آموزش نصب جک بازویی

امروزه در دنیای مدرن صنعت ساخت و ساز توجه به عوامل مهمی چون زیبایی و سهولت در تردد افراد و بهینه سازی مصرف انرژی موجب شده که طراحان تغییراتی را در المان های ساختمان ایجاد نمایند. یکی از مهم ترین تغییرات در ساختمان ها طراحی و تولید جک بازویی درب اتوماتیک است. راه اندازی و نصب جک بازویی درب اتوماتیک بسیار اهمیت دارد. در آموزش نصب جک بازویی تمامی مراحل نصب و راه اندازی جک برقی پارکینگی به صورت عملی به افراد آموزش داده می شود که شامل مراحل مختلف نصب الکتریکی و مکانیکی و برنامه ریزی و نصب جک بازویی می شود. کاربرد جک بازویی در سال های اخیر بسیار رایج بوده و اغلب درب های اتوماتیک ساختمان های بزرگ و پرتردد از جمله برج و مجتمع های مسکونی، بیمارستان و مراکز درمانی، بانک و ادارات دولتی به این سیستم مجهز شده اند.

 

 

امروزه درب های اتوماتیک در انواع طرح و مدل و رنگ در بازار هستند و مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود بهترین درب اتوماتیک را انتخاب کنند. درب های اتوماتیک یکی از محبوب ترین انواع درب ورودی یا درب پارکینگی در حال حاضر می باشند که با توجه به نصب جک بازویی در آن بیشتر مورد توجه و استقبال آن ها قرار گرفته است. در ادامه قصد داریم در مورد آموزش نصب جک بازویی و کاربرد جک و ویژگی های آن بیشتر توضیح دهیم با ما همراه باشید.

آموزش نصب جک بازویی و آشنایی با مدل های مختلف آن

در حال حاضر درب هایی که با کمک جک بازویی باز و بسته می شوند بیشتر از درب های معمولی مورد استفاده قرار می گیرند، دلیل اصلی توجه و کاربرد این نوع درب ها در ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری سهولت در باز و بسته کردن درب، صرفه جویی در وقت، ایمنی و امنیت بالا است. آموزش نصب جک بازویی باید توسط افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه انجام شود تا در زمان باز و بسته شدن درب مشکل و نقص ایجاد نشود.
به طور کلی زمانی که جک بازویی بر روی درب نصب و راه اندازی شده باشد دیگر نیاز به پیاده شدن از ماشین نیست و تنها با فشردن دکمه ریموت کنترل می توان درب ورودی یا پارکینگ ساختمان را به راحتی باز و بسته کرد. جک های بازویی را می توان برای انواع درب اتوماتیک تک لنگه و دو لنگه استفاده کرد. در آموزش نصب جک بازویی اطلاعات لازم در مورد چگونگی نصب و راه اندازی انواع جک بازویی، تعمیرات تخصصی برد فرمان به افراد علاقه مند آموزش داده می شود.

آشنایی با انواع جک بازویی و کاربرد هر یک از آن ها

درب های جک دار در گروه درب های اتوماتیک قرار می گیرند که معمولا به دو صورت حسگر چشمی یا ریموت دستی باز و بسته می شوند. با نصب و راه اندازی جک بازویی بر روی انواع درب های پارکینگی می توان سهولت در تردد، رفت و آمد وسایل نقلیه و افراد را ایجاد کرد. هم چنین راحتی در باز و بسته کردن درب پارکینگ و از همه مهم تر برقراری امنیت از دیگر مزایای نصب و اجرای جک بازویی در درب های پارکینگی محسوب می شوند. جک بازویی مکانیسم هیدرولیکی، مکانیکی یا پنوماتیکی دارند که بعد از آموزش نصب جک بازویی بر روی درب های اتوماتیک به راحتی با فشردن تنها یک دکمه می توان درب اتوماتیک را کنترل کرد.

 

 

جک بازویی سیستمی برای کنترل درب پارکینگ می باشد که با عملکرد مناسب خود می تواند درب های پارکینگ را به آسانی و بدون دخالت دست باز و بسته کند. انواع جک بازویی با در نظر گرفتن نوع درب طراحی و تولید می شوند. از مزایای آموزش نصب جک بازویی می توان به برقراری امنیت در ساختمان برای ساکنین و آسایش و رفاه در زمان تردد وسایل نقلیه در پارکینگ اشاره کرد. در میان انواع جک بازویی در بازار، جک هیدرولیکی نسبت به سایر جک های بازویی برتری خاصی دارد زیرا این نوع از جک های بازویی در درب های سنگین و تردد بالا بدون ایجاد مشکل در زمان باز و بسته شدن درب، عملکرد مناسبی را از خود نشان می دهند.

تجهیزات و لوازم جانبی جک بازویی درب پارکینگی

تجهیزات و لوازم جانبی جک بازویی درب پارکینگ شامل چشمی و فلاشر درب پارکینگ، ریموت جک بازویی و آنتن می باشد که از لحاظ مراقبت و نگهداری از حساسیت بالایی برخوردار هستند. دلیل اصلی حساسیت این تجهیزات این است که در آموزش نصب جک بازویی این تجهیزات در خارج از محیط داخلی نصب و راه اندازی می شود و همین موضوع باعث می شود که آسیب پذیرتر از سایر لوازم جانبی جک بازویی باشند.

نکات مهم در زمان خرید جک بازویی درب پارکینگ

برای انتخاب و خرید جک بازویی درب های اتوماتیک باید به مواردی چون وزن درب، میزان تردد و رفت و آمد، کیفیت و قیمت جک بازویی توجه بیشتری داشته باشیم. وزن درب یکی از مهم ترین نکات در زمان خرید جک بازویی درب های اتوماتیک پارکینگی می باشد. زمانی که جک بازویی براساس وزن درب اتوماتیک خریداری می شود در بسیاری از هزینه های جانبی در آینده از جمله تعمیر و سرویس آن صرفه جویی می شود. چنان چه اطلاعات لازم در خصوص انتخاب بهترین و مناسب ترین جک بازویی و نصب و راه اندازی آن را ندارید بهتر است با شرکت های متخصص یا افراد حرفه ای در این زمینه مشورت داشته باشید.

 

 

آن ها با بررسی شرایط محیطی و خواسته و نیاز مشتریان محترم بهترین و با کیفیت ترین انواع جک بازویی درب اتوماتیک پارکینگ را معرفی خواهند کرد. هم چنین برای نصب و راه اندازی آن با اعزام افراد متخصص و ماهر به محل اقدامات لازم را در مورد اجرا و نصب جک پارکینگی انجام می دهند. کسانی که علاقه به یادگیری نصب و راه اندازی درب اتوماتیک و جک بازویی دارند می توانند در دوره های آموزشی مجموعه های تخصصی و حرفه ای شرکت داشته باشند.

 

86 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
  • اراک – کیلومتر ۵ جاده تهران – روبروی حاجی آباد – درب های اتوماتیک دیاکو
  • 086-34132878
  • 09123593759
  • Diakodoor01@gmail.com
Loading
دی ان ان