تلفن تماس و مشاوره
09123593759

جک بازویی


جک بازویی از محصولاتی است که با هدف تبدیل درب¬های معمولی پارکینگ، ویلا و حیاط و سایر درب¬های لولایی ساختمانهای مسکونی و غیرمسکونی ساخته شده است. این مدل جک از محبوب ترین جکهای موجود برای دربها به حساب می¬آید که برای اکثر درب¬های تک لنگه ای، زاویه دار و درب¬هایی با وزن متناسب قابل استفاده است. جک پارکینگی بازویی بر روی یک سمت درب نصب می شود و با ساختاری که دارد، امکان باز و بسته کردن درب به صورت اتوماتیک و با کمک ریموت را فراهم می کند. نمونه ها و مدل های مختلفی از جک های بازویی وجود دارند که تفاوت آن ها در سرعت حرکت و عملکرد جک، جنس بدنه جک، دامنه حرکتی  آنو موارد دیگری است که با توجه به شرایط و نیاز های مختلف وجود دارند. در این مطلب به انواع جک پارکینگی و خرید درست اشاره ای داریم.

 

جک بازویی

جک بازویی

جک بازویی

 

 

متعلقات جک پارکینگی بازویی و جک پارکینگی ریلی 


در فرایند نصب و تعیین قیمت جک پارکینگ، ابزارهایی به کار می¬روند. در واقع، هر جک پارکینگی بازویی دارای 2 عدد بازو، برد مدار فرمان، باکس و ترانس، ریموت، چشمی فتوسل، فلاشر و دیگر ابزارهای نصب است. البته در مورد جک نایس و لایف، فقط به یک عدد ریموت نیاز دارید. جک درب ریلی، شامل متعلقاتی می باشد. از جمله این متعلقات می توان به موتور ریلی، شانه فلزی، ریموت، چشمی فوتوسل، فلاشر  و دیگر ابزارهای نصب اشاره کرد.


مزایای جک پارکینگی بازویی


•    راحت بودن افراد در هنگام استفاده از جک پارکینگی بازویی
•    امکان اجرای آن بر روی درب¬های معمولی و عدم نیاز به تعویض کل درب برای عملکرد اتوماتیک
•    کاهش نیروی انسانی و هزینه اتوماتیک سازی باز و بسته کردن درب
•    صرفه جویی در وقت افرادی که تردد می¬کنند
•    افزایش امنیت ساختمانهایی که درب آنها به صورت اتوماتیک باز و بسته می¬شود
•    مناسب برای ورودی هایی با تردد بالا 
•    وجود مدلهای متنوع و متناسب با میزان تردد درب موردنظر
 


تعیین قیمت جک بازویی


برای تعیین قیمت جک بازویی، ابتدا باید نوع درب را بدانید و بتوانید از بین جک پارکینگی بازویی و جک پارکینگی ریلی، مدل مورد نیاز که مناسب درب باشد را انتخاب کنید. عوامل موثر در تعیین قیمت جک بازویی پارکینگ، عرض هر لنگه، وزن هر لنگه و تعداد تردد در شبانه روز می باشد. با توجه به این اطلاعات، می¬توانید برای انتخاب جک پارکینگی بازویی مناسب از بین دو نوع موتور هیدرولیک و الکترومکینیکال اقدام کنید. 
موتور هیدرولیک بسیار پر قدرت است و همانند دیگر انواع این موتور (مانند جک سوسماری خودرو، ترمز خودروهای سنگین، بالابر، آسانسور و … ) از فشار روغن در دو محفظه کوچک و بزرگ استفاده می¬کند. بنابراین دارای توان بیشتری بوده و در بعضی مدلهای خاص، توانایی جابجایی هر لنگه تا دو تن را دارا می¬باشد. از معایب این موتور می¬توان به عدم ترمز مناسب در ابتدا و انتهای درب اشاره کرد. برای رفع این مشکل می¬توان برای بسته شدن کامل درب از قفل برقی استفاده کرد. از دیگر مشکلات این موتور می توان به تغییر اندازه حرکت درب در ماههای گرم در مقایسه با ماههای سرد اشاره کرد. چون روغن در برابر گرما رقیق¬تر شده و در برابر سرما غلیظ¬تر می¬گردد.

 

جک بازویی

جک بازویی

جک بازویی

 

عوامل موثر بر قیمت جک بازویی پارکینگ

 


قدرت این جکها بر حسب قابلیت توانایی در جابجایی جرم یا وزن درب طبق کیلوگرم یا نیوتن مورد بررسی قرار می¬گیرند. در تعیین قیمت جک بازویی پارکینگ باید به متراژ دنده شانه موردنیاز نیز توجه داشت. بطور کلی برای تهیه جک پارکینگی بازویی، مبلغ پرداختی شما شامل موارد زیر است:
1- پک کامل جک شامل بازوها، چشمی¬ها، فلاشر، دستکهای نگهدارنده ابتدا و انتهای بازو، رابط پیچی دستک و بازو، ریموتها  و مدار فرمان مشتمل بر برد اصلی و خازن ها و باکس محافظ خواهد بود.
2- پک کامل جک شامل محتوای موتور اصلی مشتمل بر مدار اصلی و خازن داخلی و میکروسوییچ، چشمی¬ها، فلاشر، دستکهای اتصال به صفحه پلیت، ریموتها، صفحه پلیت فلزی که می¬توان بر حسب نیاز روی زمین یا بالای درب نصب کرد، سیم و سیم¬کشی از تجهیزات تا مدار کنترل به همراه نصب و راه اندازی  می¬شود.
 

 

جک بازویی

جک بازویی

جک بازویی


جمع بندی


خانه¬های امروزی دارای ویژگیهایی هستند که به هوشمند شدن و یا اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک بودن بعضی زوایای آن منجر می شود. یکی از مهمترین و موثرترین موارد، اتوماتیک سازی حرکت دربهای ورودی ساختمان ها و پارکینگها است. پارکینگهای خانه¬های نوساز به صورت اتوماتیک و از طریق ریموت باز و بسته می شوند، اما با توجه به کاربرد بالای درب به صورت اتوماتیک، راهکاری برای تبدیل درب¬های معمولی به درب¬هایی با حرکت اتوماتیک وجود دارد. قسمتهای عمده تشکیل دهنده جکهای بازویی شامل ریموت، مرکز فرمان، بازوی جک، چشمی، فلاشر و سنسور و اتصالات آن هستند. هر کدام از این بخشها نقش مهم و موثری بر روی عملکرد این جکها و بالا بردن سطح ایمنی دارند. برای خرید انواع جک بازویی و جک پارکینگی بازویی و دریافت قیمت این محصولات به سایت www.diakodoor.com مراجعه کنید. شرکت دیاکو از معتبرترین شرکتهای ارائه دهنده انواع جک بازویی می باشد.
 

نوشتن یک نظر

افزودن نظر
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
Loading
دی ان ان