معرفی جک بازویی بی اف تی پارکینگی و خدمات پس از فروش آن

جک بازویی بی اف تی یکی از انواع جک های بازویی از کشور ایتالیاست. جک بازویی یا پارکینگی یکی از انواع جک های برقی درب های اتوماتیک است که مخصوص درب های لولایی طراحی و ساخته شده اند. درب های لولایی به سبب نداشتن عرض کافی برای باز شدن درب، طراحی و تولید می شوند. از این درب های اتومات برای مکان های مختلفی مانند بیمارستان ها، مجتمع های مسکونی و اداری، باشگاه های ورزشی و بسیاری از ساختمان هایی که محدودیت رفت و آمد افراد را دارند. این مقاله شما را با خصوصیات جک برقی پارکینگی مخصوصا جک بازویی بی اف تی آشنا می کند.
 


آشنایی با کمپانی BFT و محصولات آن

کمپانی بی اف تی یکی از کارخانه های موفق ایتالیایی در ساخت قطعات درب های اتوماتیک است. این شرکت پس از معرفی محصولات خود در ایران به نام بی اف تی فوبوس به عنوان یکی از سازندگان و فروشندگان موفق شناخته شد. این کمپانی با طراحی محصولات جدید خود نواقص سازه های قبلی را برطرف کرده و به کیفیت و قدرت آنها افزوده است. قدرت بیشتر و توانایی جابجایی درب از ویژگی های محصولات اخیر آن است.

 

 


محصولات جدید جک برقی کمپانی بی اف تی

مدل های جدید جک بازویی این کمپانی به نام های BFT A25 و BFT A40 به بازار وارد شده است و دارای کیفیت مناسبی هستند. برخی از مدل های جک پارکینگی این شرکت مانند مدل A25 به صورت تلسکوپی طراحی شده و مورد توجه نصاب ها می باشد. مکان قرار گرفتن کلید خلاص کن آن در انتهای جک است و با کنار زدن روکش آن دیده می شود. سیستم خلاص کن آن سوئیچی است و این باعث امنیت و ایمنی درب اتومات می شود. این مدل جک پارکینگی دارای دو عدد بازو است و قدرت بیشتری نسبت به مدل قبلی خود دارد. از نظر ظاهری بسیار شیک و لاکچری و به رنگ استیل می باشد.
محل کلید خلاص کن در بالا و پایین جک ها قرار دارد. برخی از مدل های آن دارای شفت 35 سانتی متری فولادی است و توانایی باز و بسته کردن درب هایی با طول 5/2 متری را دارد. مهمترین ویژگی بازوهای بی اف تی 24 ولت بودن آن است که با این خصوصیت جک های معدودی در بازار وجود دارد. همین امر سبب می شود که سیستم برق اضطراری آن کم هزینه تر از 220 ولت شود.
 


برخی از مدل های این برند بر خلاف اکثر محصولات جک درب اتومات بازار از سیستم میکروسوئیچ استفاده می کنند. بیشتر جک های موجود در بازار از سیستم تایم برای باز و بسته کردن درب بهره می گیرند. به عنوان مثال 20 ثانیه برای باز نمودن و 20 ثانیه برای بسته نمودن درب ذخیره می کنند. یکی از معایب سیستم تایم این است که ممکن است در هنگام بسته شدن درب اگر اختلال یا مانعی بر سر راه درب قرار بگیرد آن را کند می کند. در این صورت ممکن است درب کاملا بسته نشده و ایمنی ساختمان به خطر بیفتد.

مدار کنترل جک بازویی بی اف تی

شرکت BFT ایتالیا یکی از معروف ترین برندها در زمینه ساخت جک بازویی دو لنگه و همینطور موتور ریلی درب اتومات در ایران می باشد. این شرکت برای برخی از محصولات خود از برد دیجیتال زارا بهره می گیرد. جک بازویی BFT از لحاظ مدار کنترل، بین سازه های قدیم و جدید آن تفاوت محسوسی به چشم نمی خورد. جک پارکینگی بی اف تی به سبب استفاده از میکروسوئیچ در بازوها، تایم باز و بسته شدن درب اهمیت چندانی ندارد؛ زیرا تنظیمات سرعت ثانویه و زمان بسته شدن از طریق مدار کنترل صورت می گیرد.

 

 

قابلیت تشخیص وجود مانع یکی از جذابیت های جک های بی اف تی است. به این صورت این امر صورت می گیرد که در هنگام باز و بسته شدن اگر مانعی در مسیر درب قرار بگیرد، با تغییر میزان شدت جریان مدار کنترل حرکت جک ها را متوقف می کند و مانع خسارات ناشی از برخورد به خودرو یا افراد می شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات بی اف تی

کمپانی BFT محصصولات خود را گارانتی 2 ساله می کند. ولی برخی از محصولات خود را ضمانت 5 ساله می دهد. خدمات و گارانتی این شرکت باید از طرف شرکت نصب کننده ارائه شود که اعتبار لازم را داشته باشد. شما می توانید با توجه به ضمانت و پشتیبانی این شرکت، محصولات با کیفیت آن را خریداری کرده و از ایمنی آن لذت ببرید.

 

71 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
  • اراک – کیلومتر ۵ جاده تهران – روبروی حاجی آباد – درب های اتوماتیک دیاکو
  • 086-34132878
  • 09123593759
  • Diakodoor01@gmail.com
Loading
دی ان ان