نصب درب اتوماتیک


نصب درب اتوماتیک به عنوان خدمتی ارائه شده در بسیاری از فروشگاه های بزرگ و مغازه ها دیده می شود. این خدمات موثر باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی می شود. درب های اتوماتیک از دو قسمت مکانیکی و اپراتور تشکیل شده که بخش اپراتور شامل الکتروموتور، چشم الکترونیکی و برد الکترونیکی است و سیستم مکانیکی شامل غلتک، ریل، تسمه می باشد. فریم درب اتوماتیک از جنس های مختلفی ساخته می شود که بنا به نیاز مشتری قابلیت سفارشی سازی را دارد . از مهمترین فریم درب اتوماتیک می توانیم به فلزهای آلومینیوم، آهن و استیل اشاره کنیم. در هنگام تولید درب اتوماتیک به جای شیشه می توانید از چوب، کامپوزیت، سنگ استفاده کنید. همان‌طور که گفته شد درب اتوماتیک از قطعات مختلفی تشکیل می‌شود. این قطعات باید سرهم شده و به یکدیگر متصل شوند تا بتوانند وظیفه خود را به‌ نحوی مطلوب انجام دهند.عملکرد درب اتوماتیک بدین گونه است، با حرکت عابرین هنگام ورود یا خروج ، ابتدا توسط سنسورهای چشمی شناسایی می شوند، سپس به اپراتور فرمان صادر می شود و این فرمان به برد های پردازش کننده باکس کنترل منتقل می شوند و در آخر فرمان به موتور الکترونیکی دستگاه می رسد تا درب اتوماتیک باز شود. در  انتها پس رسیدن لت متحرک به آخر مسیر ریل درب، عابرین می توانند از درب  اتوماتیک عبور کنند. در صورتی که می خواهید با نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای آشنا شوید باید با قواعد آشنا باشید تا بدون هیچ گونه مشکلی بتوانید درب اتوماتیک شیشه ای را نصب کنید. آشنایی با فنون جوشکاری، برق و الکترونیک و ابزارهای اندازه گیری از جمله متر و تراز از مهمترین شروطی است که باید یک نصاب درب با آن آشنا باشد. با استفاده از ابزار متر باید عرض و ارتفاع دهنه ای که می خواهید درب اتوماتیک را نصب کنید را اندازه گیری کنید. اگر قصد خرید موتور تیوبلار ، درب اتوماتیک پارکینگ ، موتور تیوبلار کرکره برقی را دارید می توانید از طریق وب سایت معتبر دیاکو انواع درب اتوماتیک را مشاهده کنید و از قیمت و مشخصات آن با خبر شوید.

 

 

هزینه نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک توسط شرکت های مختلفی انجام می شود. پیشنهاد می شود که نصب درب اتوماتیک خود را به مراکز متفرقه نسپارید زیرا این نوع مراکز قیمت شفافی را برای نصب درب اتوماتیک اعلام نمی کنند. ضمن اینکه دقت داشته باشید نصب انواع درب اتوماتیک دارای هزینه های متفاوتی بوده و محل نصب درب اتوماتیک نیز در هزینه آن تاثیرگذار خواهد بود. برای اطلاع از قیمت موتور تیوبلار و نصب موتور تیوبلار می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید.

 

فروش ویژه درب اتوماتیک

درب اتوماتیک  به مجموعه ای از تجهیزات گفته میشود که منجر به خودکار و اتوماتیک کردن باز یا بسته شدن انواع ورودی ها میشوند. درب اتوماتیک انواع مختلف با کاربرد های متفاوتی دارد که جهت خرید، تصمیم گیری و انتخاب بهترین اتوماسیون لازم است با آنها آشنا شوید. به طور کلی درب‌های اتوماتیک بر اساس باز و بسته شدن بدون دخالت دست کار می‌کنند. در درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای که برای تردد افراد طراحی شده‌، یک دوربین چشمی با چراغ‌های مادون قرمز تعبیه شده ‌است. این دوربین به وسیله‌ی چراغ‌های مادون قرمز حضور افراد در نزدیکی درب را تشخیص می‌دهد. سپس با فرمان به مرکز کنترل، دستور باز شدن درب را صادر می‌کند. پس از عبور افراد نیز درب بسته خواهد شد.
در درب‌های اتوماتیک ریموت‌دار یا کنترلی، باز و بسته شدن درب بدون دخالت مستقیم و با کنترل از راه دور انجام می‌شود و لازم است حتما قسمت گیرنده در بخش مرکز کنترل نصب شود. این درب برای پارکینگ‌ها و محل تردد خودرو مناسب است و معمولا به صورت کرکره‌ای، ریلی و لنگه‌ای استفاده می‌شود. از آنجایی که این درب ها انواع مختلفی دارند نصب آنها نیازمند تخصص ویژه ای است،
 

تعمیر انواع درب اتوماتیک

 

با گذشت زمان و به دلایل مختلفی اعم از عدم توازن بخش های مختلف درب اتوماتیک موجب می شود تا درب همان آهنگ و کارایی گذشته را نداشته باشد. در چنین شرایطی است که تعمیر درب اتوماتیک بهترین و سنجیده ترین کار است. به طور معمول چنین تعمیراتی با پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا همراه است. به گونه ای که هم کیفیت و مطلوبیت سابق درب به بهترین شکل ممکن حفظ شده و هم ظاهر زیبا و کاربر پسند آن دست نخورده باقی بماند.
ریل و درب پوشش آلومینیومی درب اتوماتیک خراب نمی شوند ولی هرچند سال یکبار بستگی به میزان استفاده از درب نیاز به تعویض دارند.  تعمیر درب اتوماتیک علاوه بر کارکرد درست آن می‌تواند بر طول عمر مفید استفاده از درب را نیز به ‌شدت افزایش داده و یک محصول با کیفیت و کارآمد در اختیار شما عزیزان بگذارد. در درب‌های اتوماتیک کنترل تردد افراد براساس نوع درب به سه گروه دوار، لولایی و کشویی تقسیم می‌شوند که به‌طور معمول در ورودی ساختمان‌های عمومی نظیر ادارات، بانک‌ها و مجتمع‌های تجاری استفاده می‌گردند. درب شیشه‌ای اسلایدی یا کشویی همیشه باعث راحتی در تردد می‌شوند. در درب اتوماتیک براساس نوع درب و اندازه لت‌ها، موتورهای مختلف استفاده می‌شود که هرکدام از این موتورها دارای ویژگی‌ها و کارکردهای متفاوتی می‌باشد، که تکنسین‌های تعمیر با بررسی مشکل احتمالی در موتور را پیدا کرده و به تعمیر آن می‌پردازند.
 

انواع تعمیر درب اتوماتیک از نظر کارکرد چه هستند؟

دربهای اتوماتیک الکترومکانیک که بوسیله چرخ دنده و گیربکس کار می کنند
دربهای اتوماتیک هیدرولیکی که به وسیله فشار مایعات و فشار روغن کار می کنند
دربهای اتوماتیک پنوماتیکی که به وسیله فشار گاز یا فشار باد کار میکنند
 

4333 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 
  • تهران، میدان ونک، برج نگار، درب اتوماتیک دیاکو
  • 021-44466699
  • 09123593759
  • info@diakodoor.com
There was an error displaying content. Please refer to event log.
دی ان ان