ریموت کرکره

ریموت کرکره امروزه در مدل های بسیار متنوع و فراوانی از انواع درب بازکن های اتوماتیک با تکنولوژی ها و ویژگی های پیچیده و مختلف در دسترس است. در نتیجه برای تردد از درب پارکینگ نیاز به پیاده شدن از وسیله نقلیه و باز کردن درب نیست و تنها با در دست داشتن این ریموت درب پارکینگ خود را میتوانیم باز و بسته کنیم. باز و بسته شدن درب پارکینگ به این صورت است که زمانی که از طرف ریموت کرکره فرکانسی ارسال شود، توسط دریافت کننده درب اتوماتیک فرکانس دریافت شده و سپس این دریافت کننده فرکانس دریافتی را به مرکز کنترل انتقال می‌دهد و در مرحله آخر هم مرکز کنترل دستور را به کمک موتورهای اجرا می کند. اگر قصد خرید کرکره اتوماتیک ، کرکره برقی و کرکره اتوماتیک پارکینگی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 
ریموت کرکره

 

انواع ریموت کرکره

ریموت کرکره فرکانس رادیویی یا بلوتوث:
ریموت هایی که بر روی فرکانس رادیویی یا بلوتوث تنظیم شده اند میتوانند از فاصله کوتاه سریعترین عکس العمل را داشته باشند. دقت کنید این وسیله فقط در مسافت های کوتا عمل میکند.
ریموت کرکره مادون قرمز:
تکنولوژی مادون قرمز برای باز و بسته کردن کرکره استفاده میشود از نظر ساخت نسبت به انواع دیگر ارزانتر و با دوام تر است. سختی استفاده از این نوع تکنولوژی این است که ریموت یا فرستنده را باید با گیرنده در یک امتداد بگیریم تا ریموت مادون قرمز عمل کرده و درب برقی باز شود.  گیرنده ها معمولا در پایین یا کناره های درب برقی نصب میکنند.
ریموت کرکره صفحه کلید یا کی پد:
کی پد راهی دیگر برای باز و بسته کردن درب برقی است. در موقع خرید درب باز کن برقی از نوع کی پد باید به این نکته توجه کنید که حتما با نوع موتور درب برقی شما مطابقت داشته باشد. کی پد برای مواقعی که نمیخواهید کلید یا ریموت با خود حمل کنید بسیار مناسب و ایده آل است.  دو مدل کی پد در بازار موجود است بی سیم و با سیم کشی ، تفاوت آنها در تعداد کدهایی که می توانند ذخیره کنند . قبل از خرید یک کی پد مطابقت فرکانس گیرنده درب بازکن خود و کی پد را بررسی نمایید. برای اطلاع از قیمت کرکره اتوماتیک و کرکره اتوماتیک مغازه می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

ریموت درب اتوماتیک

ریموت درب پارکینگ جز مهمترین بخش های جک درب پارکینگ می‌باشد، که وظیفه کنترل و باز و بسته کردن جک درب اتوماتیک را بر عهده دارد. در این قسمت انواع ریموت درب پارکینگ و همچنین قیمت ریموت کنترل درب پارکینگ را می‌توانید مشاهده کنید، البته برای خرید ریموت درب کنترلی علاوه بر قیمت باید فرکانس پشتیبانی کننده ریموت درب را هم در نظر داشته باشید، زیرا ممکن است برخی از جک ها از فرکانس های خاصی استفاده کنند که ریموت درب کنترلی از آن پشتیبانی نکند. به طور خلاصه ریموت ها وسیله ای هستند که با آن میتوانیم درب مورد نظر را با سیگنال، کد و یا بلوتوث کنترل کنیم بر این مبنا، مکانیزم باز و بسته شدن با استفاده از ریموت ها، از فاصله دور امکان پذیر میشود.
 

تفاوت ریموت درب اتوماتیک اصلی و غیر اصلی

سازگاری و کیفیت 

قطعا کیفیت ریموت درب اتوماتیک اصلی بیشتر از ریموت های غیر اصلی است و بهترین گزینه برای انتخاب است که تضمین بالایی دارد.

سفارش های متفرقه 

ریموت های غیر اصلی به طور کلی ریموت هایی هستند که جدا از موتور ساخته میشوند و تولید آن ها بر اساس شرکت های مختلف صورت میگیرد.

قیمت 

معمولا ریموت های اصلی قیمت بالاتری نسبت به ریموت های غیر اصلی دارند. اما قیمت پایین این ریموت ها باعث میشود که برخی از افراد استفاده از آن ها را نسبت به مدل های اصلی ترجیح بدهند. بسیاری از افراد اگر ببینند که ریموت های غیر اصلی سازگاری بالایی مانند ریموت های اصلی دارند از آن ها ستفاده میکنند.

 

ریموت کرکره برقی

 تنظیم کردن ریموت کرکره برقی سوئیچی است که اغلب در موتورهای ساید مورد استفاده در کرکره برقی استفاده میگردد در این نوع مدل از این سیستم درابتدا بایستی درب ریموت را باز کرد برای این عمل میبایست پشت ریموت که پیچ های ریزی در آن وجود دارد را باز نمود تا برد و یا کیت اصلی ریموت را با چشم خود ببینید روی برد ریموت هشت عدد کلید ریز می بینید که به آنها دیپ سوئیچ گفته می شود و می توان هر یک از آنها را با باز کردن درب رسیور روی برد اصلی آن مشاهده نمود.هشت عدد دیپ سوئیچ ریموت را هر طور که میخواهید قرار دهید و همین آرایش را برای رسیور هم تنظیم کنید .به این صورت ریموت ها به رسیور شناسانده شده و یا به عبارتی ریموت با رسیور تنظیم و یا ست شده است .
ریموت کرکره برقی عمل فرمان دادن به موتور کرکره برقی را جهت بالا و پایین آن تیغه کرکره ها را انجام می دهد. در داخل این ریموت ها یک باطری قرار دارد که وظیفه تامین انرژی را انجام می دهد و اکثر مواقع علت کار نکردن ریموت کرکره برقی ضعیف بودن باطری آن است. اما در مواردی هم واقعا این ریموت خراب می شود و نیاز به ساخت یک ریموت جدید پیدا می کنید. ریموت های درب های اتوماتیک بسته به برد آن انواع مختلفی دارند قابلیت ست کردن با بردی که دارای فرکانس یکسان با آنها باشد را دارد.

 

 

 

 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان