تیغه کرکره پلی کربنات


کرکره پلی کربنات یا شفاف یکی از انواع کرکره های برقی است. از این کرکره ها در اماکنی مانند صرافی ها و بانک ها استفاده می شود. تیغه کرکره پلی کربنات برقی از جنس پلی کربن با مقاومت بالاست. ضد ضربه و در رنگ های گوناگون طراحی می شود. ما در این مقاله می خواهیم به شما اطلاعاتی در خصوص تیغه کرکره پلی کربنات یا شفاف بدهیم. پس با ما تا آخر مقاله همراه باشید. اگر قصد خرید کرکره آلومینیومی و کرکره آلومینیومی پنجره را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

 
ویژگی های فنی تیغه پلی کربنات


تیغه پلی کربنات همانطور که گفتیم، ضد ضربه و مقاوم است. حال در صدد هستیم که به خصوصیات فنی آن در تمام موارد بپردازیم.
•    شفاف بودن تیغه کرکره برقی پلی کربنات
تیغه پلی کربنات به دلیل شفاف بودن، بیشترین دید را برای ایمنی حداکثری به داخل دارد که این خصوصیت سبب زیبایی این سازه نیز می شود.
•    مقاومت بالای تیغه کرکره پلی کربنات اتومات
پلی کربنات 2 برابر مقاومت آلمینیوم را داراست و در برخی از شرایط می تواند از فولاد نیز با دوام تر باشد.
 

 


•    قابلیت ضد ضربه بودن تیغه کرکره برقی پلی کربنات
پلی کربنات را با کرید سخت و ضد یو وی می سازند. این نوع از تیغه های کرکره اتومات دارای بیشترین مقاومت در برابر ضربه است. 
•    به کاربردن لوله های استیل در تیغه های پلی کربنات
استفاده از لوله های استیل در تیغه های پلی کربنات کرکره برقی برای مقاومت و امنیت بیشتر می باشد.
•    ضد حرارت و آتش سوزی بودن تیغه های پلی کربنات کرکره برقی
تیغه پلی کربنات کرکره اتوماتیک را به گونه ای طراحی می کنند که در مقابل حرارت و آتش مقاومت بالایی داشته باشد. ساختار تشکیل دهنده آن را از نانوکامپوزیت می سازند.
•    سنگین بودن تیغه های کرکره ای پلی کربنات
تیغه های پلی کربنات برای درب های با مساحت 16 متر مربع به بالا طراحی شده اند. این تیغه ها دارای وزنی معادل 12 کیلوگرم در هر متر مربع می باشند.
•    ضد گلوله بودن تیغه کرکره پلی کربنات
این تیغه ها حتی از فاصله نزدیک هم در برابر گلوله مقاومت می کنند. 

برای اطلاع از قیمت کرکره آلومینیومی و نصب کرکره آلومینیومی اراک می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

 

قیمت انواع تیغه کرکره پلی کربنات


تیغه کرکره پلی کربنات به سبب داشتن تنوع در طرح و شکل مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. قیمت انواع تیغه کرکره پلی کربنات در بازار مختلف است. تیغه های کرکره برقی از جنس پلی کربنات به سبب ضد حریق و ضد گلوله بودن در مکان های حساس و امنیتی کاربرد بسیاری دارد. قیمت تیغه کرکره پلی کربنات معمولا از نوع آلمینیومی آن بالاتر است؛ ولی ویژگی های بارز و منحصر به فرد این تیغه ها باعث شده است که برای مصارف تجاری، صنعتی و خانگی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

 


قیمت تیغه پلی کربنات کرکره برقی به دلیل استحکام، زیبایی و شفافیت، ضد ضربه و ضد حریق بودن، عدم تغییر رنگ در آفتاب مناسب است. شما می توانید برای محل کار و یا سکونت خود کرکره برقی را با تیغه پلی کربنات سفارش دهید.
تیغه های کرکره ای با مواد پلی کربنات در رنگ های مختلف نیز تولید می شود. همین امر سبب زیبایی و جذابیت این نوع از تیغه ها شده است. شما می توانید تیغه پلی کربنات ارزان را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.
 

1920 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان