنند. درب ها نیز همگام با فناوری پیشرفت های زیادی کرده اند. امروزه درب ها با استفاده از ابزاری چون جک بازویی به طور برقی و از راه دور قابل کنترل می باشند.
تیر 21, 1399 0 نظرات
اپراتور بتا و کازا

اپراتور بتا و کازا

اپراتور بتا جدیدترین سیسستم اپراتور شیشه برقی ارائه شده توسط شرکت بتا است. مرکز کنترل این سیستم، مرکز کنترل اپراتور شیشه برقی دانکر است. مجهز بودن به صفحه نمایش دیجیتالی، قابلیت تشخیص برخورد با مانع، امکان نصب کلید خروج اضطراری، قابلیت نصب باتری پشتیبان، امکان اتصال چشمی بین درب 
تیر 18, 1399 0 نظرات
اپراتور اسلایدینگ

اپراتور اسلایدینگ

اپراتور اسلایدینگ دارای محاسنی اعم از تعداد بازشوی نامحدود و قابلیت تنظیم تابستانه و زمستانه است و می‌تواند باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شود. اپراتور درب اتوماتیک اسلایدینگ بیشتر در مکان هایی با عرض کم نصب می شود، به همین علت برای محیط های کم عرض به هیچ عنوان نمی توان از مدل اپراتور درب اتوماتیک 
تیر 16, 1399 0 نظرات
اپراتور لابل

اپراتور لابل

اپراتور لابل از قدرتمندترین اپراتورهای درب خودکار شیشه ای هستند که در بازار یافت شده و طول عمر بالایی را از خود نشان داده اند. نیاز به تعمیر و تعویض قطعات در این اپراتورها پایین بوده و سازگاری بسیار خوبی با انواع درب های اتوماتیک دارند. اپراتور به عنوان اصلی ترین بخش یک درب اتوماتیک شیشه ای
تیر 14, 1399 0 نظرات
اپراتور رکورد

اپراتور رکورد

اپراتور رکورد محصول کشور سوئیس می باشد و از موتور قدرتمند آلمانی بهره می برد. کنترل باکس این سیستم دارای سیستم فرمان هوشمند است که با دقت فرایند باز و بسته شدن درب را کنترل کرده و سیستم عیب یاب پیشرفته آن با کمک میکروپروسسور هر گونه ایراد و خطا در فرایند طبیعی درب را با سیگنال های قابل پیگیری گزارش می دهد.
تیر 11, 1399 0 نظرات
اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای ابزاری است که به وسیله آن می توان درب شیشه ای را هوشمندانه باز و بسته کرد. معمولا درب هایی که نیاز به باز و بسته شدن خودکار دارند از اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کنند. درب شیشه ای می تواند تک لنگه و یا دولنگه باشد 
تیر 9, 1399 0 نظرات
اپراتور تلسکوپی

اپراتور تلسکوپی

اپراتور تلسکوپی یکی دیگر از اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که تفاوت خیلی کمی با دربهای کشویی دارد. اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی از شش قسمت یا لت تشکیل شده است که یکی از لت ها در قسمت راست و یکی در قسمت چپ که همان سمت چپ در ورودی می باشد، قرار دارد.
تیر 7, 1399 0 نظرات
موتور ساید یو پی اس

موتور ساید یو پی اس

موتور ساید یو پی اس دار به صورت پیش فرض دارای باتری بک آپ و برق اضطراری هستند و موتور ساید بدون یو پی اس نیز به صورت پیش فرض فاقد برق اضطراری ups هستند و سایز مدار فرمان آنها کوچکتر می‏باشد. قبل از اینکه بخواهید موتور ساید خریداری کنید، باید نوع موتور را از لحاظ داشتن یو پی اس یا نداشتن آن تعیین کنید.
تیر 4, 1399 0 نظرات
موتور ساید هیوت و کازا

موتور ساید هیوت و کازا

موتور ساید هیوت، از بهترین موتورهای درب برقی بوده که دارای دو نوع AC و DC می‏باشد که موتور ساید هیوت از نوع AC از برق 220 ولت یا همان برق متناوب استفاده می‌کند. مدار فرمان در این موتورها کار به حرکت درآوردن آنها را انجام می‏دهد.

تیر 2, 1399 0 نظرات
موتور ساید فونیکس

موتور ساید فونیکس

موتور ساید فونیکس و موتور تیوبلار فونیکس از انواع موتور کرکره می باشند که توسط کمپانی فونیکس ساخته شده است. سه نوع اصلی موتورهای کرکره برقی که در ایران بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند، موتور تیوبلار، موتور سانترال و موتور ساید می‌باشد که هرکدام از این‌ها به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند،
خرداد 31, 1399 0 نظرات
موتور ساید صنعتی

موتور ساید صنعتی

موتور ساید صنعتی از نوع سه فاز، برای تولید یک موتور استاندارد با طول عمر مناسب استفاده می شود، زیرا در موتورهای با توان بالا مانند موتور ساید 800 کیلو، موتور ساید 1000 کیلو و موتور ساید 1500 کیلو دارای راندمان پایین و تلفات زیاد می‏باشد.
خرداد 28, 1399 0 نظرات
موتور ساید تیونی

موتور ساید تیونی

موتور ساید تیونی در دسته موتورهای پرقدرت قرار دارد و ساخت چین می باشد.  برای نصب کرکره برقی می‏توان از موتورهای متفاوت با ویژگیهای مختلف استفاده نمود که یکی از اینها موتور ساید تیونی است و از کیفیت ساخت بسیار بالا و همچنین قیمت مناسب برخوردار می باشند
خرداد 26, 1399 0 نظرات
موتور تیوبلار اس دی سی

موتور تیوبلار اس دی سی

موتور تیوبلار اس دی سی موتوری است که توانایی به حرکت در آوردن کرکره برقی با وزن و میزان تردد پایین را دارند. نصب کرکره برقی تیوبلار به اندکی دقت بیشتر نیاز دارد. موتور ساید اس دی سی نیز موتوری است که قادر است کرکره های برقی با ابعاد و مساحت بزرگ و میزان تردد بالا را جابجا کند.
خرداد 24, 1399 0 نظرات
مدار کنترل کرکره هویت

مدار کنترل کرکره هویت

مدار کنترل کرکره هیوت از بهترین و با کیفیت ترین مدارهای موجود در بازار ایران هستند. برند هیوت، موتورهای کرکره ساید را نیز در انواع مختلف با یو پی اس و بدون یو پی اس و در اوزان مختلف تولید کرده است. گارانتی ۳ ساله و استفاده از سیم پیچ و روتور ۱۰۰% مس خالص از مزایای این برند است.
خرداد 21, 1399 0 نظرات
123
  • اراک – کیلومتر ۵ جاده تهران – روبروی حاجی آباد – درب های اتوماتیک دیاکو
  • 086-34132878
  • 09123593759
  • Diakodoor01@gmail.com
Loading
دی ان ان