تولید کننده درب کرکره اتوماتیک باید چه امکاناتی را به شما بدهد؟

کرکره های اتوماتیک سهولت باز و بسته شدن را به ما هدیه می کنند. شاید جزییات ساختاری آن ها با توجه به نمونه های سنتی بیشتر شده باشد. اما این جزییات، عملکرد برقی را به آن افزدوه است. در این محصول فقط فردی که کلید یا به اصلاح ریموت دارد، می تواند، درب را باز نماید. اجزا و سنسور محصول، فقط از سیگنال های ایجاد شده  توسط ریموت کنترل پیروی می کنند. این فرد اگر ریموت را گم کند، او هم نخواهد توانست در باز نمودن این ورودی اقدامی انجام دهد. این محصول مدرن به دلیل این ضریب امنیتی بالا، به طور حتم مشتاقان زیادی دارد. تولید کننده های این محصول در کیفیت و ارائه نمونه های متفاوت با هم فرق دارند. بیاید ببینم تولید کننده ها چطور اقدام به ساخت می کنند. آیا همه قطعات لازم برای یک درب کرکره ای اتوماتیک را خود می سازند؟

 

تولید کننده درب کرکره اتوماتیک  باید چه امکاناتی را به شما بدهد؟

تولید کننده درب کرکره اتوماتیک باید چه امکاناتی را به شما بدهد؟

روند یکسان ساخت محصولات

با بررسی های انجام گرفته، مشخص شده است که همه تولید کنندگان روش مشابه دارند. پس مراحل یکسانی برای ساخت درب کرکره ای اتوماتیک در پیش گرفته اند. بیایید ببینیم این روند چگونه انجام می گیرد. در ساخت یک ورودی کامل، قطعات به دو نوع تقسیم می شوند. قطعاتی که نیاز به ساختن دارند و قطعاتی که به صورت آماده موجودند. بنابراین همگی فقط آن بخش ساختنی را تولید می نمایند.  قسمت های آماده را خریداری کرده و با بخش ساخت شده مونتاژ می نمایند. به همین سادگی اتفاق می افتد.
تیغه ، متصل کننده، قرقره های کشویی، دستگیره از جمله قطعاتی می باشند که نیاز به ساخت دارند. اما بخش های الکتریکی همانند موتور، ریموت، سنسور، برد یا مدار فرمان به صورت آماده در بازار موجودند، تولید کننده ها در زمینه ساختن این قطعات اقدامی انجام نمی دهند.

 

تمایز درتولید درب کرکره ای اتوماتیک

اگر همه تولید کننده ها روش یکسانی را دنبال می کنند، پس تفاوت در چیست؟ این که عنوان می شود بهترین تولید کننده، آیا در این جا هم گفته می شود؟ اگر تفاوت دارند، این تفاوت ها در چه جاهایی خود را نشان می دهد؟ اولین تمایز بین سازندگان درب های کرکره ای اتوماتیک، کیفیت مواد و متریال ساخت تیغه یا بدنه کرکره است. این که متریال فابریک باشند و فاقد ناخالصی باشند، در کار نهایی ارزشمند است. دقت در ساخت و به کارگیری متریال مرغوب در بین تولیدی ها متفاوت است. به همین دلیل است که ماندگاری ها با هم فرق می کند.
قطعات خریداری شده با کیفیت های متفاوت در بازار موجود هستند. این که بهترین و مرغوب ترین نمونه ها انتخاب شود، نکته ای مهم و اساسی است. موتور ها و بخش های الکتریکی در انواع متفاوت موجود هستند. کارایی این اجزا به طور حتم با هم فرق می کند. در ساخت و طراحی درب کرکره ای اتوماتیک متناسب با نیاز مشتری، اقدامات مهندسی و تخصصی انجام می گیرد. این که کاملا با توجه به محل نصب، اقدام به طراحی و ساخت شود، بسیار حائز اهمیت می باشد. هر سازنده ای، خود برای این درهای اتوماتیک نصاب های متخصص و حرفه ای دارد. این که میزان دقت در نصب چه قدر است بین آن ها تفاوت است. مونتاژ مناسب قطعات ساخته شده و نمونه های آماده، خود کاری کارشناسانه است. هر کسی به سادگی از عهده آن بر نمی آید. بنابراین این عمل تحت تاثیر تیم متخصص و مجرب به وقوع می پیوندد.


تمایز در تولید درب کرکره ای اتوماتیک

تمایز در تولید درب کرکره ای اتوماتیک

 

قطعات ساخته شده توسط تولید کننده ها

درب و قالب آن توسط شرکت سازنده طراحی شده و به مرحله ساخت می رسد. نوع ورودی و تیغه ها متناسب با سایز سفارش شده و یا سایز های استاندارد ساخته می شوند. تنوع زیادی در این زمینه اتفاق می افتد. آلومینیوم، پلی کربنات و ورق گالوانیزه در این ساخت ها به کار گرفته می شود. قالب، محلی برای قرارگیری کرکره است. جنس آن از فولاد می باشد. با توجه به اندازه محل نصب این قسمت به مرحله ساخت می رسد. به طور حتم شفت برای جاگیری تیغه ها، نیز برنامه ریزی و تولید می شود. البته شفت تحت عنوان قرقره نیز شناخته می شود.

 

قطعات ساخته شده توسط تولید کننده ها

قطعات ساخته شده توسط تولید کننده ها

 

قطعات آماده برای خرید

موتور الکتریکی: موتورهای لازم برای عملکرد مطلوب کرکره اتوماتیک بین 2 تا 3 وات توان دارند. هر موتور یک گیربکس دارد.  نیروی شکل گرفته توسط موتور به وسیله گیربکس به قرقره یا شفت منتقل می شود. این قدرت حرکات را سبب می شود. روی موتورها یک مدار فرمان یا برد قرار دارد. این برد برای کنترل باز و بسته شدن طراحی شده است. از فواصل دور دستور می گیرد و درب را بالا و پایین می نماید. برد برای ریموت متناسب با خود، کد گذاری می شود. پس هر مداری فقط با ریموت مختص به خود کار می کند. این وسایل به صورت آماده با درجه کیفیت های متفاوت در بازار موجود هستند. 
قطعات الکتریکی: این تجهیزات شامل چشمی، ریموت و غیره هستند. در بازار موجودند، فقط باید خریداری شوند. ریموت ها به منظور عمل برای یک درب مخصوص، توسط مدار فرمان آن شناسانده می شود. برای این کار کافیست کد و فرکانس این دو با هم متناسب شود.
 

ترکیب این قطعات و مونتاژ

تولید کننده درب کرکره ای اتوماتیک هر دو نوع قطعات را تهیه می نماید. سپس این قطعات به همراه نصاب حرفه ای آن ها به محل نصب انتقال داده می شود. مونتاژ آن ها بایستی به درستی انجام گیرد. نصب این گونه ورودی ها در ابتدای کار بایستی دقیق و صحیح انجام شود. هر قطعه باید در جایگاه مناسب و شرایط مطلوب خود واقع شود. در غیر این صورت نمی توان به نحوی مفید و موثر از این نمونه ورودی ها استفاده نمود. نصب غیر اصولی به طور حتم در مدتی بعد شما را به تعمیر و یا تعویض نیازمند می سازد.

 

ترکیب این قطعات و مونتاژ

ترکیب این قطعات و مونتاژ


جمع بندی
در حال حاضر باید با تفاوت تولید درب کرکره ای اتوماتیک آشنا شده باشید. همه سازندگان مسیر و مراحل یکسانی به کار می گیرند. اما دقت و به کارگیری کیفیت در بین آن ها تفاوت به بار می آورد. برای خرید این محصول بهتر است به سمت سازندگان معتبر و شناخته شده بروید.

117 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
  • اراک – کیلومتر ۵ جاده تهران – روبروی حاجی آباد – درب های اتوماتیک دیاکو
  • 086-34132878
  • 09123593759
  • Diakodoor01@gmail.com
Loading
دی ان ان