نکاتی که باید برای خرید جک بازویی کیا بدانید

جک بازویی کیا
جک بازویی کیا یکی دیگر از سازه های مدرن امروزی است. این قطعه که بر روی درب های لولایی نصب می شود، علاوه بر سهولت کار با درب، امنیت و بهینه سازی مصرف انرژی را نیز به ارمغان می آورد. این مدل از جک های برقی به سبب اینکه برای درب هایی که دارای محدودیت عرض دارند، طراحی می شوند بسیار کاربردی به شمار می روند. در این مقاله شما را با این سازه های مدرن، مخصوصا جک بازویی کیا آشنا می کنیم.
 

 

ویژگی جک بازویی کیا


جک درب برقی بازویی کیا یکی از محصولات گروه صنعتی کیا است که در انواع مختلف طراحی و ساخته شده اند. شرکت کیا صنعت که تامین کننده انواع قطعات درب اتوماتیک، انواع درب کرکره ای برقی، جک پارکینگی و درب شیشه ای اتوماتیک می باشد یک شرکت ایرانی است. شرکت کیا جک در پارکینگی را در سه مدل تولید میکند. این سه مدل عبارتند از:
•    جک بازویی درب برقی دو لنگه کیا مدلUN1600
این جک درب برقی دارای ویژگی های متعددی است. قدرت جک بازویی دو لنگه مدل  UN1600 قدرتی معادل 280 وات دارد. حداکثر طول لنگه دری که می تواند تحمل کند 4 متر است. این جک بازویی کیا قابلیت تحمل قدرت 4000 کیلوگرم وزن درب را دارد. گارانتی این شرکت برای این جک درب اتومات 2 ساله می باشد.   
•    جک پارکینگی درب اتومات دو لنگه کیا مدل UN1500
•    جک بازویی درب اتوماتیک دو لنگه کیا مدل UN1400

دو مدل جک پارکینگی کیا یعنی UN1500 و UN1400 از قدرت تحمل کمتری نسبت به مدل UN1600 برخوردارند. شما می توانید برای مکان هایی که تردد کمتری دارند از جک بازویی کیا ارزان استفاده کنید. مدل جک های بازویی کیا که دارای قدرت بالایی هستند برای درب های اتومات سنگین و یا مکان های پرتردد مناسب می باشند.  

نکاتی که باید برای خرید جک پارکینگی بدانید

در هنگام خرید جک برقی بازویی کیا وزن تقریبی هر لنگه از درب مورد نظر خود را باید بدانید تا فروشنده به شما جک برقی مناسب را معرفی کند. با مشخص بودن وزن درب، از هزینه های اضافی که ممکن است برای شما پیش بیاید جلوگیری می شود. به این صورت انتخاب شما مقرون به صرفه انجام می شود. باید حدود تردد در ساختمان را مشخص کنید؛ زیرا از نظر تعداد تردد با هم متفاوت هستند. برای ساختمان هایی که رفت و آمد در آنها زیاد است، لازم است از جک های درب اتومات کیا قوی تری استفاده کنید.
 


اگر به تعداد زیادی از ریموت کنترلی احتیاج دارید، نیازی نیست که ریموت فابریک جک بازویی را تهیه کنید؛ چون قیمت فابریک ریموت جک ها بالاست. شما می توانید با نصب یک رسیور رله به مدار فرمان جک بازویی به تعداد زیتدی ریموت داشته باشید. برای نصب رسیور رله در صورت نیاز، از نوع هاپینگ آن استفاده کنید؛ زیرا این نوع را نمی توان کپی کرد و به این صورت امنیت ساختمان بالا می رود. برای مناطقی که امکان قطعی برق بالاست، از جک های بازویی کیا 24 ولت استفاده کنید.
قیمت جک بازویی کیا
قیمت جک پارکینگی کیا در انواع و مدل های مختلف، متفاوت است. شما باید با توجه به وزن درب مورد نظر و تردد مکان خود آن را انتخاب کنید. جک بازویی کیا که دارای قدرت بالاتری است معمولا از قیمت بیشتری نیز برخوردار است. برخی از جک های درب برقی ارزان ممکن است گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی نداشته باشند. بنابراین جک بازویی کیا را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

 

285 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
Loading
دی ان ان