اپراتور درب شیشه ای

اپراتور درب شیشه ای در مرحله اول، سهولت در تردد افراد بخصوص سالمندان و افراد ناتوان جسمی می باشد، علاوه بر آن از اتلاف انرژی که بخاطر بازماندن دربهای معمولی بوجود می آید و همچنین آلودگی های صوتی به میزان قابل ملاحظه ای جلوگیری می کند. لازم بذکر است با استفاده از دستگاههای کنترل تردد برای مکانهایی که امنیت بسیار مهم است با کارت یا اثر انگشت، امکان تشخیص افراد دارای مجوز برای عبور وجود دارد. در چند سال اخیر درب اتوماتیک شیشه ای مورد استقبال انبوه سازان، برج های مسکونی و اداری و همینطور ادارات ، سازمان و مراکز درمانی قرار گرفته است. بصورت کلی می توان گفت که اپراتور درب شیشه ای برای تمام ساختمان ها و مراکز پر تردد بسیار مفید و مطلوب می باشد. درب های اتوماتیک با توجه به کاربری ساده ، نصب سریع و هزینه نگهداری پایین آن قابل استفاده برای تمامی مراکز پر رفت و آمد می باشد. اپراتور درب شیشه ای با توجه به کاربردی که دارد باعث سهولت رفت و آمد می شود و همچنین استفاده از این نوع درب نمایی خاص و جذاب به ساختمان می دهد. اگر قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کنترلی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

بهترین اپراتور درب شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای به درب هایی می گویند که توسط حس گرهای مختلف و چشمی بالایی درب باز و بسته می شوند که نمونه بازر این درب ها درب ورودی بانک ها ، مغازه ها و پاساژها می باشد. همچنین این درب ها بدون نیاز به نیروی انسانی فعالیت می کند و به وسیله چشم الکترونیکی که برای آنها نصب شده است عبور و مرور افراد را شناسایی می کند و به اپراتور درب شیشه ای ارسال می کند.
برخی از امکانات و مزایای درب اتوماتیک شیشه ای شامل دسترسی و رفت و آمد آسان با سرعت قابل تنظیم ، بهینه سازی مصرف انرژی بین ۳۵ تا ۵۰% ، جلوگیری از ورود آلاینده ها و کنترل دما ، طول عمر بالای اپراتورها ، استفاده مفید از فضای موجود می باشد. از درب های اتوماتیک در مراکز بهداشتی ، مراکز نظامی ، هتل ها و فروشگاه ها و .. استفاده می شود که در بیشتر موارد آن برای کم کردن مصرف انرژی و جایگزین نیروی انسانی استفاده می شود.

 

مزایای استفاده از اپراتور درب شیشه ای

تولید شده توسط تمامی استاندارد های روز دنیا
دارای قفل های برقی توسط قفل هایی که دارد میتوانند استفاده کرد تا از جلوی باز شدن جلوگیری کند
دارای حرکت هایی که توسط میله های پلیمری که دارد میتوان آرام و سریع کرد
متناسب به فضاهای کم عمق و کم عرض
دارای سیستم متشکل از تکنولوژی کاملا الکترونیکی و مکانیکی با کارایی متفاوت
جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار
دارای سیستم هوشمند ضدبرخورد درب ها به افراد
 

انواع اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای


اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای اصلی ترین قسمت درب شیشه ای است که کیفیت و قیمت آن تاثیر بسیار زیادی در قیمت تمام شده ی درب شیشه ای دارد. اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای دارای قسمت های گوناگونی از جمله : اپراتور ، شیشه و فریم هستند که معمولا شیشه‌ی بکار رفته در این درب ها از جنس شیشه‌ی سکوریت میباشد البته با توجه به شرایط مکان مورد نصب ، جنس این شیشه میتواند ضد گلوله نیز باشد. قسمت دیگر درب اتوماتیک ، فریم آن است که میتواند بر اساس سلیقه مشتری و یا بر اساس مکان مورد استفاده انتخاب و نصب شود البته این فریم ها بیشتر جنبه ی زیبایی را به درب میدهند و کاربرد خیلی مهمی ندارند. قسمت سوم و مهم ترین قسمت درب اتومات اپراتور آن است که مغز درب محسوب میشود و شامل: موتور، باطری و سایر اجزاء میشود سه اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای رایج و محبوب در ایران استفاده میشوند که دارای شاسی و هانگر متفاوتی از همدیگر هستند به همین دلیل قیمت های متفاوتی نیز دارند.  برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و نصب درب اتوماتیک شیشه ای می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.
اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی
همانگونه که از اسمش مشخص می باشد مانند پنجره کشویی باز و بسته می شود این نوع از درب اتوماتیک شیشه ای معمولا به صورت یک لنگه و دو لنگه ساخته می شود در برخی از موارد یک لنگه حرکت و در بعضی از مدل ها هر دو لنگه حرکت می کند همچنین برای ساخت این نوع از درب شیشه ای از یک ریل استفاده می شود که درب اتوماتیک در داخل آن قرار می گیرد و حرکت در طول این ریل انجام میگیرد.

اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای گردان
شاید بارها این مدل از درب اتوماتیک را مشاهده کرده باشید بیشتر در بانک های و در مراکز تجاری و.. یافت می شود اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای گردان دارای شکل ظاهری بسیار زیبایی می باشد و تنها به میزان تعریف شده فضا را آشغال میکند این نوع درب برای ایجاد نیاز به تخصص ویژه ای دارد و دیاکو  به عنوان یکی از گروه های فعال در زمینه نصب اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای گردان فعالیت ویژه ای دارد که میتواند برای نصب این نوع درب یک ویژگی مهم باشد.
اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای مثلثی
اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای منحنی 

3022 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان