مدار فول کانال کرکره

مدار فول کانال کرکره برای کنترل موتور تیوبلار کرکره اتوماتیک طراحی شده است. یکی از پیشگامان تولید این مدار فرمان شرکت بتا می باشد. مدار فول کانال کرکره یک قابلیت بسیار خوب در زمینه کرکره های اتوماتیک محسوب می شود که می تواند با ریموت لرنیگ و یا هاپینگ در دو مد 1CH و 5CH کار کند. وظیفه اصلی مدارهای فول کانال کرکره، دریافت فرمان از ریموت و دادن فرمان بالا یا پایین رفتن به موتور کرکره است. بدون وجود این قطعه، نمی توان با استفاد از یک ریموت اقدام به باز یا بسته کردن کرکره کرد و عملاً کرکره اتوماتیک کارکرد خود را از دست می دهد. در این مطلب شما را با ویژگی ها و قابلیت های مدار فول کانال کرکره، مدار 4 کانال کرکره و مدار 5 کانال کرکره آشنا خواهیم کرد. اگر قصد خرید پنجره دوجداره آلومینیومی ، پنجره کشویی ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 


ویزگی های مدار فول کانال کرکره


مدارهای فول کانال کرکره به وسیله دو ریموت کار می کند. این مدار فرمان علاوه بر قابلیت کار با ریموت لرنینگ و هاپینگ، می تواند مدت زمان عملکرد موتور را نیز تنظیم کند. همچنین مدارهای فول کانال کرکره قابلیت متصل کردن چشمی فتوسل و فلاشر و همچنین تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک را دارا می باشد. از دیگر قابلیت های این مدار می توان به تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم بندی اشاره داشت. 


مدار فول کانال کرکره در چه اماکنی استفاده می شود؟


مدارهای فول کانال کرکره از یک ریموت چهار کلیده استفاده می کند که عمل بالا و پایین رفتن کرکره بر عهده این کلید ها است. بحث ایمنی در کرکره های برقی همیشه مهم بوده است. در پارکینگ هایی که ممکن است خودرو در زیر کرکره قرار بگیرد استفاده از مدار فول کانال کرکره، هوشمندانه است. می توان بر روی مدارهای فول کانال کرکره، چشمی مادون قرمز را نصب کرد که در ارتفاع 60 سانتیمتری نصب می شود و با قرار گرفتن خودرو یا شخصی در زیر کرکره ارتباط چشمی قطع خواهد شد. تا زمان وصل شدن مجدد ارتباط چشمی ها کرکره اتوماتیک با فشار کلید ریموت کرکره پایین نمی آید. همچنین مدارهای فول کانال کرکره قابلیت تشخیص بالا یا پایین آمدن کرکره با عملکرد فلاشر را نیز دارد. برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ، انواع درب کرکره و خرید پنجره دو جداره می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

 

 

ویژگی های فنی مدار فول کانال کرکره


•    امکان نصب کردن فتوسل برای بالا بردن ایمنی
•    امکان استفاده به صورت دستی
•    بدون اینکه سیم بندی تغییر کند جهت حرکت موتور را تغییر می دهد 
•    قابلیت بسته شدن اتوماتیک و تنظیم زمان آن به صورت دلخواه
•    قابلیت استفاده از مدار فلاشر و تنظیم زمان عملکرد موتور
•    امکان حفظ زمان کار موتور، بسته شدن خودکار و ریموت لرن شده در زمان قطعی برق
•    با عملکرد فلاشر قابلیت تشخیص بالا یا پایین آمدن کرکره وجود دارد
 

ویژگی های مدار 4 کانال کرکره


مدار 4 کانال کرکره می تواند با استفاده از یک ریموت 4 موتور را به صورت مستقل کنترل کند. این مدار قابلیت بستن خودکار درب و همچنین قابلیت تنظیم زمان کارکرد کرکره دارد. ابعاد مدار 4 کانال کرکره 16 در 12 در 15 سانتیمتر می باشد. برنامه ریزی در زمان هایی که برق قطع می شود و حفظ زمان عملکرد موتور از دیگر قابلیت های مدار 4 کانال کرکره است. مدار 4 کانال کرکره از 4 خروجی 220 ولت استفاده می کند.


ویزگی های مدار 5 کانال کرکره


برای کنترل و فرمان دهی به موتور کرکره تیوبلار مدار 5 کانال کرکره طراحی شده است. مدار 5 کانال کرکره راهنمای نصب برد راحتی داشته و LED مرکز کنترل در زمان روشن شدن به مدت دو ثانیه روشن می ماند و سپس به وضعیت عادی کار کردن در می آید و در این وضعیت بالا یا پایین آورن و ایست به وسیله یک دکمه ریموت قابل انجام می باشد. این مدار قابلیت کار کردن با ریموت لرنینگ و هاپینگ را دارد. برای کد دادن به ریموت کافی است دکمه لرن را فشار داده تا LED روی برد چشمک بزند در این حالت اگر همزمان یکی از دکمه های روی ریموت را فشار دهید عمل کد دهی به ریموت انجام می شود. مدار 5 کانال کرکره قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور، حفظ اطلاعات ریموت، اتصال به لیمیت سوئیچ و برنامه ریزی سیستم در هنگام قطع شدن برق را دارد.

 


 
جمع بندی
به طور کلی مدار 4 کانال کرکره می تواند مدت زمان عملکرد تک تک موتورها به صورت مستقل حفظ کند و همچنین قابلیت تنظیم آن ها را دارد. مدار 5 کانال کرکره هم می تواند زمان عملکرد موتور را تنظیم کرده و اطلاعات ریموت های لرن شده را حفظ کند. در این مطلب در مورد مدارهای فول کانال کرکره توضیحاتی دادیم. همچنین ویزگی های مدار 4 کانال کرکره و مدار 5 کانال کرکره را برای شما شرح دادیم. یکی از شرکت هایی که خدمات مربوط به مدار فول کانال کرکره و مدار 4 کانال کرکره و مدار 5 کانال کرکره را ارائه می دهد شرکت دیاکو است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن لیست قیمت ها به وب سایت این شرکت با آدرس www.diakodoor.com مراجعه کنید.

1803 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان