راهنمای خرید انواع کرکره برقی

انواع کرکره برقی جذاب و مقرون به صرفه برای تأمین امنیت و عایق کاری ساختمان های مسکونی و تجاری وجود دارد. به طور کلی کرکره های برقی از صفحات افقی پیوسته و متصل به هم ساخته شده که توسط مکانیزم الکتروموتور، باز و بسته می شود. یکی از خصوصیات اصلی و مهم کرکره برقی برخلاف انواع کرکره های سنتی مورداستفاده، کاربری آسان آن برای همگان بوده و تنها با یک کلید روشن و خاموش می تواند درب ورودی را باز و بسته نماید. از قابلیت های دیگر آن زیبایی و سبکی این نوع کرکره ها و استحکام و دوام آن به واسطه آلیاژ به کار رفته صفحات کرکره ها و همچنین محافظ خوبی در برابر تنش های جوی است. خرید کرکره برقی جهت استفاده در درب های ورود و خروج منازل، پارکینگ ها و ... انجام می شود. قیمت کرکره برقی نیز با توجه به نوع تیغه به کار رفته در آن متفاوت است. اگر قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 


 

 

نکات مهم در زمان خرید کرکره برقی

1- مهمترین ویژگی که باعث بالا رفتن میزان خرید کرکره برقی و استقبال عموم از کرکره های برقی گردیده، امنیت، استحکام و زیبایی توامان آن می باشد. بنابراین بایستی به مهمترین ویژگی کاربردی این نوع کرکره ها که همانا امنیت و استحکام می باشد توجه ویژه ای داشت.
2- بعضی از انواع کرکره برقی سر و صدای بسیار کمی تولید می کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است در حین استفاده صداهای زیادی ایجاد کنند. بنابراین در زمان خرید کرکره برقی باید میزان نویز تولید شده توسط انواع کرکره را در نظر بگیرید.
3- برای جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار، ویژگی های امنیتی کرکره را مورد توجه قرار دهید. در بعضی از این درب ها از یک سیستم دوربین استفاده شده است که به شما کمک می کند تا هنگام بسته شدن، اشیاء ورودی یا خروجی از آن را رصد کنند. بدیهی است که استفاده از چنین سیستم هایی قیمت کرکره برقی را بالاتر خواهد برد. 
4- رنگ، جلوه و مکانیسم عملکرد درب شما از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم است که دربی را داشته باشید که تکمیل کننده سبک طراحی دکوراسیون تجارت یا خانه شما باشد. بدون تردید، رنگ و جلوه ای مناسب از یک درب غلتکی می تواند ارزش زیبایی شناسی خوبی را به محل ارائه دهد.
5- قیمت کرکره برقی نیز در زمان خرید کرکره برقی مهم می باشد. در واقع مهمترین مورد که باید قبل از خرید درب غلتکی بدانید همین قیمت کرکره برقی است. شما باید بودجه خود را در نظر بگیرید. هزینه درب ها گسترده است و شما باید دربی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد. برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و نصب درب اتوماتیک شیشه ای می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

 

انواع کرکره برقی

1- یکی از رایج ترین انواع کرکره های برقی، صفحات آلومینیومی می‏باشد. متریال اصلی این تیغه ها از بیلت استاندارد آلومینیوم با تکنیک تولید اکسترود می باشد. از خصوصیات کرکره برقی آلومینیومی مقاومت در برابر خوردگی است. این کرکره ها سبک هستند. از ویژگی های دیگر این کرکره ها رنگ بندی متنوع می باشد که جلوه های بصری بهتری را برای منازل ما ایجاد می کند. 
2- یکی دیگر از انواع کرکره های پرکاربرد، پلی کربنات شفاف می باشد که جهت انواع کرکره برقی واحدهای تجاری، پارکینگ ها، پنجره ها و... مورد استفاده قرار می‏گیرد. این کرکره ها از هر دو طرف قابل رویت هستند. آنها اتوماتیک بوده و از دوام بالایی نیز برخوردار هستند. از این کرکره ها به عنوان پارتیشن بین لابی و باغ خود نیز می توانید استفاده کنید. بنابراین می توانید به راحتی از طریق این کرکره ها از منظره باغ لذت ببرید. دارا بودن خصوصیت نورپذیر بودن، علاوه بر استحکام و زیبایی می تواند نور موردنیاز آن محل را نیز در صورت لزوم تامین نماید..
3- یکی دیگر از کرکره های برقی مورداستفاده کرکره برقی گالوانیزه فوم دار است که دارای رنگ و طرح گوناگون می باشد. در مقایسه با تیغه های کرکره برقی آلومینیویم، این نوع تیغه ها از استحکام کمتری برخوردار می باشد. این نوع کرکره برقی به شدت  بی صدا بوده و به همین دلیل از آن برای درب ورودی پارکینگ ها استفاده بیشتری می ‏شود.
4- یکی دیگر از انواع کرکره های برقی می توان از نوع کرکره پانچ نام برد که این قبیل کرکره ها برای زیبایی بیشتر و همچنین ورود نور بصورت ترکیبی با تیغه کرکره آلومینیوم ساده به کار می رود. برای جلوگیری از ورود و خروج گردوخاک در پشت تیغه کرکره پانچ، از تلق شفاف پلی کربن استفاده می شود. البته در صورتی که از این نوع کرکره ها در پارکینگ استفاده گردد، نباید در پشت تیغه کرکره پانچ، نوار پلی کربن نصب شود زیرا مانع خذوج دود تولیدی اگزور خودروها از میان کرکره های پانچ خواهد شد.

 

 

 

جمع بندی

به طورکلی انواع کرکره برقی متنوع بوده و در سایز و شکلهای گوناگون می‏باشند که موجب می‏شود تا به راحتی در مکان های مختلف قابل اجرا باشد. شرکت های تولید کرکره برقی زیادی در بازار مشغول به فعالیت شده اند. شرکت دیاکو یکی از این شرکت ها می باشد که خرید و فروش انواع کرکره برقی را انجام می دهند. در زمان خرید کرکره برقی فاکتورهایی همچون نوع تیغه های مورداستفاده، رنگ، شکل و ... قیمت کرکره برقی را تعیین می نماید که در نهایت با توجه به نوع کاربری مورداستفاده می تواند متغیر باشد. جهت مشاهده انواع کرکره و ثبت سفارش خرید به سایت www.diakodoor.com مراجعه فرمایید.

 
2530 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان