درب کرکره


درب کرکره با استفاده از یک موتور به صورت عمودی بالا و پایین می شود. موتور درب کرکره را می توانید به یک منبع برقی سیمی یا به انرژی خورشیدی به منظور بالا رفتن و بهره وری انرژی وصل کنید. درب کرکره جدیدترین نوع کرکره دستی می باشد. این وسیله از جنس آلومینیوم ساخته شده است و زمان باز و بسته کردن آن خوب است. تمام امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند درب کرکره با چندین درجه بالاتر برای شما فراهم آورده است. با نصب درب کرکره در پنجره و درب منزلتان می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت کنید. به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد و در سیستم های صنعتی استفاده از درب کرکره خیلی زیاد به چشم می خورد و فضا را مدرن تر نشان می دهد. در ساختمان های صنعتی و تجاری که به صورت پراکنده دارای چندین درب بزرگ می باشند، استفاده از درب کرکره باعث به حداکثر رساندن بهره وری می شود. درب کرکره با استفاده از دو متریال ورق گالوانیزه و آلومینیوم سخت کاری شده ساخته می شود. اگر قصد خرید موتور درب اتوماتیک ، موتور درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی و کرکره اتوماتیک پارکینگی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

تفاوت درب کرکره با درب سکشنال

درب های کرکره ای درب هایی هستند که در آن ها درب به صورت رول جمع شده و دور خود می پیچد و در بالا جمع می شود. از این نوع درب برای ورودی ها و خروجی های ساختمان های صنعتی، تجاری و سایر ساختمان ها استفاده می شود. این درها اسم های دیگری نیز دارد اما بیشتر با نام درب کرکره ای شناخته می شود. درب های اکثر ساختمان های تجاری و اداری درب کرکره ای است چرا که عمر این درها بسیار زیاد است و در طول عمرشان نیاز به تعمیرات و شرایط نگهداری خاص و گرانی ندارند در صورتی که عمر درب های سکشنال کمتر است و شرایط تعمیر و نگهداریشان خاص و گران می باشد. درب های سکشنال در بالا به سقف ساختمان متصل می شوند در حالی که دیوارهای عمودی سازه ی پشتیبان برای درب های کرکره ای هستند و این درب ها نیازی به اتصال به سقف ندارند.

 

 

خدمات و فروش درب کرکره

از نظر زیبایی و سهولت کاربری درب های کرکره توجه مالکین بنا را جلب کرده اند. انواع کرکره های خانگی از جنس آلومینیوم هستند که با فوم مخصوص پر شده اند. این فوم نوعی عایق صوتی به حساب می آید. با توجه به نوع کاربری متریال ساخت کرکره برقی خانگی از کرکره های صنعیتی و فروشگاهی استحکام کمتری دارد. درب کرکره خانگی سبک و ساده طراحی شده و برای حفظ ایمنی، در ساختمان های مسکونی نصب می شود.  بیشترین کاربری این سازه به عنوان درب ویلایی و یا در مجتمع های مسکونی است. درب های پارکینگ دارای ایمنی و استحکام بیشتری از کرکره های خانگی هستند. این سازه رفاه بیشتری برای ساکنین بنا ایجاد کرده است. در واقع راننده بدون اینکه پیاده شود می تواند با ریموت کنترل درب کرکره ای را باز کرده و با راحتی ماشین را پارک کند. این سازه از انواع درب اتوماتیک پارکینگ به حساب می آید. انواع کرکره پارکینگی با تیغه های آلومینیومی و فولادی تولید شده است. تیغه های فولادی در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند. کرکره برقی پارکینگ در برابر شرایط آب و هوایی دچار آسیب نمی شود. معمولا از موتور توبلار در این سازه استفاده شده که کارایی خوبی هم دارد. این نوع کرکه برقی مناسب درب پارکینگ خانگی یا مجمتع های اداری و تجاری است. برای اطلاع از قیمت موتور درب برقی و نصب موتور درب اتوماتیک می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

مزایای استفاده از درب کرکره با درب معمولی

موجب ایزوله شدن یک مکان در برابر سرقت می شود.
نسبت به سایر لوازم امنیتی از سرعت خوبی در بالا و پایین شدن برخوردار است.
به راحتی می توان روی آن را رنگ آمیزی کرد.
به منظور تبلیغات می توان از آن استفاده کرد. (هنگام بسته بودن مغازه)
تمام اجزای استفاده شده در درب کرکره از جمله اهرم و لوازم الکترونیکی قابل تنظیم می باشد.
جلوگیری از هدر رفتن انرژی می کند.
دارا بودن قابلیت شستشو
کاهش آلودگی صوتی
دارای مقاومت و استحکام
زیبایی و تنوع
قابل استفاده در هر آب و هوا
دارای طول عمر خوب
اشغال کردن فضای کمی از محیط
دارای خواص ضد زنگ
 

درب کرکره ارزان


نکته ای که باید بدان توجه کرد این است که درب کرکره از متعلقات زیادی تشکیل شده است که به راحتی می توان با تغییر کیفیت هرکدام از این اقلام ، قیمت را تغییر داد . مشتریان باید توجه داشته باشند که می تواند دلیلی بر کیفیت پایین درب کرکره باشد و حتما باید در انتخاب اقلام دقت لازم را داشته باشند.
 

عوامل موثر بر قیمت درب کرکره

قیمت موتور درب کرکره با توجه به برند
قیمت پروفیل یا تیغه که به مواردی از قبیل وزن – کیفیت رنگ – ضخامت بستگی دارد
ضخامت ورق های ریل و صفحه پلیت موتور
کیفیت اقلام پلاستیکی مثل کپس و تفلون
کیفیت نصب که به اقلامی که نصاب در هنگام نصب درب کرکره استفاده می کند

 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان