آموزش نصب کرکره برقی

 

آموزش نصب کرکره برقی دارای چه سرفصل هایی است؟

 

آموزش نصب کرکره برقی به دلیل نیاز امروزه فروشگاهها و مراکز تجاری و اداری مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. دوره‏های آموزش نصب کرکره اتوماتیک مناسب افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار مستقلی با نام نصب و راه اندازی کرکره های برقی را دارند. آموزش نصب درب اتوماتیک نیز یکی از دوره های پرطرفدار برای افرادی است که با سرمایه کم در بازار قصد دارند خود اشتغالی داشته باشند. به طور کلی امروزه استفاده از سيستمهای درب بازكن اتوماتيك در ساختمانها و پاركينگها جهت راحتی انسان و امنیت بیشتر و همچنین مكانيزه سازی زندگی رو به رشد است، اين امر باعث ايجاد اشتغال برای افرادی كه به نصب و راه اندازی اين سيستمها تسلط كافی دارند نیز خواهد شد. یکی از پرکاربردترین سیستمهای درب اتوماتیک ،کرکره برقی است. درب کرکره برقی نیز مناسب با شرایط مختلف آب و هوایی بوده و در صورت قطع برق امکان باز و بسته شدن توسط دست را دارد. آموزش نصب درب کرکره برقی نیز طرفداران زیادی دارد. اگر قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 


 

خلاصه سرفصلهای آموزش نصب کرکره برقی

1- معرفی انواع تیغه های کرکره برقی که بدنه اصلی موتورهای کرکره برقی را تشکیل می‏دهند و با آلیاژهای مختلف ساخته می‏شوند و وظیفه حرکت دادن کرکره به سمت بالا و پایین را دارند.
2- آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید که این موتورها به وسیله چرخ‏دنده و زنجیر، قدرت را به شفت کرکره وارد می‏کنند و باعث بالا و پایین شدن کرکره برقی می‏شوند.
3- آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار که این موتورها به شکل لوله ای بوده و درون شفت کرکره نصب می‏شوند و در قدرتهای مختلف ساخته شده‏اند.
4- آشنایی با اصول نصب کرکره برقی با موتور سانترال که این موتورها در وسط شفت کرکره برقی نصب شده و بیشتر برای برقی کردن کرکره های قدیمی کاربرد دارد.
5- اصول جوشکاری چهارچوب و تجهیزات مرتبط در نصب کرکره برقی و شناخت اصول طراحی و اندازه‏گیری از دیگر سرفصلهای اصلی دوره آموزش نصب کرکره اتوماتیک است. برای نصب کرکره برقی نیاز به انجام محاسبات میلی متری و دقیق است.
6- آموزش نحوه مونتاژ کردن تیغه‏های کرکره برقی بر روی چهارچوب که دارای مراحل مونتاژ تیغه ها و کپس کاری آن، مونتاژ شفت، اندکپ و یاتاقان و مونتاژ موتور می باشد نیز از دیگر سرفصلهای اصلی دوره آموزش نصب کرکره اتوماتیک است.
7- آموزش اصول نصب و مونتاژ کرکره با تیغه های قوس دار، شیشه ای و تخت که از دیگر سرفصلهای آموزش نصب کرکره برقی می‏باشد.
8- آموزش سیم‏کشی و تنظیمات ریسیور و موتور کرکره برقی از دیگر سرفصلهای آموزشی است. برای نصب ریسیورها سیم کشی صحیحی لازم است تا از صدمه زدن به آن جلوگیری شود. برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و نصب درب اتوماتیک شیشه ای می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.
9- کرکره برقی پس از مدت طولانی کارکرد نیاز به سرویسکاری خواهد داشت. سرویسکاری دارای اصول خاصی بوده که باید رعایت شود. آموزش اصول عیب‏یابی و سرویس‏کاری کرکره‏های از قبل نصب شده نیز جزء سرفصلهای آموزش نصب کرکره اتوماتیک می‏باشد.
10- آموزش تخصصی به همراه کار با لوازم نصب کرکره برقی به صورت عملی برای ایجاد مهارت در کارآموزان از مراحل آخر آموزش نصب کرکره برقی می‏باشد.

نکات مهم درباره آموزش نصب درب اتوماتیک 

معمولا کلاسهای آموزش نصب درب اتوماتیک بصورت عملی برگزار می‏شود و تمام قطعات و اجزای درب اتوماتیک از بورد برقی موتور تا موتور و دیگر اجزاء، برای نصب و راه اندازی آماده می‏باشد و آموزش نصب درب کرکره، مرحله به مرحله بصورت عملی آموزش داده شده و در هر مرحله کارآموزان به صورت عملی آموزشها را روی درب پارکینگی انجام می‏دهند تا بطور کامل کلیه مراحل نصب درب اتوماتیک را انجام داده و آموزش نصب درب اتوماتیک بسیار مفید باشد تا کارآموز بعد از گذراندن دوره آموزش نصب درب کرکره بتواند کار نصب در را به راحتی و با اعتمادبنفس بالا در بازار کار انجام دهد و مستقیما وارد بازار کار شود. برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی به سایت www.diakodoor.com مراجعه کنید.

 


 

جمع بندی

در دوره آموزش نصب کرکره اتوماتیک مواردی وجود دارند که در مراحل نصب از اندازه‏گیری تا مونتاژ باید توضیح داده شود. اجزاي قسمت الکترونيکي برد رسيور و ريموت ها هستند که در ابتدا بر روي ديوار و در مکاني که براي آن در نظر گرفته شده نصب می‏گردد. موارد امنيتي حتما باید در نظر گرفته شود تا به راحتي در دسترس همه اشخاص قرار نگيرد. این روزها خیلی از افراد به دلیل نگذراندن دوره آموزش نصب کرکره اتوماتیک و آموزش نصب درب کرکره آسیب های جدی جسمانی زیادی در شغل نصب کرکره برقی می بینند. عموما این آسیبها زمانی اتفاق می‏افتد که فرد در حال باز کردن کرکره قبلی و نصب کرکره اتوماتیک جدید است. خوشبختانه برگزاری دوره آموزش نصب کرکره برقی این مشکل را تا حدودی بر طرف نموده است. زیرا در یک دوره آموزش نصب کرکره اتوماتیک، با نکات ایمنی مهم در اجرا و نصب کرکره برقی آشنا خواهید شد و احتمال وقوع خطر در آینده کم خواهد شد. همچنین در این دوره ها، آموزش نصب درب اتوماتیک نیز بیان می‏شود.

 
2360 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان