انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک ، درب هایی هستند که به صورت خودکار از طریق کنترل از راه دور باز و بسته میشوند و قادر هستند که به سیستم کنترل رفت و آمد در ساختمان متصل شوند که این ویژگی باعث می شود تا درب توانایی این را داشته باشد که تنها به وسیله ی یک ریموت کنترل شده و از راه دور بتوان درب را باز و بسته کرد. این امر باعث شده تا در زمان صرفه جویی شود و کار باز و بسته شدن درب اتوماتیک با ایمنی بسیار بالا انجام گیرد. درب های اتوماتیک شامل انواع مختلفی هستند که هرکدام برای مکان خاصی کاربرد داشته و از آنها در مکان و شرایط خاصی استفاده می شود  همچنین این نوع از درب ها انواع و مدل های گوناگونی دارند.درب اتوماتیک در مکان های نظیر مکان های نظامی یا آزمایشگاه ها و جاهایی که به امنیت بیشتری نیاز دارند ، نصب می شود. درب اتوماتیک همچنین در هتل ها ، فروشگاه ها ، پارکینگ منازل و بیمارستان ها استفاده می شود که بیشترین فروش درب اتوماتیک مربوط به استفاده آن در پارکینگ منازل و اماکن شخصی می باشد دلیل آن هم واضح است این محصول کار را برای صاحبان منازل و آپارتمان ها بسیار ساده کرده است. اگر قصد خرید پنجره دوجداره آلومینیومی ، پنجره کشویی ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

درب اتوماتیک شیشه ای

تمام شما با درب اتوماتیک شیشه ای آشنایی دارید و از کاربرد هایش کم و بیش با خبر هستید ، یکی از انواع پر کاربرد درب های اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که خود دارای انواع بسیار متنوع و مختلفی است و با توجه به نوع کاربردی که دارد و با توجه به مکان درب ، بودجه ی مشتری و یا مکانی که نصب می شود به مشتریان آن را پیشنهاد می کنند .

درب اتوماتیک شیشه ای از نظر کارایی و شکل به نوع های زیر تقسیم شده است :

درب اتوماتیک کشویی
درب تلسکوپی اتوماتیک
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی یا درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد
درب اتوماتیک هلالی
درب تاشوی اتوماتیک
درب های اتوماتیک شکل مثلثی
برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ، انواع درب کرکره و خرید پنجره دو جداره می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

درب اتوماتیک ساختمان

 درب اتوماتیک ساختمان با توجه به کاربردی که دارد باعث سهولت رفت و آمد می شود و همچنین استفاده از این نوع درب اتوماتیک نمایی خاص و جذاب به ساختمان می دهد. همچنین بسیاری از اماکن از دربهای اتوماتیک با سنسورهای مختلف در درون ساختمان بهره می گیرند. علاوه بر سایر این مزایا استفاده از درب اتوماتیک ساختمان  می تواند در امنیت و کاهش هزینه های جاری مؤثر باشد؛ چرا که بدین ترتیب نور طبیعی بیشتری در طول روز وارد محیط می شود و این یعنی کاهش هزینه انرژی برق همچنین مکان های مناسب برای درب اتوماتیک ساختمان عبارتند از:
درب ورودی منزل
خانه های سالمندان
مراکز خرید
ساختمان مدرسه
ساختمان های اداری
ساختمانهای بزرگ
توالت های عمومی
ساختمان های پزشکی
املاک مسکونی

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ ساختمان های مسکونی و ادارات عموما از نوع لولایی میباشد. برای اتوماتیک باز و بسته شدن این درب ها از جک های پارکینگی مخصوص درب های لولایی استفاده می شود. درب اتوماتیک لولایی بزرگترین سهم را در بازار درب های اتوماتیک داشته و شرکت های بسیاری تولید کننده محصولات متنوع در این بخش هستند. به طور کلی جک های درب لولایی را میتوان به دو گروه الکترومکانیک و هیدرولیک تقسیم نمود. به صورت کلی جک های الکترومکانیک برای درب های سبک و جک های هیدرولیک برای درب های سنگین توصیه می شوند.
 

درب اتوماتیک لولایی

درب های اتوماتیک لولایی برای باز کردن درب های پارکینگ دو لنگه به کار می روند . این درب ها جهت باز کردن حول یک محور می گردند .
در این سیستم، جکی در پشت درب نصب می شود . این جک به وسیله تغییر طول باعث باز و بسته شدن درب می شود. جک های پارکینگی لولایی از لحاظ تکنولوژی به 2 مدل کلی تقسیم می شوند:
1-الکترومکانیک(برقی)
2-هیدرولیک ( روغنی)

درب اتوماتیک ریلی

درب های اتوماتیک ریلی ( کشویی ) برای باز کردن یک لنگه درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند و همان طور که ار نام آن مشخص است برای باز کردن درب به صورت ریلی عمل می کند. جک های پارکینگی ریلی از لحاظ تکنولوژی به 2 مدل کلی تقسیم می شوند:
1-الکترومکانیک(برقی)
2-هیدرولیک ( روغنی
 

درب اتوماتیک اسلایدینگ

 این نوع درب از جنس شیشه است به صورت کشویی باز و بسته می‌شود، از این درب بیشتر برای ورودی مغازه، بانک و اماکن تجاری استفاده می‌شود برای باز شدن درب اسلایدینگ عابر باید روبروی سنسور آن قرار بگیرد تا باز شود، این نوع درب قابلیت تشخیص عابر از یک طرف یا دو طرف را دارد.

درب اتوماتیک سکشنال

درب اتوماتیک سکشنال انتخاب ایده آل و بسیار مناسب که علاوه بر سهولت در استفاده، دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و هماهنگ با نمای ساختمان نیز برخوردار می باشد .درب سکشنال دارای بالاترین استانداردهای روز امریکا و اروپا بوده و جزو مدرن ترین حال حاضر در بازار جهان می باشد. درب سکشنال یا درب زیرسقفی معمولا از چندین پنل تشکیل شده است که زیر سقف پارکینگ جمع می شوند و به علت مزایای زیاد این ، به زودی جایگزین کرکره برقی و جک پارکینگی خواهد شد. پنل های که در مدل های قاب دار کلاسیک، شیار دار و ماکروویو تولید می شوند.

 
4093 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان