انواع مدار کنترل فول بتا

مدار کنترل فول بتا ساخت شرکت بتا که نامی آشنا در زمینه طراحی مدار فرمان کرکره های برقی است، می باشد. بخش قابل توجهی از بازار متعلق به مدار کنترل بتا ساخته شده توسط این شرکت است. شرکت بتا برای تأمین نیاز های این صنعت انواع مختلفی از تجهیزات را مانند مدار کنترل فول بتا، مدار کنترل بتا، مدار فول بتا، مدار کنترل 5 کانال بتا را طراحی و تولید کرده است. شرکت بتا محصولات خود را با گارانتی 12 ماهه ارائه می دهد که باعث اطمینان خاطر مصرف کنندگان است. همچنین مسئولیت تامین قطعات یدکی محصولات تولید شده بر عهده این شرکت می باشد. مدار کنترل فول بتا با نام مدار فول کانال شناخته شده و شرکت بتا جزء پیشگامان تولید این نوع مدار کنترل محسوب می شود. در این مطلب قصد داریم توضیحاتی را در مورد مدار کنترل بتا به شما ارائه دهیم. اگر قصد خرید درب شیشه ای اتوماتیک ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب شیشه ای را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 


مدار کنترل فول بتا دارای چه ویژگی هایی است.؟


مدار کنترل بتا به صورت معمول برای موتورهای تیوبلار طراحی شده است. این نوع از موتورها در پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای جلوگیری از برخورد درب با ماشین یا شخصی که زیر آن قرار گرفته است، قابلیت نصب چشمی های مادون قرمز بر روی مدار کنترل فول بتا وجود دارد. این چشمی در ارتفاع 60 سانتیمتری از سطح زمین نصب شده و اگر خودرو یا شخصی زیر درب قرار بگیرد ارتباط چشمی قطع خواهد شد و تا زمان وصل مجدد ارتباط چشمی ها کرکره با استفاده از کلید ریموت به طرف پایین حرکت نخواهد کرد. علاوه بر قابلیت اتصال چشمی مدار کنترل فول بتا قابلیت اتصال فلاشر و لیمیت سوئیچ را دارد در مدار کنترل بتا قابلیت تغییر جهت موتور بدون نیاز به تغییر سیم بندی وجود دارد. تنظیم زمان بسته شدن از دیگر ویزگی های این مدار است. یک ریموت چهار کلیده وظیفه بالا و پایین اوردن درب در این مدار را بر عهده دارد. 

 

مشخصات فنی مدار منترل فول بتا 


•    بدون اینکه سیم بندی تغییر کند جهت حرکت موتور را تغییر می دهد 
•    امکان کار کردن با ریموت های لرنینگ بتا تا 80 عدد و ارتقا تا 600 عدد
•    امکان کار کردن با ریموت های هاپینگ بتا تا 60 عدد و ارتقا تا 500 عدد
•    دارای قابلیت عملکرد به صورت دستی  و تنظیم کردن عملکرد موتور
•    امکان نصب فلاشر و قابلیت تشخیص حرکت بالا یا پایین کرکره به وسیله آن
•    امکان تنظیم کردن زمان بسته شدن اتوماتیک
•    در هنگام قطع برق امکان حفظ زمان کار موتور و بسته شدن اتوماتیک و ریموت ها وجود دارد
 


ویژگی های مدار کنترل 5 بتا


یکی از انواع مدار کنترل بتا، مدار کنترل 5 کانال بتا می باشد. این مدار کنترل دارای منبع تغذیه220 ولت ورودی و خروجی و جریان خروجی 10 آمپر است. یکی دیگر از ویژگی های این مدار کنترل وجود قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور است. در زمانی که با قطعی برق مواجه می شوید قابلیت ذخیره زمان عملکرد و برنامه ریزی در مدار کنترل 5 کانال بتا وجود دارد. مدار کنترل 5 کانال بتا قابلیت کار کردن با ریموت های لرنیگ بتا تا 80 عدد و قابلیت کار کردن با ریموت های هاپینگ بتا تا 60 عدد را دارد.  برای اطلاع از قیمت درب شیشه ای اتوماتیک و نصب درب شیشه ای می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.


ویژگیهای مدار کنترل ساید یو پی اس دار بتا


مدار کنترل ساید بتا ups دار، یکی از بهترین مدارهای کنترل ساید بتا است که دارای برق اضطراری یو پی اس می باشد. لرنینگ کد در ریموت این دستگاه با توجه به درخواست مشتری در دو مد 1CH و یا 5CH عمل می کند. این مدارها قابلیت تنظیم زمان بسته شدن خودکار، نصب فلاشر و چشمی را دارد. ویژگی جالب این مدار UPS بتا این است کـه اگر چرخش موتور به صورت برعکس باشد، می توان جهت حرکت موتور را با جا بجا کردن دیپ سوییچ تغییر داد. همچنین این مدارها به دو باتری پشتیبان دارد که در هنگام قطع شدن برق، باعث می شود که دشتگاه بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.
 
جمع بندی
در صنعت تولید محصولات و لوازم مرتبط با درب ها و کرکرها شرکت بتا نامی شناخته شده و معتبر است که محصولات خود را با کیفیت بالا ارائه می دهد. برای موتورهای تیوبلار از مدار کنترل فول بتا استفاده می شود. استفاده از موتورهای تیوبلار بسیار رایج می باشد و در اماکن و پارکینگ هایی که نیاز به درب کرکره ضد برخورد دارند مورد استفاده قرار می گیرند. برای کنترل موتور کرکره تیوبلار مدار کنترل فول بتا عملکردی بسیار خوب از خود نشان داده است که امکان کار کردن با ریموت های لرنینگ و هاپینگ را دارد. تنظیم زمان بسته شدن، امکان اتصال چشمی و فلاشر، تغییر حرکت موتور بدون جا به جایی سیم بندی، تنظیم زمان عملکرد موتور و .. از جمله قابلیت های مدار کنترل بتا  است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مدار کنترل بتا و دیدن لیست قیمت ها می توانید به وب سایت شرکت دیاکو با ادرس اینترنتی www.diakodoor.com مراجعه کنید. 

1780 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان