ریموت ساید هیوت


مدار کنترل کرکره هیوت جزء با کیفیت ترین مدارهای عرضه شده در شرکت هیوت است. شرکت هیوت نامی معتبر در زمینه تولید موتورهای ساید است. این شرکت موتورهای هیوت را به صورت یو پی اس دار و فاقد یو پی اس در وزن های مختلف عرضه کرده است. وجود ضمانت بلندمدت سه ساله از جمله مزایای موتورهای کرکره ساید ساخت شرکت هیوت است. مدار کنترل کرکره ساید هیوت با رنگ های سیاه و سفید و به صورت تخم مرغی در بازار موجود می باشد. مدار ساید هیوت دارای دو چراغ سبز و قرمز روی هم می باشد. مدار کرکره هیوت قابلیت های زیادی جهت مدیریت عملکرد کرکره های برقی دارد که در این مطلب به این قابلیت ها می پردازیم و همچنین نحوه کددهی به این مدار ساید هیوت را به شما آموزش خواهیم داد. اگر قصد خرید درب کرکره ای ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 


 
قابلیت های مدار کنترل کرکره هیوت


•    حفظ زمان عملکرد موتور و برنامه ریزی در مواقع قطع برق از قابلیت های این مدار کنترل است.
•    امکان تغییر حرکت موتور بدون نیاز به جا به جایی سیم بندی را دارا می باشد.
•    قابلیت کددهی و لرن کردن به 60 ریموت را دارد.
•    امکان کپی کردن ریموت جدید با استفاده از ریموت های قدیمی در مدار کنترل کرکره هیوت وجود دارد.
•    امکان تنظیم زمان برای حد بالا و پایین همانند تنظیم کردن پتاسیومتر را دارد.
•    مدار کرکره هیوت قابلیت لرن کردن ریموت به وسیله دو ریموت اصلی و تبدیل از تک کانال به چهار کانال را دارد.
•    توانایی پردازش پیام های دریافتی و ارسالی و تحلیل آن ها را دارد.
•    جلوگیری از کار کردن بیش از اندازه موتور در مواقع خراب شدن پتاسیومتر

 

کددهی به روش لرنینگ مدار کنترل کرکره هیوت


1- در این روش کددهی با استفاده از برد کرکره انجام می شود. برای کددهی شما باید بعد از متصل شدن مدار به جریان برق و روشن شدن LED دکمه LEARN را فشار دهید تا LED خاموش شود. در این مرحله هر کدام از دکمه های روی ریموت را فشار دهید و ده ثانیه نگه دارید، چراغ ریموت شش مرتبه چشمک زده و روشن می ماند. کددهی با موفقیت انجام شده و ریموت کد را دریافت کرده است. با این روش کددهی سریع و آسان انجام می شود.
2- بعد از فشار دادن همزمان دکمه های R1 , R2 از ریموت اول چراغLED  خاموش شده و سپس فشار دادن هر دکمه ای بر روی ریموت دوم باعث ست شدن ریموت دوم می شود. برای انجام لرنینگ در کنار مدار فرمان دکمه پروگرام را نگه دارید تا صدای بوق دستگاه را بشنوید و در نهایت دکمه روی ریموت را فشار دهید. برای اطلاع از قیمت درب ریموتی کرکره ای و انواع درب کرکره می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

 


 
مدار ساید هیوت هاپتینگ نسبت به ساید هیوت معمولی چه مزیتی دارد؟


عدم امکان کپی به وسیله ریموت های بلوتوثی مزیت مدار ساید هیوت هاپتینگ نسبت به مدار ساید هیوت معمولی است. در واقع مدار کنترل کرکره ساید هیوت هاپتینگ از امنیت بیشتر نسبت به مدار کنترل کرکره ساید هیوت معمولی برخوردار می باشد. در موتور های ساید هیوت و ساید کازا می توان از مدار ساید هیوت هاپتینگ استفاده کرد. از این مدار می توان در موتور کرکره هیوت و موتور کرکره کازا بدون سیستم UPS استفاده کرد. یکی دیگر از ویزگی های مدار ساید هیوت هاپتینگ دارا بودن باتری با طول عمر دو تا سه ساله است.


چگونگی کد دادن به دار ساید هیوت هاپتینگ


در گام اول برای کددهی به این ریموت باید حتما درب رسیور را باز کنید و دکمه ای را که با نام LRN یا CODE  مشخص شده اند را به مدت دو ثانیه فشار داده و سپس رها کنید تا ال ای دی داخل رسیور روشن شود و در همین زمان کلید اول ریموت هیوت ساید هاپینگ را دو ثانیه نگه دارید. بعد از انجام این کار کددهی با موفقیت انجام شده و LED رسیور با چند چشمک ست شدن ریموت را نشان می دهد.
 
جمع بندی
به طور کلی مدار کنترل کرکره هیوت در انواع مدار کنترل کرکره ساید هیوت ، مدار کنترل چهار کانال آنتی کرش هیوت و مدار کنترل کرکره تیوبلار هیوت می باشد.  پکیج موتور کرکره ساید هیوت شامل اجزای مختفی مانند موتور، مدار کنترل، ریموت و رسیور، بلبرینگ ها و صفحه پلیت است. مدار کنترل کرکره هیوت ساخت شرکت هیوت بوده و یکی از مدارهای با کیفیت محسوب می شود. موتور های کرکره ساید ساخته شده توسط شرکت هیوت دارای سیم پیچی و روتور صد درصد مس خالص می باشند. مدار کرکره هیوت قابلیت های قابل توجهی در جهت مدیریت کارکرد کرکره های برقی دارد که با آن ها آشنا شدید. مدار کنترل کرکره ساید هیوت  نیز دارای ویژگی هایی هم چون چهار کاناله بودن، اتصال چشمی و فلاشر و قابلیت اتو کلوز می باشد. شرکت دیاکو خدمات مربوط به انواع مدار کنترل هیوت را با کیفیت بالا ارائه می کند و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، دیدن قیمت  ها و خرید انواع مدار کنترل کرکره هیوت به وب سایت این شرکت با ادرس اینترنتی www.diakodoor.com مراجعه کنید.

3157 رتبه بندی این مطلب:
3/5
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان