راهنمای نصب و راه اندازی جک بازویی بلانکو

جک بازویی بلانکو یک نوع جک برقی است که تحت لیسانس کشور اسپانیا می باشد. این نوع از جک ها بر روی درب های لولایی نصب می شوند و استفاده از درب را آسان و راحت می نمایند. ما در این مقاله در صدد هستیم تا شما را با این نوع ازجک مخصوصا جک بازویی بلانکو آشنا کنیم.
 


ویژگی های جک پارکینگی اتوماتیک

درب های لولایی برای بسیاری از ساختمان ها مانند بیمارستان ها، ادارات، فروشگاه ها، منازل مسکونی، مجتمع های تجاری و غیره به کار برده می شوند. کاربرد این درب ها برای مکان هایی است که به علت محدودیت عرض، امکان استفاده از درب های دیگر وجود ندارد. این نوع جک به راحتی بر روی درب های قدیمی نصب شده و آن را به صورت یک درب اتوماتیک و مدرن در می آورد. بنا بر توضیحاتی که دادیم متوجه می شوید که جک بازویی سازه ای مفید و مقرون به صرفه می باشد.
 جک بازویی یا پارکینگی قابل اجرا بر روی درب های یک لنگه یا تک لنگه می باشد ولی بیشتر درب ها در ایران یعنی در حدود 80% آنها دو لنگه ای هستند. جک برقی پارکینگ اعم از داخلی و خارجی در بازار ایران وجود دارد. جک های خارجی با برندهای مختلف را شما می توانید برای درب منزل یا محل کار خود تهیه نمایید. یکی از این جک های برقی درب، جک بازویی بلانکو تحت لیسانس کشور اسپانیا می باشد.

مشخصات جک بازویی بلانکو


جک پارکینگی بلانکو به تازگی وارد بازار ایران شده و در کشور چین تولید می شود. این محصول جزو جک های لولایی با قدرت بازار ایران است که سهم مناسبی از بازار را با توجه به کیفیت خوب خود در اختیار گرفته است. کمپانی بلانکو به سبب تلاش در ارائه محصولات بی نقص خود در بازار جهانی، از گروه تحقیق و توسعه با تجربه ای برای بروزرسانی سیستم های خود بهره می برد. بیشترین تمرکز این کمپانی در کیفیت قطعات به کار رفته در محصولات آن است و البته باید گفت که رضایت مشتریان را نیز در نظر دارد.
جک بازویی بلانکو دارای یک برد کامل اروپایی است که کلیه نیازهای یک درب را تامین می کند. برد این محصول علاوه بر کامل بودن، ساده نیز می باشد به طوری که پروگرام آن بر روی درب با فشار دادن سه دکمه توسط نصاب آن صورت می گیرد. فرآیند اتوست برد جک برقی درب بلانکو تمام پارامترها را با سرعت و دقت کامل به آسانی تنظیم می کند. جک پارکینگی برقی بلانکو دارای تابلو فرمان هوشمند با کارآیی بالاست. اغلب این محصولات گارانتی و راهنمای نصب دارند.

 

کاربرد جک بازویی اتوماتیک بلانکو

جک پارکینگ بلانکو به صورتی طراحی و ساخته شده است که می توانید برای هر لنگه درب برنامه جداگانه ای تنظیم کنید. این جک توانایی باز شدن به داخل و خارج را دارا می باشد و به آسانی می توانید در صورت تمایل جک ها را خلاص کنید. زاویه باز شدن هر کدام از درب ها حداکثر 90 درجه است و هر کدام از لنگه درب ها به طور جداگانه امکان بازشوندگی دارند. کاربرد این جک درب برقی برای مکان های مسکونی و اداری با میزان رفت و آمد نامحدود طراحی شده است. برخی از جک ها با برند بلانکو مدار فرمان دو سرعته و کاملا هوشمند دارند. توانایی برنامه ریزی و کد دهی آسانی دارند و دارای چشم گردان 180 درجه هستند.

 

 

برای نصب جک پارکینگی بلانکو باید موارد مختلفی را در نظر گرفت از جمله متناسب بودن وزن بازوها با وزن و اندازه درب پارکینگ. علاوه بر متناسب بودن وزن بازوها با درب پارکینگ باید به محل مناسب قرارگیری بازوها بر روی درب نیز توجه داشت. نصب جک بازویی بلانکو آسان و ساده است که این یکی از مزیت های دیگر آن محسوب می شود. جک بازویی بلانکو گارانتی سه ساله دارد و یکی از بهترین ضمانت های ارائه شده در بازار در خصوص جک برقی می باشد. گارانتی بلانکو به گونه ای است که حتی پس از نصب محصول در صورت عدم رضایت، می توانید آن را مرجوع کنید. بسیاری از کمپانی های ایرانی قادر به ارائه این مدت زمان برای گارانتی محصولات خود نیستند. این گارانتی 3 ساله تضمینی برای خدمات پس از فروش این قطعات نیز به شمار می رود.

 

75 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
  • اراک – کیلومتر ۵ جاده تهران – روبروی حاجی آباد – درب های اتوماتیک دیاکو
  • 086-34132878
  • 09123593759
  • Diakodoor01@gmail.com
Loading
دی ان ان