جک بازویی ایرانی

درب های برقی امروزی کاربرد بسیار مناسبی برای ساختمان های مدرن و لاکچری دارند. جک بازویی ایرانی برای درب های لولایی طراحی و ساخته شده اند. درب های ساختمان ها به دو دسته لولایی و کشویی تقسیم می شوند که جک بازویی یا پارکینگی برای این گونه درب ها مناسب است. جک پارکینگی به سبب کاربرد بالایی که دارد به سرعت طرفداران بسیاری پیدا کرده است. ما در این مطلب می خواهیم شما را با جک بازویی ایرانی و کاربرد و ویژگی های آن آشنا نماییم. اگر قصد خرید تیغه آلومینیوم ، درب اتوماتیک پارکینگ ، تیغه کرکره ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

 

ساخت جک بازویی ایرانی


ساخت جک بازویی ایرانی برای نصب بر روی درب های لولایی است. این نوع از درب ها در ساختمان هایی به کار برده می شوند که به علت محدودیت فضا در عرض، امکان نصب درب های دیگر وجود ندارد. این درب ها به صورت یک لنگه یا دو لنگه هستند و برای مکان هایی که نیاز به محدود کردن تردد است، مناسب هستند. مکان هایی مانند اتاق عمل، طلا فروشی، اتاق مدیریت و درب ورودی منازل مسکونی برای نصب درب های لولایی برقی مناسب هستند. جک پارکینگی برقی را به راحتی می توان بر روی این درب ها نصب کرد و آن ها را به یک درب اتوماتیک و مدرن تبدیل کرد. برای اطلاع از قیمت تیغه کرکره و نصب تیغه آلومینیوم می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

 

 

کارکرد اصلی جک بازویی نصب بر روی درب های پارکینگ است. اغلب پارکینگ های منازل، مکان های اداری و تجاری، دارای درب های لولایی هستند. با نصب این نوع از جک برقی بر روی درب پارکینگ می توانید با فشار دادن یک دکمه، درب را باز و بسته نمایید. به این صورت دیگر نیازی به پیاده شدن از اتومبیل خود مخصوصا در زمان بارندگی و سرمای شدید نیست. جک بازویی ایرانی در رقابت با برندهای خارجی جک برقی، توانسته است طرفداران بسیاری پیدا کند. افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند از محصولات با کیفیت ایرانی استفاده کرده و به اقتصاد کشور خود کمک کنند. 


انواع جک پارکینگی ایرانی 


ساختار جک برقی بازویی به طوری است که برای درب های تک لنگه و دو لنگه طراحی و ساخته شده است. این نوع از جک اتومات به دو دسته الکترومکانیکی و هیدرولیکی تقسیم می شود که هر کدام دارای ساختار متفاوتی هستند ولی از نظر عملکرد یکسان هستند. تفاوت این دو نوع جک پارکینگی برقی در موارد کاربرد آن است. 
جک های بازویی الکترومکانیکی معمولا برای اماکن مسکونی کوچک و کم رفت و آمد استفاده می شود. جک های الکترومکانیکی توانایی حرکت دادن درب های سبک را دارند به همین سبب برای درب هایی با دهانه کوچک و کم تردد مناسب هستند. جک های هیدرولیکی را برای ساختمان های پرتردد و رفت و آمد استفاده می کنند؛ زیرا این نوع از جک های برقی تحمل حرکت دادن درب های سنگین را دارند. 

 


 
جک بازویی ایرانی برای هر دو نوع درب اعم از سنگین و سبک در بازار موجود است. شما می توانید جک پارکینگی ایرانی را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب برای درب مورد نظر منزل یا محل کار خود تهیه نمایید. جک برقی بازویی ایرانی در برندهای متفاوت در فروشگاه های معتبر موجود است. 


قسمت های مختلف جک پارکینگی برقی


جک های برقی بازویی در طراحی و ساخت شبیه هم هستند و اجزای کلی آنها با هم یکسان است. این قطعات پیشرفته امروزی به سبب قابلیت ها و کاربردهای مختلفی که دارند توجه بسیاری از طراحان و سازندگان را به خود جلب کرده اند به طوری که جک بازویی ایرانی با برندهای مختلفی در کشور ارائه می شود. به طور کلی یک جک برقی پارکینگی دارای اجزای تشکیل دهنده زیر است:

 


 
•    یک یا دو عدد بازو که برای نصب بر روی درب به کار می رود. دو عدد بازو برای درب های دو لنگه و یک عدد بازو برای درب های تک لنگه طراحی شده اند. 
•    تابلوی فرمان یا مرکز کنترل جک برقی که وظیفه تنظیمات تمام دستورهای ارسالی به درب را دارد. 
•    قطعه یا قطعاتی که برای نصب بازو بر روی درب طراحی شده اند. به وسیله این قطعات جک بازویی به درب متصل می شود.
•    فلاشر چشمک زن جک پارکینگی که وظیفه هشدار به عابران از محل را دارد. این فلاشر به افراد یا ماشین های در حال عبور هشدار می دهد که درب در حال باز یا بسته شدن است. فلاشر جک پارکینگ ها را باید در معرض دید عابران قرار داد.
•    چشم الکتریکی جک برقی که از برخورد خودرو در هنگام عبور با درب جلوگیری می کند. 
•    ریموت کنترلی جک بازویی اتومات که توسط فشردن یک دکمه از آن می توانید به آسانی درب پارکینگ را باز یا بسته نمایید.

2008 رتبه بندی این مطلب:
1/0
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان