اپراتور اسلایدینگ

اپراتور اسلایدینگ و کرو چه شباهت هایی به هم دارند؟

اپراتور اسلایدینگ بهترین گزینه برای مکان‌هایی است که عرض کمی دارند. استفاده از مدل ‌های اپراتور درب اتوماتیک دیگر برای مکان‌های کم عرض منطقی نبوده و همیشه بهترین گزینه پیش روی شما اپراتور درب اتوماتیک اسلایدینگ می ‌باشد. استفاده از اپراتور درب اتوماتیک اسلایدینگ رایج بوده و مکان ‌های مختلفی با کاربری های مختلف از این اپراتور استفاده می ‌کنند. استفاده از اپراتور درب اتوماتیک اسلایدینگ مزایایی برای شما به همراه خواهد داشت که یکی از آن ‌ها صرفه جویی در مصرف انرژی است. برای ورودی ‌هایی که دارای قوس کم یا زیاد هستند به طور معمول از اپراتور کرو استفاده می ‌شود. اپراتور درب اتوماتیک کرو در اماکن مختلفی مانند بیمارستان ‌ها، مکان‌ هایی با معماری لوکس، هتل ‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپراتور کرو این قابلیت را دارد که سرعت باز و بسته شدن و زمان باز ماندن در آن‌ ها تنظیم شود. اگر قصد خرید جک بازویی ، جک درب ورودی ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

 

ویژگی های اپراتور اسلایدینگ و اجزای آن

در زبان انگلیسی اسلاید به معنای بخش است و همانطور که از نام اپراتور درب اسلایدینگ مشخص است این اپراتور از چند بخش تشکیل شده است. با توجه به محیطی که شما می خواهید از اپراتور اسلایدینگ استفاده کنید و همچنین کارایی مورد نظرتان می توانید از این اپراتور به صورت تک لنگه، دو لنگه و با فریم ‌های گوناگون استفاده می گردد. همچنین این اپراتور دارای انواع سیستم‌ های فعال کننده موجود است که باز هم شما در این زمینه قدرت انتخاب دارید. اپراتور اسلایدینگ از درب اپراتور و تعدادی فریم، کاور و شیشه تشکیل شده است. معمولاً اپراتور درب اتوماتیک اسلایدینگ نیمی از فضای دهنه را برای شما باز می کند. البته در صورت نیاز و و وجود لنگه های متحرک در طرفین این اپراتور قابلیت باز کردن تمامی دهنه ورودی را دارا می ‌باشد. همانطور که گفتیم استفاده از این اپراتور محبوبیت زیادی دارد و در مکان ‌هایی مانند ساختمان، انواع مراکز فروشگاهی، اقامتی و بانک ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر زیبایی استفاده اپراتورهای اسلایدینگ صرفه جویی در مصرف انرژی و راحتی زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین اپراتور اسلایدینگ دارای قابلیت تعداد بازشوی نامحدود و تنظیم خاص برای فصول گرم و سرد است. برای اطلاع از قیمت جک بازویی و انواع جک پارکینگی می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

مشخصات فنی اپراتور اسلایدینگ 

 

دارای برنامه بازگشت در هنگام برخورد با مانع و همچنین برنامه عدم برخورد مجدد با مانع است.
این اپراتور دارای تردد نامحدود می باشد
حرکت نرم و بی صدا به دلیل داشتن نوار لاستیکی
قابلیت کنترل کردن نیرو‌های حرکتی در این اپراتور وجود دارد.
در بخش تنظیمات این اپراتور قابلیت مدیریت و تغییر گشتاور خارجی وجود دارد.
این اپراتور می ‌تواند از طریق ریموت Reset شود.
کمترین و بیشترین مقدار بازشو 30 الی 400 سانتیمتر است
امکان استفاده از سطح مقطع قابل تعویض آلومینیومی و استیل
صرفه جویی نامحسوس در مصرف انرژی

 

 


 

آشنایی با اپراتور کرو

یکی از ویژگی ‌های مهم اپراتور درب اتوماتیک کرو زیبایی آن است. اپراتور درب اتوماتیک کرو به دلیل طراحی پیچیده ‌تری که نسبت به اپراتورهای اسلایدینگ دارد قیمتش بالاتر است اما در همین حال زیبایی جالب توجهی به همراه  دارد و می تواند به نمای یک ساختمان جلوه خاصی ببخشد. اماکنی که به دنبال نمای لوکس و زیبا هستند، مشتریان اصلی این نوع اپراتور می ‌باشند. همچنین در مکان‌ هایی که بحث تبادل دمایی مهم است استفاده از  اپراتور کرو گزینه مناسبی می‌ باشد. درب اتوماتیک اپراتور کرو به شکل نیم گرد طراحی می‌ شود و با توجه به سلیقه و نیاز مشتری می ‌تواند به شکل های مختلفی ارائه شود. در اپراتور کرو قابلیت تعویض سریع قطعات وجود داشته و سرعت باز و بسته شدن درب در این اپراتور بالا است. عملکرد این نوع درب کم صدا بوده و بدون محدودیت تردد می باشد. اپراتور درب اتوماتیک کرو دارای دو لنگه متحرکه است. اگر ورودی دارای محدودیت باشد لنگه های متحرکه باید روی پنل ‌های ثابت مثل دیوار و نمای شیشه ای حرکت کند. 

مشخصات فنی اپراتور کرو

این اپراتور قدرت بالایی داشته و سریع و بی ‌صدا است.
محدودیت تردد در این اپراتور وجود ندارد.
دارای یک پنل برای نمایش وضعیت درب بر روی کاور است.
مجهز به ‌پنلی برای کنترل تنظیمات درب می باشد.
حرکت نرم و بی صدا به دلیل داشتن نوار لاستیکی
امکان تعویض سریع قطعات

 


 

 

جمع بندی

عملکرد اپراتور کرو و اسلایدینگ تقریبا شبیه به یکدیگر می باشد. اپراتور کرو از گروه درب ‌های منحنی است که بیشتر در مکان ‌های لوکس استفاده می ‌شود و زیبایی ظاهری بالایی دارد. بر خلاف اپراتور اسلایدینگ لثه های درب اتوماتیک کرو بر روی مسیر منحنی باز و بسته می ‌شود. اپراتور درب اتوماتیک اسلایدینگ رواج بیشتری داشته و برای مکان ‌هایی با عرض کم مناسب می‌ باشد. اپراتور درب اتوماتیک اسلایدینگ، به صورت تک لنگه و یا دولنگه با انواع فریم باریک و پهن در بازار موجود می باشد. یکی از شرکت‌ هایی که خدمات مربوط به اپراتورهای کرو و اسلایدینگ را ارائه می‌ دهد شرکت دیاکو است. برای اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت این نوع اپراتورها می توانید به آدرس اینترنتی www.diakodoor.com مراجعه کنید.

 
1758 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان