اپراتور درب شیشه ای هالوکس چه ویژگی هایی دارد؟

اپراتور درب شیشه ای هالوکس چه ویژگی هایی دارد؟

اپراتور هالوکس امروزه به یکی از درب ‌های تمام اتومات و شیشه‌ای محبوب تبدیل شده است که به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد در بسیاری از مکان ‌های پرتردد مورد استفاده قرار می‌ گیرد. کیفیت و کارایی این محصول باعث شده تا جایگاه بسیار مناسبی در بین افراد پیدا کند و با استقبال زیادی روبرو شود. از این رو قصد داریم تا این محصول پرکاربرد و همچنین زیبا را به طور جزئی‌تر مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

اپراتور درب شیشه ای هالوکس چه ویژگی هایی دارد؟

اپراتور درب شیشه ای هالوکس چه ویژگی هایی دارد؟


 
اپراتور هالوکس یا HOLUX

درب اپراتور هالوکس شیشه ‌ای تمام اتوماتیک و یا همان sliding door با توجه به زیبایی منحصر به فرد و در کنار آن کیفیت بالایی که دارد باعث شده تا همواره با استقبال زیادی روبرو شود. این محصول در مکان‌ های پرتردد مانند بانک، فروشگاه و همچنین درب ساختمان بسیار مناسب است و به دلیل ویژگی‌ هایی که دارد، دوام و عمر طولانی خواهد داشت. امروزه این محصول در آلمان هم از استقبال زیادی برخوردار است و به همین روی تولید آن بیشتر و صادرات آن نیز افزایش پیدا کرده است. کارت خوان اطفاء یکی از نمونه‌ های پیشرفته این درب است که به همراه یک مرکز کنترل پنج حالته روبرو است که شامل اتوماتیک بودن درب، قفل خودکار درب، دائم باز بودن اپراتور هالوکس، ورود و یا خروج ممنوع، حالت زمستان است. مادورن قرمز و دو عدد چشمی BEA نیز از دیگر ویژگی‌های مفید این اپراتور به شمار می‌ رود.


ویژگی‌های منحصر به فرد اپراتور هالوکس

اپراتور هالوکس از یک سیستم تمام استاندار شیشه‌ای بهره مند است که از موتور پرقدرت دانکر پیروی می‌ کند. این موتور قادر است که چیزی حدود 180 کیلوگرم وزن را هنگام باز و بسته شدن درب تحمل کند و سرعت آن نیز در هر ثانیه 0.6 m/s است. ریل آن تا شعاع 4 متری متغیر بوده و مقاطع آن نیز قابل تعویض است. جنس این ریل‌ ها از آلومینیوم با کیفیت است و همین باعث روان شدن آن ‌ها شده است. کنترل باکس آن یا سیستم فرمان هوشمندی که دارد دقت بالایی در هنگام باز و بسته شدن درب دارد و با توجه به داشتن سیستم عیب یاب میکروپروسسور می ‌تواند به راحتی و بدون هیچ مانعی دخالت‌ های ایجاد شده در سیستم و سیگنال درب را شناسایی و کنترل کند. کیفیت بالا و همچنین کاربرد این محصول باعث شده تا محبوبیت آن هم بیشتر شود.

 

ویژگی‌های منحصر به فرد اپراتور هالوکس

ویژگی‌های منحصر به فرد اپراتور هالوکس


جمع بندی
اگر به دنبال یک محصول با کیفیت و به صرفه هستید این اپراتور یکی از بهترین گزینه ‌ها برای شما خواهد بود. اگر یک محصول بخواهد که اسم و جایگاه مناسبی را در بین بازار پر رقابتش بدست آورد تمامی عوامل باید دست به دست هم دهند و بهترین و مطلوب ‌ترین شرایط را برای آن فراهم کنند. موتور اپراتور هالوکس از نوع دانکر است که بهترین موتور الکترونیکی ریلی است. گیر بوکسی که در این موتور وجود دارد به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت نامحدود و با بالاترین سرعت از این درب شیشه‌ ای استفاده کنید. سنسورهایی که در این درب بکار گرفته شده است، از متریال مرغوب هستند که نه تنها عمر اپراتور را افزایش می ‌دهد بلکه باعث بالاتر رفتن ایمنی آن نیز خواهند شد. 
 

152 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Loading
دی ان ان