مدار کنترل کرکره هویت

 

 

مدار کنترل کرکره هیوت دارای چه قابلیت هایی است؟

 

مدار کنترل کرکره هیوت از بهترین و با کیفیت ترین مدارهای موجود در بازار ایران هستند. برند هیوت، موتورهای کرکره ساید را نیز در انواع مختلف با یو پی اس و بدون یو پی اس و در اوزان مختلف تولید کرده است. گارانتی ۳ ساله و استفاده از سیم پیچ و روتور ۱۰۰% مس خالص از مزایای این برند است. پکیج موتور کرکره ساید هیوت شامل موتور، مدارفرمان، رسیور و ریموت، صفحه پلیت و بلبرینگ ها است. مدار کنترل کرکره ساید هیوت به صورت تخم مرغی بوده و در رنگ های سفید و سیاه وارد بازار شده است. از مشخصات مدار ساید هیوت دو چراغ سبز و قرمز روی هم می باشد. مدار کرکره هیوت دارای قابلیتهای متعددی است که برای مدیریت کارکرد کرکره های برقی لازم می باشد. اگر قصد خرید موتور ساید ، درب اتوماتیک پارکینگ ، موتور ساید کرکره برقی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

 

قابلیت های مدار کنترل کرکره هیوت

مدار کنترل کرکره هیوت با امکان تنظیم زمان عملکرد و تنظیم زمان Auto Close و حفظ زمان عملکرد موتور و برنامه ریزی در هنگام قطع برق، قابلیت تغییر حرکت موتور بدون تغییر سیم بندی( دکمه سوئیچ را فشار داده نگه دارید تا ال ای دی چشمک بزند) و کپی کردن ریموت جدید بوسیله ریموتهای قدیمی و امکان کددهی به 60 ریموت بسیار کاربردی می باشد. مدار فرمان تک کاناله با قابلیت لرن کردن 60 ریموت و قابلیت لرن کرن ریموت با استفاده از 2 ریموت اصلی و تبدیل از تک کانال به 4 کانال از دیگر قابلیت های مدار کنترل کرکره هیوت می باشد. در واقع مدار کرکره هیوت با پردازش پیام ارسالی توسط ریموت و تحلیل آن و تنظیم رله می تواند حرکت موتور به جهت های مختلف را کنترل نماید. همچنین با قابلیت تنظیم زمان برای حد بالا و حد پایین مثل تنظیم پتاسیومتر موتور می تواند زمان قطع برق ورودی به موتور را در حد بالا و حد پایین کنترل نماید و در صورت خرابی پتاسیومتر موتور از کارکرد بیش از حد موتور جلوگیری می کند. برای اطلاع از قیمت موتور ساید و نصب موتور ساید می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

روشهای کد دهی مدار کنترل کرکره هیوت

1- کد دادن بوسیله برد کرکره که بعد از اتصال مدار به برق چراغ LED روشن می شود. با فشردن دکمه LEARN چراغ LED خاموش می شود. به مدت 10 ثانیه با فشردن هر کدام از دکمه های ریموت چراغ ریموت 6 بار چشمک زده و روشن می ماند و ریموت کد را دریافت می کند.
2- ابتدا دکمه های R1 , R2 از ریموت اول را همزمان فشار داده تا چراغ ال ای دی مدار فرمان خاموش شود. با فشردن هر کدام از دکمه های ریموت دوم ریموت دوم ست می شود. جهت لرن کردن کلید پروگرم کنار مدار فرمان را نگه داشته تا صدای بوق دستگاه شنیده شود . سپس دکمه ریموت را بزنید تا لرن شود.


 

نحوه کد دادن به مدار ساید هیوت نوع هاپتینگ

برای ست کردن کدهای این ریموت باید حتما ریور باز شود. کلید های ریموت را که به نام های LRN و یا Code پیدا کنید و ۲ ثانیه فشار داده و رها نمایید یک عدد LED داخل رسیور روشن می شود. سپس بلافاصله کلید اول ریموت هیوت ساید هاپتینگ را ۲ ثانیه فشار دهید. LED رسیور با چند چشمک پذیرش ریموت را اعلام می نماید و ریموت شما با رسیور (دستگاه مرکزی) ست می شود. 
مزیت مدار ساید هیوت نوع هاپتینگ نسبت به مدار ساید هیوت معمولی
مزیت مدار ساید هیوت نوع هاپتینگ نسبت به مدار ساید هیوت معمولی، امنیت بالاتر و عدم امکان کپی آنها با ریموت های بلوتوثی است. مدار ساید هیوت نوع هاپتینگ قابل استفاده جهت موتور ساید هیوت و موتور ساید کازا می باشد و دارای باطری با طول عمر ۲ الی ۳ ساله نیز است. قابل استفاده جهت موتور کرکره هیوت و موتور کرکره کازا بدون ups نیز می باشد. 

 

جمع بندی

به طور کلی مدار کنترل کرکره هیوت در سه نوع مدار کنترل ۴ کانال انتی کرش هیوت، مدار کنترل کرکره ساید هیوت  و مدار کنترل کرکره تیوبلار هیوت می باشد.  ویژگیهای مدار کنترل ۴ کانال انتی کرش هیوت این است که تنها با استفاده از موتور انتی کرش می توان از خواص حساسیت برخورد به مانع آن استفاده کرد و در صورت استفاده از موتور های توبولار معمولی کارایی مدار فرمان ۴ کانال را دارد. مدار کنترل کرکره ساید هیوت  نیز دارای ویژگیهایی نظیر 4کاناله بودن، قابلیت اتصال چشمی، اتو کلوز و قابلیت اتصال فلاشر می باشد. مدار کنترل کرکره تیوبلار هیوت نیز در مکان هایی مانند پارکینگ که ممکن است ماشین زیر کرکره قرار گیرد استفاده می شود. این رسیور قابلیت این را به شما می دهد که یک چشمی مادون قرمز نصب کنید و هنگامی که شخصی یا خودرو شما زیر کرکره باشد ارتباط چشمی ها قطع خواهد شد و تا وقتی از زیر آن کنار نروید و رسیور شما را شناسایی نکند  با ریموت کرکره پایین نخواهد آمد. این چشمی ها معمولا در ارتفاع تقریبا ۶۰ سانتی متری زمین نصب می شود. برای خرید انواع مدار کنترل کرکره هیوت و یا دریافت قیمت به سایت www.diakodoor.com مراجعه کنید.

 
3144 رتبه بندی این مطلب:
3/0
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان