جک بازویی ایتالیا

جک بازویی ایتالیا یکی از انواع بازشونده های برقی است. این نوع از جک های برقی برای درب های لولایی ساخته و طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از این بازشونده برقی درب های قدیمی لولایی خود را اتومات نمایید. جک بازویی ایتالیا که با برندهای مختلف در بازار ایران وجود دارد، علاوه بر برندهای ایرانی این محصول است. ما در این مقاله سعی می کنیم شما را با این محصول و ویژگی های آن آشنا نماییم. اگر قصد خرید درب کرکره ای ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

 

کاربرد جک بازویی ایتالیا


امروزه در بسیاری از ساختمان های شهر، کاربرد درب های برقی رواج پیدا کرده است. این درب های اتوماتیک علاوه بر زیبایی باعث آسانی کار و بهینه شدن مصرف انرژی می گردند. درب های اتومات به دو دسته تقسیم می شوند یک درب های کشویی یا ریلی هستند و دیگری درب های لولایی. 
هر کدام از این سازه ها با استفاده از یک نوع از درب باز کن های برقی، اتومات می شوند. درب های کشویی با نصب جک برقی کشویی یا ریلی و درب های لولایی با نصب جک بازویی. جک بازویی ایتالیا علاوه بر جک بازویی ایرانی در بازار ایران به فروش می رسد. بسیاری از خریداران درب اتوماتیک ترجیح می دهند که درب برقی آنها دارای جک بازویی ایتالیا باشد. برای اطلاع از قیمت درب ریموتی کرکره ای و انواع درب کرکره می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.


جک های بازویی دارای ویژگی ها و خصوصیت های گوناگونی هستند و طراحان ایتالیایی سعی کرده اند که این قطعه کاربردی را به بهترین شکل ارائه دهند. کارآیی جک بازویی یا جک پارکینگی، باز و بسته کردن درب پارکینگ منزل یا محل کار شما بدون نیاز به پیاده شدن. این کارکرد بیشتر در زمان سرما و بارندگی لذت بخش است. هنگامی را در نظر بگیرد که در زیر بارش شدید باران با اتومبیل خود به راحتی توسط فشار دادن یک دکمه ریموت وارد منزل یا محل کار خود می شوید. 
از مزایای جک بازویی ایتالیا این است که به راحتی بر روی درب های غیر اتومات شما نصب می شود و آن را برقی می کند. اگر درب مورد نظر شما تراز و روان باشد این امر خیلی آسان تر امکان پذیر می شود. 


جک بازویی از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟


جک بازویی به سبب کارکرد بالای خود ظرافت های خاصی در طراحی و ساخت دارد. این قطعه پرکاربرد دارای اجزای مختلفی است که در همه برندهای این محصول اعم از ایرانی و ایتالیایی دیده می شود. اجزای تشکیل دهنده این سازه را شرح می دهیم. 
 
•    بازو یا بازوهای جک برقی بازویی
بسته به درب مورد نظر که یک لنگه یا دو لنگه باشد، یک یا دو عدد بازو بر روی درب نصب می کنند. 
•    تابلوی فرمان جک پارکینگی اتومات
این قسمت از جک اتومات بازویی وظیفه تنظیم تمام فرمان های وارد شده به درب را دارد.
•     فلاشر چشمک زن جک برقی بازویی
این بخش از جک اتومات در هنگام باز و بسته شدن درب چشمک می زند. این چشمک زدن هشداری است به عابران و رهگذران، که درب در حال باز و بسته شدن است. این امر باعث می شود که عبور با احتیاط بیشتری انجام شود. باید فلاشر جک برقی را در معرض دید قرار داد تا از هر برخوردی جلوگیری شود.
•    قطعه یا قطعات اتصال بازو به درب اتوماتیک
اغلب برای اتصال بازو یا بازوها به درب برقی از قطعه یا قطعاتی استفاده می شود.
•    چشمی الکتریکی جک برقی بازویی
برای اینکه درب برقی در هنگام بسته شدن به ماشین برخورد نکند بر روی درب اتومات یک چشمی قرار می دهند. این چشمی باعث می شود که درب در هنگام عبور اتومبیل بسته نشود. 
•    ریموت کنترلی جک برقی بازویی
شما با استفاده از فشردن یک دکمه ریموت می توانید به راحتی درب اتوماتیک پارکینگ خود را باز و بسته نمایید.   
در این بخش به قطعات مختلف جک بازویی اتومات پرداختیم در قسمت بعدی به قیمت این سازه کاربردی اشاره می کنیم.

 


قیمت بهترین جک بازویی ایتالیا 


قیمت جک بازویی در بازار بسیار متفاوت است. جک بازویی ایتالیا با برندهای مختلف در فروشگاه های گوناگون به فروش می رسد. معمولا قیمت بهترین جک بازویی ایتالیا با برندهای معروف و با کیفیت، مقرون به صرفه است. شما می توانید جک برقی بازویی را با برندهای خوبی از کشور ایتالیا برای برقی کردن درب پارکینگ خود تهیه نمایید. 

 


 
قیمت جک اتومات پارکینگی بستگی به میزان توانایی آن در باز و بسته کردن درب های برقی دارد. هرچه که توانایی آن برای باز و بسته کردن درب های سنگین بیشتر باشد، اغلب قیمت آن نیز بالاتر است. معمولا جک برقی بازویی ارزان برای باز و بسته کردن درب های سبک و یا کوچک طراحی و ساخته شده اند. شما بهتر است در هنگام خرید جک بازویی ایتالیا با کارشناسان ما مشورت کرده تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. 

2315 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان