مدار کنترل فول بتا

 

 

مدار کنترل فول بتا دارای چه انواعی می باشد؟ 

مدار کنترل فول بتا اکنون سهم بزرگی از بازار را در اختیار دارد. شرکت بتا انواع مختلفی از تجهیزات کنترل کرکره برقی مانند مدار کنترل بتا و مدار کنترل 5 کانال بتا و مدار 5 کانال بتا و مدار فول بتا و مدار کنترل فول بتا ارائه کرده که تمامی نیازهای این صنعت را بخوبی پوشش می دهند. مدار کنترل فول بتا برای موتورهای تیوبلار طراحی شده که عموما برای پارکینگ و مکانهایی که نیاز به کرکره ضد برخورد دارند کاربرد دارد. این مدار به فول کانال معروف هست و می‏توانید به آن فلاشر و چشمی نصب کنید. مدار فول بتا برای کرکره هایی که برای درب پارکینگ می باشد مورد استفاده قرار می‏گیرد. شرکت بتا جز اولین تولیدکنندگان این مدار کنترل می باشد. این مدار کنترل بتا به همراه دو عدد ریموت بتا عرضه می شود. در این مطلب انواع این مدار کنترل بتا را با ویژگیهای آنها بیان کرده ایم. اگر قصد خرید موتور ساید ، درب اتوماتیک پارکینگ ، موتور ساید کرکره برقی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

ویژگیهای مدار کنترل فول بتا

این مدار کنترل بتا زمان بسته شدن اتوماتیک و تحریک دستی دارد. همچنین اتصال چشمی و فلاشر داشته و قابلیت اتصال لیمیت سوئیچ نیز دارد. مدار فول بتا دارای ریموت 4 کلید می باشد که این کلیدها وظیفه بالا و پایین کردن را دارد. مدار فول بتا قابلیت نصب چشمی های مادون قرمز را دارد که این چشمی ها بین کرکره در ارتفاع حدوداً 60 سانتیمتر از زمین نصب می شود و زمانی که خودرو یا شخصی زیر کرکره قرار بگیرد، ارتباط چشمی ها قطع خواهد شد و تا زمانیکه ارتباط چشمی ها وصل نشود، کرکره با فشار کلید ریموت پایین نخواهد آمد. در مکان هایی مانند پارکینگ که احتمال قرارگیری خودرو در زیر کرکره زیاد می باشد. یکی دیگر ازقابلیتهای ویژه این مدار کنرتل، امکان تغییر جهت موتور بدون نیاز به جابجایی سیم بندی می باشد. برای اطلاع از قیمت موتور ساید و نصب موتور ساید می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

 

مشخصات مدار کنترل 5 کانال بتا 

قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور
قابلیت ذخیره زمان عملکرد و برنامه ریزی در هنگام قطع برق
تغذیه ورودی و خروجی ۲۲۰ ولت
جریان خروجی 10 آمپر
کارکرد با ریموت لرنینگ بتا ( ۸۰ عدد )
کارکرد با ریموت هاپینگ بتا ( ۶۰ عدد )

مشخصات مدار کنترل فول بتا

قابلیت تنظیم مدت زمان عملکرد موتور
دارای زمان بسته شدن خودکار و قابلیت تنظیم زمان آن
حفظ زمان عملکرد موتور، زمان بسته شدن خودکار و ریموت‌های لرن شده در هنگام قطع برق
قابلیت تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم‌بندی
دارای مدار فلاشر و امکان تشخیص بالا یا پایین آمدن کرکره با عملکرد فلاشر
قابلیت عملکرد دستی
مدار کنترل فول کانال براي موتورهاي سايد
قابلیت کار با ریموت لرنینگ بتا تا ۸۰ عدد (قابلیت ارتقا تا ۶۰۰ عدد ریموت)
قابلیت کار با ریموت هاپینگ بتا تا ۶۰ عدد (قابلیت ارتقا تا ۵۰۰ عدد ریموت)

 

 

ویژگیهای مدار کنترل ساید UPS بتا

 یکی از کاملترین دستگاههای موجود در بازار، جهت کنترل موتور کرکره ساید DC است که تمامی قابلیت های کنترلی که مدنظر مشتریان است، در آن وجود دارد. ریموت لرنینگ کد داده شده روی این دستگاه، بسته به نیاز مشتری، در دو مد 1CH ویا 5CH کار می کند. امکان تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک، نصب فلاشر و چشمی فتوسل که مورد تقاضای اکثر مشتریان است در این دستگاه وجود دارد، همچنین علاوه بر چشمی فتوسل، می توان از لیمیت سوییچ، جهت تشخیص مانع استفاده کرد. یکی از قابلیت های ساید UPS بتا که کار را برای نصاب بسیار آسان کرده، این است کـه در صورت برعکس بودن جهت چرخـش موتور، می توان تنها با جا به جا کردن یک دیپ سوییچ، جهت حرکت موتور را عوض کرد.اما مطلوب ترین ویژگی این دستگاه که مورد توجه همه مشتریان است، مجهز بودن آن به دو عدد باتری پشتیبان است که اجازه می دهد در زمان قطع برق دستگاه به کار خود ادامه دهد.

 

جمع بندی 

مدار کنترل فول بتا امکانی عالی در زمینه کرکره برقی می باشد. این کمپانی سالهاست مشغول تولید محصولات و لوازم مخصوص درب ها و کرکره ها بوده است و از سابقه ی بسیار درخشانی برخوردار می باشد. شرکت بتا به منظور تضمین محصول و رضایت مشتریان خود گارانتی 12 ماهه را برای مدار فول بتا به مانند دیگر محصولات تولیدی خود در نظر گرفته است. تامین قطعات یدکی موردنیاز این محصول نیز بر عهده  کمپانی بتا است. مدار کنترل فول بتا برای کنترل موتور کرکره تیوبلار طراحی شده که قابلیت کار با ریموت لرنینگ یا هاپینگ را دارد. از امکانات این مدار کنترل بتا می‏توان به امکان تنظیم مدت زمان عملکرد موتور، تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک و امکان اتصال چشمی و فلاشر اشاره کرد. همچنین قابلیت تغییر جهت حرکت موتور بدون نیاز به تغییر سیم بندی در این دستگاه وجود دارد. شرکت بتا برندی دارای محصولاتی با بهترین و کارآمدترین کیفیت ها در بازار است. این برند با قیمت مناسب، توجه مشتریان را به خود جلب کرده است. برای خرید انواع مدار کنترل بتا و یا دریافت قیمت به سایت www.diakodoor.com مراجعه کنید.
 

2471 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان