درب اتوماتیک با کیفیت

 

 درب های اتوماتیک با کیفیت انواع مختلفی دارند ، انواع درب اتوماتیک درب هایی که بصورت چرخشی لغزشی یا حرکتی بازمیشود ، هدف اصلی درب های اتوماتیک ساده سازی ورود و خروج افراد یا اشیاء است ، اما استفاده از این نوع درب ها فواید دیگری مانند کنترل فضای فیزیکی ، مسدود کردن ورود باد و سرما به ساختمان و یا بعنوان مانعی برای سروصدا دارد ، برخی دربهای اتوماتیک دارای مکانیزم قفل اتوماتیک هستند که از طریق اسکن کارت شناسایی یا کارت مربوط به ورود و خروج و یا از طریق اثر انگشت درب را با می کنند . استقبال از صنعت درب اتوماتیک آنچنان از طرف مهندسان و سازندگان مورد توجه قرار گرفت که رشد بسیار چشمگیری را نسبت به سایر صنایع دیگر ایجاد کرد. رشدی که قطعا در سایه تنوع محصولات این صنعت میباشد و از آنها میتوان به کرکره برقی ،  جک ریلی کشویی ، درب شیشه ای اتوماتیک ، جک بازویی پارکینگی ،  درب سکشنال و … اشاره داشت. اگر قصد خرید موتور درب اتوماتیک ، موتور درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی و کرکره اتوماتیک پارکینگی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

 

درب اتوماتیک با بهترین قیمت

پیدا کردن درب اتوماتیک با بهترین قیمت یکی از معیارهای مهم برای انتخاب درب در مکان های مختلف است. مهم ترین عامل برای کاهش هزینه‌ی نهایی درب اتوماتیک اپراتور آن می باشد . از معروف ترین اپراتورهای درب اتوماتیک می توان به برندهای Label , DKM , Holux , BETA , FAAC , Tiuny و … اشاره کرد . علاوه بر میزان هزینه اپراتور ، قطعاتی مانند فریم ، شیشه ، باطری پشتیبان ، قفل برقی ، هزینه ی حمل و نصب درب اتوماتیک جزو هزینه های ثابت در قیمت درب اتوماتیک می باشد . برای اطلاع از قیمت موتور درب برقی و نصب موتور درب اتوماتیک می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.
درب اتوماتیک را می توان با توجه به شکل ظاهری به چند دسته مختلف ساده ، منحنی ، تلسکوپی و فولدینگ تقسیم کرد . معمولا به دلیل قیمت مناسب و سادگی اجرا درب های اتوماتیک اسلایدینگ ساده پرکاربردترین نوع این درب ها می باشد . این درب ها عمدتاً نفررو بوده و و از جمله مزایای آن ها می توان به زیبایی محیط ، جلوگیری از هدررفت انرژی و کاهش صدای محیط ، تردد بالا و گاها نامحدود در طول شبانه روز ، جلوگیری از انتشار بیماری ها و ویروس ها در محیط بیمارستان ، کم ترین میزان اشغال فضا ، قابلیت همخوانی با کلیه‌ی وسایل مربوط به کنترل تردد همچون تشخیص اثر انگشت و … یاد کرد .
 

تولید کننده درب اتوماتیک ‐ تولید کننده درب کرکره اتوماتیک 

درب کرکره اتوماتیک که به رولی نیز معروف است، این مدل درب ها تقریبا برای تمامی محیط های مسکونی مناسب است. درب کرکره اتوماتیک از کیفیت، دوام و استحکام بالایی برخوردار است و در اندازه های مختلف تا عرض cm540 قابل نصب هستند درب کرکره اتوماتیک برای پارکینگ بسیار مناسب بوده و نیاز شما را به خوبی برطرف می‌کند و نمای ساختمان را نیز زیبا نشان می دهد. کاربرد گسترده ای که در بین کلیه دسته بندی درب ها وجود دارد ، درب کرکره اتوماتیک است که ویژگی برجسته کرکره به عنوان محافظ و ایمنی در برابر سرقت و آسیب است. درب کرکره اتوماتیک ما به راحتی کار می کنند و رضایت مشتری میتواند در راستای تأیید محصول ما باشد. درب اتوماتیک کرکره ای در راستای کیفیت بهتر زندگی و مصرف انرژی کمتر ، راحتی و فضای بیشتری برای طراحی و هزینه های نصب پایین تر ارائه شده است. درب کرکره اتوماتیک ما یک راه حل ایده آل برای هر انبار، کارگاه، پارکینگ زیرزمینی یا محل فروشگاه ارائه می دهند. آنها امنیت را ارائه می دهند و از دسترسی غیرمجاز خارج از ساعات عادی و در هنگام بسته شدن محل جلوگیری می کنند. با این حال ، هنگامی که آنها باز هستند ، درب کرکره اتوماتیک ما به راحتی در فضای بالای درگاه قرار می گیرند ، جایی که آنها تقریباً نامرئی هستند. درب کرکره اتوماتیک به خوبی به عنوان محافظ از سرمایه گذاری های شما ، از نظر تجاری و مسکونی ، در برابر جرائم مانند خرابکاری و سرقت در نظر گرفته می شود. درب کرکره اتوماتیک اقدامات پیشگیرانه ای را در برابر این نوع جرائم ارائه می دهند. این نوع از درب ها دارای قطعات مختلفی مانند تیغه، لوله، ریموت کنترل، چراغ فلاشر،چشمی، سنسور و غیره می باشند. 
 

 
3005 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان