راهنمای انتخاب و خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین انواع درب اتوماتیک در حال حاضر در صنعت ساخت و ساز می باشند. درب های اتوماتیک را می توان در اکثر مکان های پر رفت و آمد و شلوغ از جمله سازمان و ادارات دولتی، مجتمع های مسکونی، تجاری تفریحی، مراکز گردشگری و فروشگاه های بزرگ زنجیره ای مشاهده کرد. درب اتوماتیک به دلیل کارایی فوق العاده و مزایای فراوان خود به عنوان یکی از کاربردی ترین انواع درب اتوماتیک شناخته می شود که در طرح و مدل متفاوت به بازار فروش عرضه می گردد. در ادامه می خواهیم شما را با راهنمای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای و کاربرد انواع درب اتوماتیک بیشتر آشنا کنیم با ما همراه باشید.

 

راهنمای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای

از مهم ترین اهداف انتخاب و خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای می توان به دسترسی آسان، ویژگی های منحصر به فرد درب اتوماتیک که ارزش این درب را چند برابر می کند اشاره کرد. با توجه به این موارد زمانی که قصد انتخاب و خرید درب اتوماتیک شیشه ای را دارید باید به عوامل زیر توجه داشته باشید.
•    ابعاد و اندازه درب اتوماتیک
•    نوع کاربرد و ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای
•    میزان رفت و آمد و تردد افراد در مکان مورد نظر
•    نوع طراحی داخلی و خارجی ساختمان

به طور کلی دلیل اصلی استفاده فراوان از انواع درب اتوماتیک شیشه ای ویژگی های مهم آن هاست که شامل دسترسی راحت برای تمامی افراد ، صرفه جویی در مصرف انرژی، ایمنی و امنیت و استاندارد بالا، تنوع در طرح و مدل به شمار می آید. با در نظر گرفتن موارد بالا می توانید بهترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای را برای مکان مورد نظر خود انتخاب و خریداری نمایید.
   

 

عملکرد و کارایی انواع درب های کشویی چگونه است؟

درب اتوماتیک ریلی یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین انواع درب های اتوماتیک کشویی هستند. این نوع درب ها در مقایسه با انواع درب های کشویی دستی قیمت بالاتری دارند زیرا به راحتی بدون دخالت دست باز و بسته می شوند. عملکرد و کارایی انواع درب های کشویی به گونه ای است که اغلب برای فضاهای محدود که عرض و ارتفاع کمی دارند و نیاز به استفاده بیشتری از فضا است کاربرد دارند.
در گذشته درب های کشویی از چوب ساخته می شدند اما با گذشت زمان و پیشرفت در تکنولوژی و رواج این نوع درب ها در کشورهای مختلف، تنوع در طراحی و مدل درب های کشویی و جنس و کیفیت آن بیشتر شد. درب های کشویی انتخاب مناسب و مقرون به صرفه ای هستند که در حال حاضر به عنوان درب اتوماتیک در محیط های کوچک استفاده می شوند.
همان طور که می دانید انواع درب های کشویی بهترین انتخاب برای فضاهایی با متراژ کم می باشند زیرا به نسبت سایر انواع درب اتوماتیک فضای کمتری را اشغال می کنند. قیمت درب های اتوماتیک کشویی با توجه به کاربرد و عملکرد درب و یراق آلات نصب شده بر روی آن محاسبه می شوند. اگر قصد انتخاب و خرید انواع درب اتوماتیک کشویی را دارید پیش از خرید، اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید تا در زمان خرید دچار مشکل و اشتباه نشوید.

 

 

آشنایی با انواع غلطک های برقی درب اتوماتیک

غلطک ها یکی از اجزای مهم درب های اتوماتیک هستند و به دلیل کارایی و تماس مداوم با محیط بیرونی باید از بهترین کیفیت و جنس برخوردار باشند. انواع غلطک های برقی درب اتوماتیک علاوه بر درجه کیفیت بالا بایستی از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا در برابر شرایط مختلف رطوبتی و دمایی کارایی خود را از دست ندهد. چنان چه کیفیت این قطعه از درب های اتوماتیک پایین تر باشد به راحتی دچار آسیب و مشکل می شود و عملکرد نامناسبی در زمان باز و بسته شدن درب اتوماتیک از خود نشان می دهد.
با ایجاد مشکل و آسیب در انواع غلطک برقی درب های اتوماتیک شیشه ای عملکرد درب های اتوماتیک کاهش پیدا می کند. برای انتخاب بهترین انواع غلطک های برقی و بازویی با افراد متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید در این زمینه شما را کمک و راهنمایی کنند.

کاربرد انواع غلطک های بازویی و برقی درب اتوماتیک

غلطک درب اتوماتیک قطعه ای است که حرکات درب اتوماتیک را در جهت های مختلف امکان پذیر می کند و بر روی ریل اصلی قرار می گیرد. زمانی که جسم یا فرد به درب اتوماتیک نزدیک می شود، سنسورهای موجود در درب اتوماتیک سیگنال مورد نظر برای باز شدن درب به کنترل باکس ارسال می کنند.
سیگنال های ارسالی آنالیز شده و موتور نیروی لازم را برای حرکت تسمه به لنگه های درب وارد می کند. انواع غلطک های بازویی و برقی برای حرکت تسمه به جهت های مختلف و انجام صحیح حرکت درب اتوماتیک در بخش بیرونی دستگاه قرار می گیرد. تمام این نیروها در پایان به غلطک وارد می شود. انواع غلطک های بازویی و برقی درب اتوماتیک به خاطر تماس مستقیم با محیط بیرون باید از عناصر فلزی با درجه کیفیت ومقاومت بالا ساخته شده باشند.
انواع غلطک های بازویی باید در برابر نوسانات حرارتی و دمایی مقاوم باشد. اگر کوچکترین مشکلی در این بخش از درب اتوماتیک ایجاد شود عملکرد مناسب درب های اتوماتیک از دست رفته و درب توانایی حرکت روان خود را از دست می دهد، این نکته برای انواع غلطک های بازویی حائر اهمیت است.

نکات مهم در خرید انواع درب اتوماتیک

امروزه در زمان خرید درب های اتوماتیک علاوه بر زیبایی و جلوه مناسب آن به مواردی چون رفاه و آسایش افراد، بهداشت فردی و اجتماعی توجه بیشتری می شود. اگر به فکر خرید انواع درب اتوماتیک هستید و هیچ اطلاعی در این زمینه ندارید، بهتر است ابتدا نکات مهم در خرید درب اتوماتیک را بیاموزید و پس از آن بهترین انتخاب و خرید درب اتوماتیک را داشته باشید. خرید آگاهانه نقش مهمی در رفع نیازهای اساسی انسان دارد این نکته در زمان خرید انواع درب اتوماتیک نیز کاربرد دارد.
اگر در زمان خرید درب های اتوماتیک این نکته را در نظر داشته باشید که هدف از خرید درب اتوماتیک چیست؟ چرا می خواهید از درب اتوماتیک برای مکان مورد نظر استفاده کنید؟ می توانید بهترین نوع درب اتوماتیک را انتخاب و خریداری کنید. شرکت های تولید کننده انواع درب اتوماتیک تمامی موارد لازم را که مورد توجه مشتریان قرار می گیرد در زمان طراحی و ساخت درب های اتوماتیک رعایت می کنند.
مهم ترین نکاتی که در موقع خرید درب اتوماتیک باید به آن توجه کنیم شامل نوع و عملکرد درب اتوماتیک، کیفیت و مقاومت آن، ابعاد و اندازه درب، تجهیزات و یراق الات نصب شده بر روی درب اتوماتیک، از همه مهم تر قیمت درب اتوماتیک محسوب می شود. برای خرید آسان و مقرون به صرفه در این زمینه بهتر است از افراد مجرب در این زمینه کمک بگیرید، آن ها با بررسی شرایط و نیاز و خواسته مشتریان بهترین درب اتوماتیک را به شما معرفی و پیشنهاد می کنند.

 

57 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
  • اراک – کیلومتر ۵ جاده تهران – روبروی حاجی آباد – درب های اتوماتیک دیاکو
  • 086-34132878
  • 09123593759
  • Diakodoor01@gmail.com
Loading
دی ان ان