مشخصات و عملکرد اپراتور رکورد در درب های اتوماتیک

مشخصات و عملکرد اپراتور رکورد در درب های اتوماتیک

عملکرد درب های اتوماتیک با پیچیدگی خاصی همراه است. اپراتور رکورد که اخیرا به جمع درب های اتوماتیک پیوسته توانسته بازار خوبی را داشته باشد. این اپراتور توانسته توانایی خود را به اثبات برساند و در هر مکانی از آن به عنوان یک اپراتور موفق به کار برد. در صورتی که همراه با این اپراتور از یک درایو مدولار و کم صدا استفاده کنید می توانید سالیان متمادی روی کارکرد آن حساب کنید. آن چه که برای ورودی یک مکان با اهمیت بوده، و امنیت و ظاهر جذاب همراه با عملکرد شایسته اپراتور هستند. این اپراتور قابلیت سازگاری با انواع فریم ها را دارد که از جمله این فریم می توان به خروج اضطراری اشاره داشت. 
 

مشخصات و عملکرد اپراتور رکورد در درب های اتوماتیک

مشخصات و عملکرد اپراتور رکورد در درب های اتوماتیک

خصوصیات اپراتور رکورد 

اپراتور رکورد عرض باز شوندگی بین 800 الی 3000 میلی متر را داراست. وزنی که این اپراتور در درب تک لنگه می تواند تحمل کند چیزی حدود 200 کیلو گرم و در درب های دو لنگه تا حدود 300 کیلوگرم را منتقل می نماید. در این درب ها از تسمه های لاستیکی با کیفیت بی نظیر هم چنین از غلطک هایی از جنس پلاستیک فشرده و مستحکم که سطح پوشانندگی بسیار بادوامی دارند به کار برده شده است. نتیجه استفاده این ابزارآلات در اپراتور رکور صدای آهسته باز شدن درب اتوماتیک می باشد. برخی موارد دیگر خصوصیت های اپراتور رکود عبارتند از:
•    می توان برنامه ریزی خودکاری برای آن تعریف کرد.
•    این نوع اپراتور را می توان بر روی مدل های مختلف نصب نمود که شیشه آن ها بین 6 تا 24 میلی متر ضخامت داشته باشد. 
•    ارتفاع کاوری که روی این طرح ها اجرا می شود بین 10 تا 15 سانتی متر است.
•    نکته قابل ذکر این است که از کاوری 20 سانتی متری برای درب های به کار گرفته می شود که برای آن ها دو موتور سنگین استفاده شده است. 

اپراتور رکورد چه مزیت هایی را در خود جای داده است؟

درب های اتوماتیک گوناگونی وارد بازار شده اند که هر کدام در نوع خود از مزایای بسیار زیادی بهره می برند. بعضی از مزیت های اپراتور رکورد در زیر عنوان شده است:
•    به روز بودن این نوع سیستم که اجرا و خدمات پس از فروش آن را سرعت می بخشد.
•    برای این نوع درب ها از برنامه ریزی خودکار بهره گرفته شده که این امر در ارائه خدمات پس از فروش و حفظ سیستم کمک بسزایی می نماید همچنین هزینه حفظ آن را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.
 

اپراتور رکورد چه مزیت هایی را در خود جای داده است؟

اپراتور رکورد چه مزیت هایی را در خود جای داده است؟

روند تنظیمات اپراتور رکورد 

پس از آن که امورات مربوط به نصب و اجرای درب اتوماتیک به پایان رسید، دکمه ریست را بفشارید. پس از این کار چراغ قرمزی که تعبیه شده 4 دفعه به صورت پی در پی چشمک می زند. بعد از انجام این مرحله وارد با کمک کلید تعیین وضعیت به منوی تنظیمات ورود پیدا کنید. به منظور اجرای سیستم اپراتور رکورد مورد سوم (learning system) را برگزینید سپس گزینه رکورد را دو  دفعه بفشارید. با انجام موارد گفته شده درب به آهستگی شروع به حرکت می کند. پس از طی این مرحله دکمه قفل را فشار دهید تا درب بسته شود بعد از سپری کردن این مورد مجددا دو دفعه گزینه رکورد را بفشارید و گزینه قفل را نیز فشار دهید پس از آن دوباره گزینه رکورد را بفشارید تا تنظیمات راه اندازی درب به اتمام برسد. 

جمع بندی
اپراتور رکورد به تازگی به جمع درب های اتوماتیک پیوسته است و محبوبیت زیادی در بازار ایران پیدا کرده است. اپراتور رکورد در طی سال های کم فعالیت خود توانست جایگاه خود را در میان دیگر اپراتورها بالا بکشد. اپراتور رکورد با جایگاه بسیار خوبی که دارد توانسته در اغلب مکان ها مورد استفاده قرار بگیرد. این نوع درب در صورت های تک لنگه و دو لنگه طراحی، ساخت و نصب می گردند. تنظیمات این درب نیز کار سختی نیست و به راحتی می توانید آن ار انجام دهید.
 

155 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Loading
دی ان ان