کاور ساید کرکره برقی چه کاربردی دارد؟

کاور موتور ساید کرکره برقی پوششی است که بر روی موتور کرکره برقی قرار می گیرد. این پوشش از جنس ورق محکم و مقاوم گالوانیزه بوده که در واقع با رنگ کوره ای الکترواستاتیک یا رنگ های معمولی پوشانده شده است. همان طور که می دانید درب های اتوماتیک کرکره ای دارای موتور الکتریکی برای باز و بسته شدن خودکار هستند. موتور ساید در بخش بیرونی کرکره برقی نصب می شود و از این رو برای مراقبت و نگهداری از آن نیاز به کاور دارد. کاور  موتور ساید کرکره برقی به طور معمول در اندازه و سایزهای مختلف در بازار به فروش می رسد و توانایی پوشش انواع موتور ساید کرکره برقی را دارد. در ادامه می خواهیم بیشتر در مورد کاربردهای کاور و مزایای آن صحبت کنیم با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در زمینه چگونگی انتخاب و خرید کاور موتور ساید درب کرکره برقی برای شما عزیزان داشته باشیم.

 

کاور ساید کرکره برقی چه کاربردی دارد؟

کاور ساید کرکره برقی چه کاربردی دارد؟

 

مزایای نصب کاور موتور ساید کرکره برقی

کاورهای موتور ساید درب کرکره برقی را به شکلی طراحی و تولید می کنند که در برابر عوامل محیطی مقاومت خوبی از خود نشان دهند.این نوع پوشش نه خیلی نازک و ظریف و سبک است که در مقابل هر نوع عامل خارجی آسیب ببیند و نه خیلی سنگین و ضخامت بالایی دارد که برای نصب و راه اندازی آن بر روی موتور کرکره برقی نیاز به اتصالات خاص و پیچیده ای باشد.کاورهای موتور ساید درب های کرکره برقی قابل نصب بر روی انواع موتور ساید DC و AC می باشد.
با نصب و قرارگیری این پوشش ها بر روی موتور ساید می توان به راحتی و تنها با تعدادی پیچ و مهره ساده آن را بست و یا به صفحه پایه جوش داد. نصب و راه اندازی کاور یا پوشش بر روی موتور کرکره برقی علاوه بر زیبایی و محافظت و مراقبت از موتور ساید کرکره برقی پارکینگ،صدای تولید شده کنتاکتور موتور کرکره برقی را به شدت کاهش می دهد.از مهم ترین مزایای نصب پوشش یا کاور موتور درب های کرکره برقی می توان به جلوگیری و کاهش صدای تولید شده از موتور ساید کرکره برقی اشاره کرد که به صورت غیر قابل باور آن را کم می کند.

 

ویژگی های کاور موتور ساید درب کرکره برقی

کاور موتور کرکره برقی در حقیقت پوششی است که برای جلوگیری از آسیب موتور ساید کرکره برقی بر روی انواع درب کرکره ای برقی نصب می شود.برخی از این کاورها دارای درب و برخی دیگر فاقد درب می باشند. درب موجود بر روی کاور موتور ساید کرکره برقی جهت دسترسی و تنظیم زنجیر خلاص کن موتور کرکره برقی و میکروسوئیچ موتور ساید می باشد. مهم ترین ویژگی کاورهای پوشش دهنده موتور ساید درب کرکره برقی محافظت موتور در برابر شرایط آب و هوایی منطقه ای مختلف است.
در ادامه به بررسی کاربردهای مهم پوشش موتور ساید و چگونگی مراقبت و محافظت از موتور کرکره برقی می پردازیم. برای انتخاب و خرید بهترین کاور یا پوشش موتور ساید درب کرکره برقی می توانید با مشاورین متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید،آن ها با بررسی شرایط محیطی بهترین نمونه از کاور محافظت کننده موتور الکتریکی درب کرکره برقی را به شما معرفی و پیشنهاد می کنند.

 

راهنمایی انتخاب و خرید بهترین کاور ساید کرکره برقی

همان طور که می دانید از کاور موتور ساید کرکره برقی برای پوشش انواع موتورهای ساید درب کرکره برقی با توان مصرفی مختلف استفاده می کنند که اغلب با ورق محکم گالوانیزه طراحی و تولید می شوند و عموما برای رنگ کاری این محصول از رنگ های کوره ای الکترو استاتیک استفاده می کنند.این نکته نیز لازم به ذکر است که کاورهای پوششی موتور الکتریکی کرکره برقی تنها به رنگ سفید در بازار موجود می باشد.
کاورهای استانداردی که در بازار وجود دارند مناسب برای موتورهای ساید کرکره برقی هستند که دارای توان مصرفی 1500 می باشند اما برای آن دسته از موتورهایی که توان مصرفی بیشتر از 1500 را دارند از کاورهای خاص استفاده می شود.اگر قصد خرید درب اتوماتیک کرکره ای را دارید ابتدا باید اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید تا خرید مناسب و مقرون به صرفه ای داشته باشید.بسیاری از افراد بدون آگاهی اقدام به خرید درب کرکره ای می کنند و پس از مدتی از انتخاب و خرید خود پشیمان می شوند.
 

راهنمایی انتخاب و خرید بهترین کاور ساید کرکره برقی

راهنمایی انتخاب و خرید بهترین کاور ساید کرکره برقی

 

کاربرد کاور موتور کرکره برقی

خرید درب کرکره برقی برای پارکینگ انتخاب صحیح و مناسبی است زیرا درب های کرکره برقی علاوه بر زیبایی موجب حفظ ایمنی و برقراری امنیت در محیط می شوند. درب های اتوماتیک کرکره برقی دارای دو موتور اصلی تیوبلار و ساید هستند.موتور تیوبلار در داخل درب کرکره برقی نصب می شود و قیمت کمتری دارد و نیاز به کاور ندارد.
در مقابل موتور ساید کرکره برقی یکی از بهترین و قوی ترین انواع موتور کرکره برقی است که برای ساختمان های پر تردد و رفت و آمد بیشتر استفاده می شود. برای مراقبت و محافظت از موتور ساید درب کرکره برقی از پوشش یا کاور مخصوص موتور استفاده می شود. از ویژگی های مهم کاور موتور ساید می توان به مواردی چون:
•    افزایش ضریب امنیت و ایمنی موتور و درب کرکره برقی
•    جلوگیری از آسیب دیدگی موتور در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
•    عدم دسترسی راحت به بخش میکروسوییچ موتور و زنجیر خلاص کن
•    زیبایی ظاهری کرکره با پوشش فوق العاده و کامل موتور ساید کرکره برقی
•    نصب و راه اندازی آسان و راحت در زمان کوتاه با هزینه مناسب و مقرون به صرفه
•    قابل نصب در انواع کرکره برقی و هم چنین نصب و پوشش دوطرف کرکره بدون تغییر
•    جلوگیری از آسیب در برابر تابش نور مستقیم خورشید و چرخش موتور کرکره برقی
درب های کرکره برقی یکی از بهترین درب های اتوماتیک هستند که در انواع طرح و رنگ و مدل طراحی و تولید می شوند. درب های کرکره ای را می توان به عنوان درب پارکینگ، درب مغازه یا سوله و غیره استفاده کرد. در زمان خرید درب های کرکره برقی توجه به کاور موتور ساید کرکره برقی بسیار اهمیت دارد زیرا برای محافظت و مراقبت هر چه بیشتر از موتور ساید کرکره برقی در برابر عوامل محیطی خارجی خرید کاور توصیه می شود. برای انتخاب و خرید بهترین کاور کرکره برقی با افراد باتجربه در این زمینه مشورت داشته باشید.
 

130 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:IfExists:ArticleVoting]
[EasyDNNnews:ArticleGoodVotesCount] [EasyDNNnews:ArticleBadVotesCount]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticleVoting]
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
Loading
دی ان ان