قیمت درب اتوماتیک


 اینکه بتوان قیمت درب اتوماتیک را به درستی محاسبه نمایید لازم است که مجموع هزینه‌های خرید درب اتوماتیک که شامل هزینه‌های کل فرایند خرید و هزینه نصب و اجرای درب اتوماتیک می‌شود را محاسبه کنید. معمولاً بیشتر این نوع درب که برای مصارف عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد درب اتوماتیک شیشه می‌باشد که برای فروشگاه‌ها و اماکن مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد که کاربر در کاربری عمومی است. درب اتوماتیک کشویی خطی چهار لنگه قسمت ثابت و دوقسمت متحرک با عرض ۴ متر و ارتفاع ۲ متر را دارا می‌باشد و دارای یک موتور استاندارد می‌باشد که وزن تقریبی هر قسمت متحرک آن چیزی در حدود ۷۰ کیلوگرم در بر می‌گیرد. 

به طور میانگین قیمت درب اتوماتیک بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان می‌باشد که البته این قیمت با توجه به نوع کیفیت و مواد اولیه مصرفی که قرار است انجام شود متغیر است. باید بدانید که نصب و سرویس و ارائه خدمات درب اتوماتیک باید توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان که تخصص بیشتری دارند ارائه شود. یکی از عواملی که تاثیر زیادی در قیمت این درب ها دارد نوع آن ها است. درب های اتوماتیک در انواع اسلایدینگ ، کرو، فولدینگ ، مثلثی و تلسکوپی ساخته می شوند که هر کدام از آنها قیمت متفاوتی نسبت به هم دارند. می توان گفت که مقرون به صرفه ترین نوع این درب ها انواع اسلایدیینگ آنها می باشند که به علت استهلاک کمتر و قیمت پایین تر، از بازار فروش بیشتری برخوردار است.

 

خرید درب اتوماتیک شیشه ای ‐ خرید درب شیشه ای اتوماتیک

خرید درب اتوماتیک شیشه ای دارای مشخصه های مختلفی است که بعنوان معیار های سنجش کیفیت و کارایی درب مورد استفاده قرار میگیرد. از مهمترین این مشخصه ها می توان به سرعت باز و بسته شدن، بیشترین نرخ تردد، کیفیت و دوام اجزای درب اتوماتیک (کیس، چشمی، موتور و …)، ظاهر زیبا، نوع فریم مورد استفاده، کیفیت شیشه و از همه مهمتر خدمات پس از فروش جامع و سریع شرکت ارائه دهنده ی آن اشاره نمود که تاثیر بسیار زیادی در خرید درب شیشه ای اتوماتیک دارد. 

برای خرید درب شیشه ای اتوماتیک چه ویژگی هایی باید در نظر بگیریم؟

سرعت بالای درب اتوماتیک
ظاهری زیبای درب اتوماتیک
خدمات پس از فروش ممتاز درب اتوماتیک
قابلیت اتصال به سیستم کنترل حریق و سیستم کارتخوان درب اتوماتیک
دارای باطری پشتیبان برای مواقع ضروری (قطع برق)
دارای فریم های آلومینیومی در رنگهای متنوع و دلخواه برای چارچوب درب اتوماتیک
کیفیت شیشه سکوریت عالی و نصب زیبا توسط تکنسن های کار آزموده درب اتوماتیک
امکان اضافه کردن کارت هوشمند جهت ورود و خروج مخصوص درب های اتوماتیک دفاتر و اداره ها
 

قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای

 

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک کشویی (اسلایدینگ)

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی  یا اسلایدینگ به دلیل عملکرد ساده و کشویی خطی که دارد پر کاربردترین و پر طرفدارترین نوع درب شیشه ای اتوماتیک است. این درب های اتوماتیک شیشه ای در ورودی‌ های مکانهای بسیاري از جمله هتلها ، بیمارستانها، رستورانها، ادارات، مجتمعهای مسکونی، فروشگاه‌ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی

عملکرد درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی مانند درب اسلایدینگ است با این تفاوت که نسبت به مکانی که نصب میشود بازشوی بیشتری از درب اسلایدینگ میدهد و در مکانهایی مورد استفاده قرار میگیرد که به جهت محدودیت فضا امکان ایجاد بازشوی بیشتری توسط درب اسلایدینگ نیست. در سیستم درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی به ازای هر لنگه ی ثابت دو لنگه ی متحرک وجود دارد و این دو لنگه بر روی لنگه ثابت جمع و باز میشود.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک منحنی

از لحاظ کارکرد همانند درب اتوماتیک اسلایدینگ است با این تفاوت که این نوع درب به شکل منحنی ساخته شده و بر روی یک مسیر تقریبا نیم دایره‌ای حرکت میکند. این نوع سیستم با توجه به معماری خاصی که در برخی ساختمانها انجام گرفته مورد استفاده قرار میگیرد. مثل اینکه ساختمانی از نظر ظاهر دارای ترکیبی منحنی شکل باشد.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک آکاردئونی

برخی از ورودیها به جهت کم عرض و کم فضا بودن، مناسب برای هیچ نوعی از درب اتوماتیک نیست و در عین حال به جهت جلوگیری از اتلاف انرژی باید مجهز به درب اتوماتیک شود. در چنین مواقعی دربهای شیشه ای اتوماتیک آکاردئونی یا فولدینگ میتواند مشکل را حل کند و در چنین فضای کمی تقریبا 80 درصد بازشوی مفید ایجاد نماید.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک لولایی

درب شیشه ای اتوماتیک لولایی قابل نصب بر روی انواع مختلف دربهای لولایی یک لنگه و دو لنگه بدون تغییر در ساختمان است و در مکانهایی که با کمبود فضا مواجه هستند قابل استفاده است.

قیمت درب شیشه‌ای اتوماتیک مدور

درب شیشه‌ای اتوماتیک مدور طوری طراحی شده است که با نزدیک شدن فرد به آن شروع به چرخش میکند و شخص باید خود را با حرکت درب اتوماتیک شیشه ای تنظیم نماید و از آن عبور کند و به همین جهت بین هوای داخل و خارج ساختمان ارتباط بسیار اندک است و در کاهش مصرف انرژی برای مکانهایی که از فضای بزرگی برخوردارند. 

 

 

3821 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان