قیمت کرکره اتوماتیک

قیمت کرکره اتوماتیک با توجه به انواع و مدل ‌های مختلفی که تولید شده است، وابسته به چندین فاکتور است. نصب هر کرکره اتوماتیک نیازمند هزینه و قطعات مختلفی است که این فاکتور نیز بر روی قیمت کرکره اتوماتیک تاثیرگذار است. یکی دیگر از عوامل مهم تاثیرگذار بر روی قیمت کرکره اتوماتیک، نوع و کیفیت موتوری است که در آن استفاده شده است. تکنولوژی به کار رفته در موتور کرکره اتوماتیک به طور معمول از نوع موتور ساید یا موتور تیوبلار می ‌باشد که از این موتور‌ها با قدرت ‌های مختلف در کرکره اتوماتیک استفاده می ‌شود. مجهز بودن کرکره برقی به سیستم UPS یا برق اضطراری و کیفیت این سیستم هم عامل تاثیرگذار دیگری بر روی قیمت کرکره های اتوماتیک محسوب می‌شود. در ادامه این مطلب عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کرکره های اتوماتیک برای شما لیست شده است. لازم به ذکر است که در صورت نیاز شما می توانید انواع درب اتوماتیک و کرکره برقی را از مجموعه دیاکودر تهیه کنید.

 


 
عوامل تاثیر گذار بر روی قیمیت کرکره اتوماتیک


•    کیفیت جنس و ضخامت و وزن تیغه ها
•    جنس زوار بین تیغه ها و لوله های به کار رفته
•    نوع موتور کرکره اتوماتیک و کیفیت آن
•    کیفیت و نوع مدار فرمان و ریموت ‌ها
•    دستمزد شاسی کشی و حمل کالا
•    سیستم UPS یا برق اضطراری
•    هزینه نصب کرکره های برقی

مواردی که در این لیست گنجانده شده‌اند هر کدام می‌توانند بر روی قیمت کرکره اتوماتیک تاثیرگذار باشند. 

برای اطلاع از قیمت تیغه کرکره اراک و نصب کرکره برقی اراک می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

موتور‌های به کار رفته در کرکره اتوماتیک


همانطور که گفتیم در کرکره اتوماتیک معمولا از موتور ساید و یا از موتور تیوبلار استفاده می‌شود و نوع موتور و کیفیت و قدرت آن بر روی قیمت کرکره اتوماتیک تاثیرگذار است. در ادمه شما را با این دو نوع موتور کرکره برقی آشنا می‌کنیم. 

 

موتور ساید کرکره اتوماتیک


اگر قصد استفاده از کرکره اتوماتیک در محلی پرتردد و کرکره تا هزار کیلوگرم وزن را دارید به شما توصیه می‌کنیم که از کرکره‌ای با موتور ساید بهره برده است. موتور ساید کرکره اتوماتیک در دو نوع معمولی و مجهز به سیستم برق اضطراری عرضه می ‌شود که همین موضوع بر روی قیمت کرکره اتوماتیک تاثیرگذار است. 
 


نوع معمولی این کرکره ها یک زنجیری دارد که از آن در هنگام قطع برق برای بالا و پایین بردن استفاده می شود. نوع یو پی اس دار آن نیز دارای زنجیر دستی و برق اضطراری بوده تا در هنگام قطع برق به راحتی بتوان کرکره را بالا و پایین برد. سیستم  پاراشوت که در موتور‌های ساید به کار می‌رود از سقوط کرکره در هنگام نقص فنی جلوگیری می‌کند. برای مکان‌هایی که تردد زیادی دارند مانند درب پارکینگ ‌‌ها و همچنین کرکره ‌هایی با وزن بالا استفاده از موتور ساید کرکره برقی توصیه می ‌شود. البته استفاده از این نوع موتور کرکره برقی نیازمند صرف هزینه بیشتری نسب به استفاده از موتور تیوبلار دارد. علاوه بر قیمت بالاتر استفاده از این موتور نیازمند فضای بیشتری در مقایسه با موتور تیوبلار نیز می ‌باشد. اگر قصد خرید تیغه کرکره اراک و کرکره برقی اراک را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

 

موتور تیوبلار کرکره اتوماتیک


نوع دیگر موتور کرکره برقی که در این نوع کرکره ها استفاده می شود، موتور تیوبلار است. استفاده از این نوع موتور در مقایسه با استفاده از موتور ساید کرکره برقی هزینه کمتری برای شما به همراه دارد. علاوه بر هزینه کمتر، از آنجایی که این نوع از موتور به شکل لوله بوده نیازمند فضای کمتری نیز می باشد و درون رول کرکره جای می‌گیرد. استفاده از موتور تیوبلار کرکره برقی برای مکان ‌هایی که میزان تردد پایین یا متوسط دارند مناسب است و برای کرکره ‌هایی تا وزن 140 کیلوگرم و مکان های پرتردد مانند پارکینک ها قابل استفاده می باشد. موتور‌های تیوبلار کرکره اتوماتیک به سیستم برق اضطراری مجهز نیستند و در صورت قطع برق باید از خلاص کن دستی استفاده کنید. عدم وجود سیستم پاراشوت یکی دیگر از ضعف ‌های این نوع موتور در مقایسه با موتور ساید کرکره برقی است. به طور کلی قیمت پایین ‌تر و نیاز به فضای کمتر اصلی ترین مزیت‌ های اسفاده از موتور تیوبلار کرکره برقی محسوب می‌گردد.

 


 
جمع بندی
عوامل مختلفی بر روی قیمت کرکره اتوماتیک تاثیر می‌گذارند. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کرکره اتوماتیک نوع موتوری است که در آن ها به کار گرفته شده است. موتور‌های تیوبلار دارای قیمت پایین تر و نیازمند فضای کمتری نسبت بهم موتور‌های ساید کرکره برقی هستند اما در عین حال فاقد سیستم برق اضطراری و سیستم پاراشوت می ‌باشند. برند‌های مختلفی هستند که خدمات مرتبط با کرکره ‌های اتوماتیک را به شما ارائه می‌دهند. البته فراموش نکنید که برای داشتن یک کرکره اتوماتیک با قیمت مناسب و کیفیت بالا حتما باید سراغ  شرکت های معتبر بروید. یک شرکت معتبر ارائه دهنده خدمات کرکره برقی مانند شرکت دیاکو، محصولات را  با یک گارانتی معتبر به شما ارائه خواهد داد. در نتیجه شما با اطمینان بیشتری می‌توانید از محصول ارائه شده استفاده کنید. شما می‌ توانید برای دیدن لیست قیمت موتور‌های ساید و موتور‌های تیوبلار  و اقدام به خرید به سایت شرکت دیاکو به آدرس  www.diakodoor.com مراجعه کنید.

1803 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان