فروش موتور کرکره برقی

فروش موتور کرکره برقی و کرکره برقی امروزه افزایش چشمگیری داشته است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، ساخت و نصب کرکره برقی روز به روز در حال افزایش است. شاید در چند دهه گذشته فقط تعداد معدودی از مغازه ها از کرکره برقی استفاده می کردند. اما با توسعه تجارت و همچنین تمرکز بعضی واردکنندگان و تولیدکنندگان صنعتی بر روی این محصول، در حال حاضر اکثر مغازه ها و فروشگاه ها از کرکره برقی استفاده می کنند. قیمت کرکره معمولی بر حسب نوع آن متفاوت است. لیست قیمت موتور کرکره و لیست قیمت کرکره برقی را می توان از این شرکتها دریافت کرد. علاوه بر این کرکره برقی در بخش خانگی هم برای درب پارکینگ و گاها برای پنجره اتاق ها کاربرد دارد. ساخت و نصب کرکره برقی نیازمند رعایت یک سری اصول ایمنی و بهره بردن از قطعات خاصی است که در شرکتهای سازنده مانند دیاکو رعایت می شود. اگر قصد خرید پنجره ترمال بریک ، درب اتوماتیک کرکره ای ، پنجره نرمال بریک کشویی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 


مراحل تعیین قیمت کرکره معمولی


1- در تعیین قیمت کرکره معمولی، نوع کرکره، کارایی و محل نصب آنها اعم از تجاری، مسکونی و یا عوامل خاص بطور مثال آتش نشانی، سوله و… باید در نظر گرفته شود.
2- مرحله بعد در تعیین قیمت کرکره معمولی این می باشد که محل مورد نظر باید توسط یک کارشناس بازید شده و اندازه های لازم به جهت عرض و ارتفاع به طور دقیق اندازه گیری شود.
3- در این مرحله طرح های پیشنهادی بر اساس طرح محل نصب و همچنین جنس تیغه و رنگ به مشتری ارائه می شود که می توان برای جنس به انواع تیغه های پلی کربنات، تیغه های فولادی و تیغه های آلومینیوم اشاره کرد.  تفاوت این تیغه ها به این صورت می باشد:
•    تیغه های پلی کربنات به دلیل ظاهر شیشه ای و زیبایشان مورد استقبال به جهت نصب در مکان های تجاری و بانک ها قرار می گیرد. اما با توجه به رنگ و ضخامت دارای هزینه به نسبت بیشتری از سایر جنس تیغه ها می باشد.
•    تیغه های فولادی دارای مقاومت زیادی است و به نسبت ارزان تر از تیغه های پلی کربنات است. اما به علت صدای زیاد به هنگام حرکت چندان مناسب به جهت نصب در مناطق مسکونی نمی باشد.
•    تیغه های آلومینیومی دارای وزن سبک تر،قیمتی ارزان تر، از نظر کیفیت و امنیت به حدمطلوب می باشد و نوع پرطرفداری از تیغه جهت نصب درب کرکره ای می باشد.
برای اطلاع از قیمت پنجره ترمال بریک و انواع پروفیل نرمال بریک می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

 


4- در این مرحله اندازه گیری های انجام شده توسط کارشناس و طبق نظر مشتری طرح ها و رنگ های پیشنهادی و جنس تیغه های تعیین شده با ارائه قیمت به مشتری و تایید آن توسط مشتری به کارخانه سفارش داده می شود. البته باید به این نکته توجه کرد که به هنگام سفارش تیغه می توان گزینه های دیگری را به آن اضافه نمود به طور مثال غضروف بندی جهت افزایش استحکام و امنیت و یا عایق بندی جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار و صدا که اضافه نمودن این موارد باعث اضافه شدن مقداری هزینه به آن نیز می شود.
5- عامل موثر دیگر بر تعیین قیمت کرکره معمولی نوع موتور است که با وجود فروش موتور کرکره برقی توسط شرکت های مختلف و وجود تنوع، دارای ویژگی ها و کیفیت ها و لیست قیمت موتور کرکره مختلفی می باشد. از انواع آن می توان به موتور ساید، موتور تیوبلار و …. اشاره نمود. این نوع موتورها با افزودن موارد دیگری از جمله چشمی، کلید خلاص کن، باطری، وجود سیستم عدم برخورد با مانع، قفل و … می تواند روی هزینه های آن نیز اثر گذار باشد. هزینه نصب بسته به وزن و اندازه درب و یا وجود آهنکشی متفاوت خواهد بود. 
جمع بندی
به طور کلی نقش موتور در کرکره های برقی کاملا حیاتی است و می توان این بخش را مهمترین قسمت درب اتوماتیک کرکره برقی در نظر گرفت. عملکرد موتور درب کرکره ای به گونه ای است که با به چرخش در آوردن شفت کرکره برقی باعث حرکت رول تیغه ها به سمت بالا و پایین می شود و با قدرت دورانی که ایجاد می کند باعث این اتفاق می گردد. از نکات بارز موتورهای کرکره اتوماتیک این است که نیاز به نظافت و روغن کاری ندارند و طول عمر استانداردی را یدک می کشند و در صورت استفاده صحیح تا مدت ها نیاز به تعمیرات نخواهند داشت اما در صورت بروز مشکل نیز کاملا قابل ترمیم و تعمیر و تعویض هستند. بیشتر انواع موتور کرکره برقی موجود در بازار از نوع تیوبلار و ساید هستند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند و در بحث تعمیر موتور درب اتوماتیک کرکره ای و تعویض موتور کرکره برقی نیز تعمیرکار باید شناخت کافی از نوع و نحوه عملکرد آن را داشته باشد. شرکتهای مختلفی با قیمت کرکره معمولی متفاوت دست به فروش موتور کرکره برقی زده اند که شرکت دیاکو نیز از این جمله شرکتها می باشد. لیست قیمت موتور کرکره و لیست قیمت کرکره برقی را می توانید در سایت شرکت دیاکو به آدرس www.diakodoor.com مشاهده کنید.

1652 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان