نصب جک برقی بازویی سوزوکی و مدار کنترل آن چگونه انجام می شود؟

جک بازویی سوزوکی یک از انواع جک های پارکینگی برقی است. این برند نام آشنای صنعت، در تیم سیستم های حفاظتی به خصوص جک بازویی عضوی جدید محسوب می شود. جک برقی سوزوکی که بر روی درب های لولایی نصب می شود با هزینه ای مقرون به صرفه، آسودگی و آرامش را برای شما به همراه می آورد. جک سوزوکی با ظاهری آشنا برای مردم ایران مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این مقاله می خواهیم با شما درباره این برند جک بازویی و خصوصیات آن صحبت کنیم.
 


مشخصات جک بازویی سوزوکی

کمپانی سوزوکی ایران با همکاری شرکت سنگاپور محصولات با کیفیتی را عرضه کرده است. این شرکت با بهره گیری از دانش مهندسین ایرانی و علم و تکنولوژی روز دنیا قصد دارد تا با معرفی جک اتومات جدید با برند سوزوکی به طور قدرتمند به دنیای رقابت وارد شود.

 

 

از مشخصات جک های بازویی سوزوکی پیستونی بودن آنهاست. شفت جک این برند فولادی است و در برابر هر گونه فشار ناگهانی مقاوم است. همه بدنه جک پارکینگی سوزوکی فلزی است و درجه حفاظتی آن آی پی 54 است. دارا بودن آی پی در این جک برقی نمایانگر این است که در مقابل باران و گرد و غبار مقاوم است و می توان به راحتی از آن ها در فضای باز استفاده نمود.
برخی از جک های سوزوکی دارای کورس 40 سانتی متری است و بعضی دیگر کورس متفاوتی دارند. برخی از آنها برای درب های زیر 2 متر ساخته شده اند ولی بعضی دیگر را برای درب های بالای 3 متر طراحی کرده اند. محل کلید خلاص کن در جک بازویی سوزوکی بر روی موتور نزدیک لولای درب قرار دارد. در صورت تمایل شما می توانید در مواقع اضطراری با قرار دادن کلید خلاص کن در محل خود و چرخاندن 180 درجه، جک بازویی را به حالت دستی در بیاورید. برخی از جک های سوزوکی ضد آب هستند و زاویه باز شدن آنها 120 درجه است.

نصب جک برقی بازویی سوزوکی و مدار کنترل آن

نصب جک برقی بازویی سوزوکی را باید به درست ترین شکل نصب نمود تا در عملکرد آن اختلال ایجاد نشود. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای نصب جک اتومات سوزوکی از شرکت های مجاز و نصاب های حرفه ای بهره بگیرید. برای این نوع از جک ها نیازی به قفل برقی نیست ولی می توانید در صورت ضرورت از قفل لاک پشتی و یا کلونی استفاده نمایید. به این طریق حفاظت درب برای جلوگیری کردن از ورود افراد غریبه بالا می رود.
 


مدار کنترل برخی از مدل های سوزوکی کاملا دیجیتال است و به کمک 4 کلید و صفحه سون سگمنت می توان همه برنامه های مورد نیاز را روی آن اجرا و پیاده سازی کرد. مدار کنترل برخی از محصولات سوزوکی در عین سادگی دارای تنظیمات پیشرفته ای است به طوری که می توان تنظیمات کوچک را نیز بر روی مدار کنترل تنظیم کرد. برخی از قابلیت های مدار کنترلی که بر روی محصولات سوزوکی قرار دارد بدین شرح است:  
•    امکان تنظیم بسته شدن اتوماتیک درب
•    قابلیت تنظیم زمان ثانویه برای هر جک به طور مستقل
•    امکان تنظیم باز شدن درب به صورت تکی و دو لنگه ای
•    قابلیت تنظیم باز و بسته شدن جک های برقی به طور جداگانه
•    بسته شدن سریع درب اتومات بعد از عبور ماشین از جلوی چشم الکتریکی

محصولات سوزوکی دارای گارانتی 3 ساله می باشد که در سال اول ضمانت تعویض جنس دارد. جک بازویی سوزوکی را از نمایندگی های معتبر آن تهیه کنید؛ زیرا این نمایندگی ها کارت گارانتی را تاریخ و مهر نموده و فاکتور رسمی به شما ارائه می دهد.

 

116 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
  • اراک – کیلومتر ۵ جاده تهران – روبروی حاجی آباد – درب های اتوماتیک دیاکو
  • 086-34132878
  • 09123593759
  • Diakodoor01@gmail.com
Loading
دی ان ان