خدمات کرکره برقی

خدمات کرکره برقی به کلیه خدمات سرویس قطعات کرکره برقی گفته می شود. قطعا افراد مبتدی و ناآشنا با اجزا و قطعات درب اتوماتیک، توانایی انجام این کار را نداشته و موجب خرابی و از کار افتادن کرکره ها می‌شوند. برای جلوگیری از ضرر و زیان‌های احتمالی بهترین کار این می ‌باشد که از خدمات کرکره برقی شرکت های معتبر مانند دیاکو استفاده کنید. در این مطلب قصد داریم کاربرد کرکره های برقی را برای شما توضیح داده و به خدمات کرکره برقی شرکتها اشاره ای داشته باشیم. اگر قصد خرید پنجره دوجداره آلومینیومی ، پنجره کشویی ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.


کاربرد کرکره برقی


1- کرکره های کرکره برقی معمولاً جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد. کرکره برقی ها علاوه  بر عبور نور و محافظت در برابر اشعهUV ، در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را داشته و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد.
2- جهت کرکره برقی با عرض دهنه کوچک از کرکره برقی شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود ولی برای پروژه هایی با عرض دهنه بزرگ و همچنین پروژه هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای ما از اهمیت برخوردار است کرکره برقی شفاف با لوله استیل توصیه می گردد. لازم بذکر است تیغه های کرکره برقی شفاف را می توان بصورت ترکیبی با سایر تیغه های کرکره برقی استفاده نمود.

 


 
خدمات کرکره برقی 


1- رفع ایراد دستگاه مرکزی و فیوز: برای چک کردن سلامت دستگاه مرکزی و فیوز کرکره برقی، کافی است، گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و دکمه ای از ریموت کنترل را فشار دهید، اگر صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شد، به معنی سالم بودن ریموت، فیوز و دستگاه مرکزی می باشد. در صورت عدم شنیدن صدا از دستگاه مرکزی، ابتدا باید از سلامت فیوز مطمئن شویم. اگر فیوز هم سالم بود، حتما ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد. برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ، انواع درب کرکره و خرید پنجره دو جداره می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.
2- رفع عیب بالا نرفتن موتور کرکره برقی: موتور، عامل اصلی حرکت تیغه ها بر روی ریل کرکره است و خرابی و مشکل در این قسمت می تواند عملکرد ساختار اصلی دستگاه مکانیکی را تحت شعاع قرار دهد و می توان گفت که مهمترین علت بالا نرفتن کرکره برقی موتور است. همچنین برد کنترل عامل دیگری است که موجب بالا نرفتن کرکره برقی می شود. برای تشخیص خرابی این قسمت بهتر است موتور را بصورت مستقیم به برق متصل کرد. در صورت سالم بودن موتور، برد کنترل خراب است. البته این روش کار خطرناکی است و حتما باید توسط متخصص تعمیر کرکره انجام شود.

 


3- تنظیم نبودن میکروسوییچ: میکروسوییچ، سوییچ مکانیکی است برای قطع برق موتور در زمان مورد نیاز. تنظیم نبودن و یا خرابی میکروسوییچ موتور کرکره باعث می شود تا تیغه های کرکره  در حد بالا و یا پایین در محل خود نایستد و بیشتر از حد بسته و یا باز شود که در این صورت ممکن است تیغه ها از ریل خارج شوند که بسیار خطرناک است. تنظیم میکروسوییچ کار تخصصی است و باید توسط کارشناسان کرکره برقی انجام شود.
4- رگلاژ کرکره برقی: یکی از مشکلات کرکره برقی تولید صدای زیاد در هنگام باز و بسته شدن کرکره برقی است که مهم‌ترین عامل آن به تراز کردن کرکره هنگام نصب برمی‌گردد. عواملی مثل آهن‌کشی، صفحه پلیت کرکره و ریل می‌توانند دلیل این تولید صدا باشند. رفع این مشکل از راه رگلاژ کرکره برقی صورت می‌گیرد. رگلاژ کرکره برقی به معنای تنظیم کرکره جهت سهولت در بالا و پایین آمدن و تنظیم قطعات کرکره برای تولید صدای کمتر است. در عمل رگلاژ ممکن است حتی مقداری تیغه‌ها و یا موتور جابجا شود تا کرکره به ‌طور کامل تنظیم شود.
 5- خرابی چشمی ایمنی کرکره برقی: در صورت ایراد در چشمی کرکره برقی، ممکن است چیزی مانع رسیدن پرتو مادون قرمز  به گیرنده شود و باعث بروز اختلال گردد.چشمی کرکره برقی بسیار کوچک است و تنها چند سانتیمتر قطر دارد و به‌ راحتی کثیف می‌شود. برای تمیز کردن آن، شما یکپارچه نرم و یک پاک‌کننده ملایم نیاز دارید. به‌آرامی آلودگی باقیمانده بر روی چشمی را پاک‌کنید. از رطوبت بیش ‌از حد پرهیز نمایید، چون باعث می‌شود، آلودگی بیشتری به چشمی بچسبد.

 


 
جمع بندی:
امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و انجام شدن بیشتر کارها به صورت اتوماتیک استفاده از کرکره برقی پارکینگ بسیار فراگیر شده است و به دو علت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد : سهولت بشتر در هنگام ورود و خروج با اتومبیل به پارکینگ منازل و امنیت بیشتر . به صورت کلی کرکره برقی یا برای درب اصلی ساختمان و یا برای امنیت بیشتر بعد از درب اصلی بعنوان درب دوم نصب می شود. امروزه شرکتهای زیادی همچون دیاکو تولیدکننده درب اتوماتیک در مدل‏های مختلف می‏باشند که خدمات کرکره برقی شامل نصب، راه‏اندازی، تعمیر و نگهداری آنها را ارائه می‏دهند. برای اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات کرکره برقی می¬توانید به سایت www.diakodoor.com مراجعه کنید.

1760 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان