درب های اتوماتیک BFT ایتالیا چه مزایایی دارد؟

درب های اتوماتیک BFT ایتالیا چه مزایایی دارد؟

اپراتور بی اف تی ایتالیا یکی از بهترین و کارآمدترین اپراتورهاست که از محبوبیت خاصی برخوردار است. بی اف تی ایتالیا یک شرکت بزرگ در عرصه صنایع الکترونیکی است که در سال 1981 آغاز به کار کرد. از آن جا که این شرکت قصد داشت کار خود را تخصصی تر کند به عرصه تولید جک درب پارکینگ، راهبند، سیستم کنترل دسترسی ورود پیدا کرد و توانست در زمینه تولید این محصولات موفق عمل کند و اکنون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم کنترل تردد به شمار می رود. بی اف تی در سال 2013 یک قانونی را تصویب کرده که بر طبق آن برای کسب رضایت مشتری باید همه تلاش خود را بکند و این موضوع برای این شرکت یک امر بدیهی است. اپراتور BFT ایتالیا در مدت زمان کمی توانست جای خود را در بازار جهانی باز کند؛ این برند دارای محصولات معتبر و باکیفیت در سطح جهان است.
 

درب های اتوماتیک BFT ایتالیا چه مزایایی دارد؟

درب های اتوماتیک BFT ایتالیا چه مزایایی دارد؟

جک های محبوب برند بی اف تی 

جک درب اتوماتیک پارکینگی بی اف تی ایتالیا از جک های فوق العاده ای است که این شرکت تولید و به بازار عرضه کرده است؛ به دلیل کیفیت بسیار بالا در زمینه قطعات به کار برده شده آن را در زمره جک های پر فروش قرار داده است. بی اف تی یک شرکت بزرگ و بسیار عالی که در زمینه تولید وسایل کنترل تردد بسیار خوب عمل کرده و همواره به دنبال جلب رضایت مشتری بوده، به همین دلیل محصولات خود را با دو سال ضمانتنامه تحویل مشتری می دهد. چنانچه قصد خرید دارید بهتر است به این موضوع توجه کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. جک درب اتوماتیک بازویی و ریلی از جمله محصولات پرفروش این شرکت هستند.

 

جک های محبوب برند بی اف تی

جک های محبوب برند بی اف تی

 

 در صورتی که جک لولایی را می پسندید بهتر است این موضوع را در نظر داشته باشید که درب ورودی ساختمان شما 1 تا 4 متر و بیشتر از 7 متر باشد. چون این جک به فضای کافی و مناسب برای حرکت درب نیاز دارد. در صورتی که فضای شما کافی  نسیت، اصلا نگران نباشید می توانید از جک ریلی این برند محبوب بهره مند شوید. با استفاده از این جک درب به طرفین حرکت می کند تا  ورودی به راحتی باز شود.

مزیت های درب اتوماتیک BFT

برای این که با مزایای درب اتوماتیک بی اف تی آشنا شوید برخی از آن ها را نام می بریم. اندازه تابلو فرمان این درب کوچک بوده و به گونه ای طراحی شده که می توان برنامه مناسبی روی آن پیاده کرد؛ در هنگام نصب به دلیل منعطف بودن دستگاه با مکان نصب، همه چیز مطابق میل شما پیش خواهد رفت. شرکت بی اف تی به جهت محصولات با کیفیتش آوازه جهانی پیدا کرده و خیلی زود وارد بازار ایران شد. از سال 82 بازار ایران شاهد محصولات باکیفیت و چشمگیر بی اف تی بوده است و تا به امروز، از رضایت بالای مشتریان نسبت به این محصولات خبر می دهند.

جمع بندی
شرکت بی اف تی با توجه به هدف خود، تلاش می کند محصولاتی را بر طبق فناوری روز دنیا جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود تولید کند. برای دستیابی به این مهم، جک پارکینگی بازویی و ریلی را وارد بازار کرد. از این جک ها می توان استفاده های بسیاری کرد چرا که کارایی آن مختلف است. اگر می خواهید برای درب پارکینگ خود جک بی اف تی را خریداری کنید، باید بدانید که بهترین انتخاب را کرده اید. اپراتور بی اف تی به دلیل خرابی کمتر و عدم نیاز به سرویس بیشتر همواره مورد اقبال عمومی قرار داشته است. این اپراتور در مکان های مختلف مسکونی، تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. اپراتور بی اف تی در نوع خود بی نظیر بوده و بازار های جهانی اغلب به دنبال آن هستند، به همین دلیل شرکت دیاکو به مشتریان این محصول احترام گذاشته و آن را برای کسانی که تمایل به خرید دارند در سایت خود قرار داده است.


 

49 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
Loading
دی ان ان