معرفی موفق ترین تولید کننده های کرکره برقی

معرفی موفق ترین تولید کننده های کرکره برقی

نسل های گذشته کرکره های سنتی داشتند. این نوع در ها برای مغازه ها و مکان های تجاری به کار می رفت. تیغه های آن ها استحکام کافی نداشت و با اعمال ضربه مکانیکی فرو می رفت. از قفل های بزرگ برای ایجاد امنیت استفاده می شد. فکر می کنید این قفل ها ایمن سازی کافی داشتند؟ نحوه باز و بستن آن ها با کمک دست و نیروی انسانی صورت می گرفت. به نظر می رسد این بخش خود به حد کافی دردسر ساز بود. در ضمن بدنه آهنی آن ها مقاومت محیطی نداشت. رنگ آن از بین می رفت. سرما و گرما، آب و حرارت در تغییر شکل ظاهری آن ها موثر بودند. تولید کننده ها همه این عوامل ناخوشایند و اذیت کننده را در نظر گرفتند. با کمک تکنولوژی و اعمال فناوری نوعی بهتر و با کیفیت تر از کرکره را ساختند. بنابراین فرم و شکل ظاهری تغییر کرد و امکانات زیادی به آن افزوده شد. در ادامه این موضوع را بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

معرفی موفق ترین تولید کننده های کرکره برقی

معرفی موفق ترین تولید کننده های کرکره برقی

تولید جهت دار

معمولا پیشرفت و تغییر در فرایند ساخت در جهت مرتفع نمودن نیاز ها اتفاق می افتد. این روند زمینه راحت تر شدن و سرعت بخشی به کار ها را فراهم می نماید. بیاید ببینم ساختن کرکره برقی چه کمکی به کاربران این محصول نموده است.
•    سهولت و سرعت بخشی در باز و بسته شدن اتفاق افتاد. دیگر نیازی به استفاده از قدرت بدنی نیست. یک دکمه حتی از فاصه دور می تواند درب مغازه شما را باز نماید.
•    ماندگاری بیشتری دارد. توجه به کیفیت در فضای رقابتی باعث افزایش طول عمر محصول شده است. از آلومینیوم به طور معمول برای ساخت تیغه های آن استفاده می شود. سبک و ضد زنگ است و مقاومت بالایی دارد. رنگ های الکترواستاتیک ضد خش نمای بیرونی را پوشش می دهد. در برخی حتی ظاهر شفاف دارند یا فولادی هستند. به طور کلی تا مدت ها ظاهر شان مثل روز اول است. 
•    برای استفاده از آن حتی در فضاهای کوچک، هیچ محدودیتی وجود ندارد. کمترین فضای ممکن را اشغال می نمایند. دیگر لزومی به نگرانی در مورد جا گیر بودن آن هنگام باز بودن نباشید. شکل های بسته شدن و جمع شدن تیغه ها متفاوت شده است. سه حالت رول آپ، کتیبه ای و ساید رول دیده می شود. هر سه هیچ گونه فضای مفیدی را اشغال نمی کنند.
•    به راحتی کنترل می شوند. حتی در زمانی که برق قطع شده است. می توان برای این شرایط باتری بک آپ در نظر گرفت. در سیستم آن با ذخیره انرژی الکتریکی، در هنگام خاموشی، امکان باز و بستن فراهم شده است. 

 

تولید جهت دار

تولید جهت دار


 

تولید کننده های عمومی کرکره برقی

امروزه اگر به مراکز تولید کرکره برقی مراجعه نمایید، به راحتی هر مدل و نوعی که بخواهید هست. برای اماکن مختلف پیش بینی شده است و متناسب با آن به شما محصول معرفی می گردد. گاهی افراد در و پنجره خود را به این نوع محصولات مجهز می کنند. در زمانی که خانه نیستند، پوششی امن تلقی می شود. ولی جنس به کار رفته در این جا از لحاظ استحکام ضعیف تر خواهد بود. برای پارکینگ خانه ها و مراکز تجاری نیز راهکاری مفید است. سهولت در باز و بسته شدن دارد. انبار صنعتی و مغازه ها نیز به سراغ این مدل از درب ها می روند. 

 

تولید کننده های عمومی کرکره برقی

تولید کننده های عمومی کرکره برقی


دور تا دور غرفه ها و کیوسک ها را دیده اید. سازندگان به این موارد هم توجه می نمایند. بانک ها و صرافی ها از یک مدل کرکره خاص بیشتر استفاده می کنند. مدلی که در آن پلی کربنات استفاده شده است. سازندگان با توجه به میزان تردد در استحکام سازی تلاش می کنند. موتور مناسب برای آن مونتاژ می نمایند. می بینید، یک سازنده موفق با در نظر گرفتن تمامی این موارد از همه گروه ها استقبال می نماید و محصولاتی مطابق با کارکرد مورد نیاز به افراد ارائه می دهند. 

راهکارهای تولید کننده های موفق

مراکز تولید کرکره برقی، با ارئه یکسری امتیازات، سعی در رضایت مشتریان خود دارند. با این کار به موفق شدن خود و تبلیغ کارشان کمک می نمایند. این امتیازات برای یک خریدار فاکتور های تعیین کننده ای هستند. خریدار، محصولی با اطمینان خرید بالا می خواهد. بودجه مصرفی در این زمینه نیز بسیار مهم است. 

ارائه پشتیبانی


این که یک محصول پس از خرید توسط سازنده حمایت و ساپورت شود، گزینه ای مهم در انتخاب است. البته این پشتیبانی در زمان نصب نیز کمک کننده است. به نظر شما یک پشتیبانی با چه ضمانتی اتفاق می افتد؟ وقتی محصول و قطعات آن گارانتی داشته باشند، این تضمین رقم می خورد. پس از خرید کرکره تا مدت مشخصی تحت پوشش تولید کننده هستید. نیاز به تعمیر و یا تعویض در صورت لزوم توسط گروه متخصص آن ها صورت می گیرد.

تیم متخصص و مجرب

این محصول در ساخت، نصب و تعمیر نیاز به دانش تخصصی دارد. اگر مجموعه تولید در این زمینه از افراد و پرسنل حرفه ای استفاده کند، اقدامی مفید انجام داده است. استفاده از افراد مجرب امکان تعمیر و خرابی را در درب های اتوماتیک به حداقل می رساند.

ارائه قیمت مناسب

این بخش بسیار مهم است. سازندگان باید تلاش نمایند ساخت با کیفیت و مرغوب داشته باشند. در عین حال، قیمت مطلوب و مناسب داشته باشد. برای این کار به طور مستقیم باید محصول خود را عرضه نمایند. برای این کار فروشگاه اینترنتی راه اندازی می نمایند. در این فروشگاه، نمونه های مختلف درب ها را می بینید و مقایسه می کنید. گروهی دارد که در زمان های مشخصی سوالات شما را پاسخ می دهند. حتی گاهی ارسال رایگان به تمام نقاط دارند. 
 

تولید کننده های عمومی کرکره برقی

تولید کننده های عمومی کرکره برقی


جمع بندی
در این مقاله، نکاتی در رابطه با تولید کننده کرکره برقی گفته شد. سازندگان موفق به همه جوانب توجه می کنند. این توجه در موفق شدن آن ها و حتی تبدیل شدنشان به یک برند بسیار کارساز است. به هر حال این محصول امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برخی افراد در نوسازی اماکن خود به استفاده از این درب های مدرن روی آورده اند. خلاقیت در تولید، می تواند نبض بازار را در اختیار یک سازنده خاص قرار دهد. به شرطی که در تولیدات خود رضایت مشتری را اصل و اساس قرار دهد.
 

210 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Loading
دی ان ان