اپراتور ایتالیا

در صنعت درب های اتوماتیک پیشرفت چشمگیری حاصل شده است و روز به روز شاهد آن هستیم که نسل جدیدی از اپراتورهای درب اتوماتیک روانه بازار می شوند. یکی از اپراتورهایی که اخیرا وارد بازار شده و استقبال بسیار خوبی از آن شده، اپراتور ایتالیا می باشد. اپراتورهای ایتالیایی که به تازگی تولید شده اند عبارت است از: لابل، سلکوم، اپریماتیک، سسامو و غیره هستند.
یکی از برندهای نام آور در زمینه درب های اتوماتیک لابل است، کمپانی لابل 30 سال پیش فعالیت خود را با تولید وسایل الکترونیک شروع کرد. این شرکت پس از سال ها تلاش در این عرصه و تولید رادیو کنترل جیبی توانست خود را به همگان اثبات کند. اگر قصد خرید نمای کرتین وال و اجرای نمای کرتین وال را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.
همچنین یکی دیگر از برندهای معروف در رابطه با درب های اتوماتیک اپراتور ایتالیایی سلکوم است. کمپانی سلکوم 50 سال تجربه در زمینه طراحی، تولید و ارائه اپراتور درب اتوماتیک دارد. این اپراتور در ابعاد 70، 80 و 90 به بازار عرضه شده است.

 

 
مشخصات اپراتور ایتالیایی لابل 


از این اپراتور پرقدرت در مکان هایی که عبور و مرور در آن بیشتر است، استفاده می گردد. قطعه های به کار رفته در این اپراتور از کیفیت و دوام بسیار مناسبی برخوردار هستند. به همین جهت از آن ها در محل های پرتردد استفاده می شود. این برند جزء برندهایی است که متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است. این اپراتور از ریلی با ارتفاع 13 سانتی متر بهره می برد، این بدین معناست که کمترین میزان فضا را اشغال می کند. این اپراتور در انواع گوناگونی به بازار ارائه شده است که در ادامه بیان می گردد:
•    اپراتور لابل 75
•    اپراتور لابل اولوس (Evoluse 90)
•    اپراتور لابل مارول (Marvel 150)
و مشخصات اپراتور ایتالیایی سلکوم
با توجه به این که کمپانی سلکوم سابقه بی نظیری در صنعت درب اتوماتیک دارد، به کیفیت و استقامت اپراتور سلکوم اهمیت زیادی قایل است. شرکت سلکوم تمام کارکنان خود را موظف به رعایت موازین قانونی کرده تا کیفیت محصولات خود را به رخ همگان بکشند. تمامی تولیدات این مجموعه بدون هیچ گونه ایرادی و کاملا اصولی تا سالیان طولانی درب های اتوماتیک را باز و بسته خواهند کرد.
اکنون در دوره ای هستیم که اهمیت این درب ها دوچندان شده چراکه با افزایش اطلاعات افراد و آگاهی آن ها از انواع میکروب ها و آلودگی ها دیگر تمایلی ندارند تا با دست خود درب را باز کنند. برخی از ویژگی های کارآمد اپراتور ایتالیایی سلکوم در ادامه بیان شده است:
•    کیفیت مثال زدنی اپراتور سلکوم
•    استقامت بسیار بالای این نوع درب ها
•    قیمت مناسب 
•    قدمت قابل توجه کمپانی ساخت این اپراتور

برای اطلاع از قیمت نمای کرتین وال و اتصالات نمای کرتین وال می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.


مشخصات اپراتور ایتالیایی اپریماتیک


کمپانی اپریماتیک با انگیزه ای بسیار بالا در سال 1985 میلادی فعالیت خود را آغاز نمود. با تلفیق این شرکت با کمپانی گیزه محصولات خود را در عرصه های گوناگون گسترش دادند. این شرکت به منظور سهولت رفت و آمد، اپراتورهای بسیار متنوعی را برای افراد تولید کرد. از این درب در مکان هایی از جمله: بیمارستان ها، هتل ها، بانک ها، مراکز فرهنگی، شرکت ها، ساختمان های اداری و غیره به کار برده می شود.


باپراتور ایتالیایی سسامو و مشخصات آن


این سیستم به طور کشویی عمل باز و بسته شدن را انجام می دهد. در اغلب این دستگاه ها از دو لت ثابت و دو لت متحرک به کار برده شده است. این لت ها از چشم الکترونیکی که در بالای درب درج شده فرمان را اخذ می کنند. بعد از این که فرمان را دریافت کردند عمل باز شوندگی یا بسته شدن درب را به نحو احسن انجام می دهند. به علت کاربری آسان و کیفیت قابل توجه این اپراتور در مکان های پر رفت و آمد از آن استفاده می شود. 
 

1696 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان